افشاگری علیه «بن افلک»
۶۱۴۵۴۵
۲۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۹
۷۷۴۸
به دنبال رسوایی‌های تهیه‌کننده سرشناس
در حالی‌که اخبار مربوط به رسوایی‌های جنسی هاروی واینستاین تبدیل به تیتر یک رسانه‌های دنیا شده، هیلاری برتن بازیگر و مجری سابق شبکه ام تی وی در مورد بن افلک دست به افشاگری زده است.
آی ‌سینما: در حالی‌که اخبار مربوط به رسوایی‌های جنسی هاروی واینستاین تبدیل به تیتر یک رسانه‌های دنیا شده، هیلاری برتن بازیگر و مجری سابق شبکه ام تی وی در مورد بن افلک دست به افشاگری زده است. ادعای برتن مبنی بر آزار و اذیت جنسی از سوی افلک در یکی از اپیزودهای برنامه تلویزیونی «TRL»، واکنش ستاره 45 ساله هالیوود را به دنبال داشته است.
 
افشاگری علیه «بن افلک»

افلک بلافاصله در پاسخ به این ادعا در صحفه توییترش پستی منتشر کرده و از برتن به خاطر رفتار نامناسبش در سال 2003 عذرخواهی کرده است. افلک یکی از چهره‌های سرشناسی است که در روزهای اخیر به جنجال اتهامات جنسی وایسنتاین واکنش نشان داده و گفته بود این اخبار حالش را بهم می‌زند.

بلافاصله بعد از اظهارنظر افلک درباره رفتار واینستاین، یکی از هواداران در توییتر پستی منتشر کرد مبنی بر این که بهتر است افلک جلوی دهانش را بگیرد و سکوت پیشه کند. هوادار دیگری بلافاصله ماجرای تعدی به برتن را پیش کشید و نوشت: «او یک بار سر صحنه «TRL» به هیلاری برتن دست درازی کرده بود. انگار همه فراموش کردند.»

از اینجا به بعد، خود برتن وارد گفت‌وگو شد و در صفحه توییترش واکنش نشان داد: «من فراموش نکردم» و از هوادارش به خاطر یادآوری آن حادثه قدردانی کرد و نوشت: «من آن موقع بچه بودم». کمی بعد، مجری سابق ام تی وی اقدام به انتشار ویدیویی تحت عنوان «تی آر ال بدون سانسور» کرد.

در این ویدیو، برتن بدون این‌که از فرد مشخصی نام ببرد ماجرای آزار و اذیتی را که سر صحنه فیلمبرداری آن مجموعه تلویزیونی رخ داده، شرح می‌دهد. در ادامه این ویدیو، کلیپی از افلک نمایش داده می‌شود که از او درباره سن و سالش می‌پرسد. برتن که از سال 2009 به این سو با جفری دین مورگان ستاره سریال «مردگان متحرک» نامزد کرده، در زمان وقوع این حادثه 21 سال داشته و افلک 31 ساله بوده است.

بن افلک هم بلافاصله در صحفه توییترش واکنش نشان داد و نوشت: «من کار نادرستی در حق خانم برتن مرتکب شدم و از این بابت صمیمانه عذر می‌خواهم.»

کارگردان فیلم برنده اسکار «آرگو» در واکنش به رسوایی‌های واینستاین نوشته بود: «چنین رفتاری کاملا غیر قابل قبول است و من مدام از خودم می‌پرسم از دست من چه کاری ساخته است که مطمئن شوم نظیر این اتفاق برای دیگران تکرار نشود.»
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج