پورحسن: حرف زشتی نزده‌ام که عذرخواهی کنم
۶۱۴۴۸۴
۲۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۶
۳۵۱۶
رئیس سازمان لیگ فدراسیون والیبال گفت: پای تمام حرف‌هایی که زده ام تا آخر ایستاده‌ام و معتقدم که حرف زشتی مطرح نکرده‌ام.
خبرگزاری فارس: منوچهر پورحسن درخصوص آخرین شرایط نماینده گنبد برای حضور در رقابت‌های لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور اظهار داشت: من تلاش می کنم تا خیلی خودم را درگیر این موضوع نکنم؛ مسئولان گنبد با افشاردوست در جلسه هستند و باید منتظر ماند و دید که این جلسه چه نتیجه‌ای خواهد داشت.

وی درمورد بدهی‌های نماینده گنبد، عنوان کرد: چند روز پیش فردی با ما تماس گرفت و مدعی شد که 28 میلیون تومان برای تیم کنونی گنبد هزینه کرده و چکی که در اختیارش قرار گرفته برگشت خورده است. او از ما خواست تا چک تضمین گنبدی‌ها را به او بدهیم تا بتواند پولش را بگیرد که ما به وی اعلام کردیم چک تضمین نداریم. ظاهراً این هزینه بابت اسکان و تغذیه تیم بوده است.

رئیس سازمان لیگ فدراسیون والیبال درمورد ادعای مدیرعامل باشگاه ایرانیان گنبد مبنی بر بی‌پدر و مادر خواندن گنبد از سوی پورحسن، تصریح کرد: من با توجه به تجربیاتی که داشتم بحث تیم‌های خلق‌الساعه را مطرح کردم. در ادوار گذشته مدیران تیم‌هایی مانند پارسه و صنایع دفاع و ... برای تیمداری در لیگ برتر اعلام آمادگی کردند که در اصطلاح به آنها تیم‌های خلق الساعه می‌گویند.

پورحسن عنوان کرد: من حرف زشتی نزدم که بخواهم بابت آن عذرخواهی کنم و پای صحبت‌هایی که کرده‌ام می‌مان. متاسفانه آقایان برداشت اشتباه کرده‌اند و به اشتباه خود هم بسیار اصرار دارند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج