صوفی: پیروزی احمدی‌ نژاد در انتخابات توهم است
۶۱۵۵۱۴
۲۴ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۲
۲۵۰۳
دبیر کل حزب پیش‌روی اصلاحات گفت: متأسفانه فساد گسترده و سازمان یافته‌ای که در دوره آقای احمدی‌نژاد شکل گرفت و حیف و میل‌های نجومی که انجام شد، موارد غیرقابل انکاری است که حتی رئیس وقت بانک مرکزی هم برخی از این موارد را اعلام کرده بود.
نامه‌ نیوز نوشت: دبیر کل حزب پیش‌روی اصلاحات گفت: متأسفانه فساد گسترده و سازمان یافته‌ای که در دوره آقای احمدی‌نژاد شکل گرفت و حیف و میل‌های نجومی که انجام شد، موارد غیرقابل انکاری است که حتی رئیس وقت بانک مرکزی هم برخی از این موارد را اعلام کرده بود.

«علی صوفی» دبیر کل حزب پیش‌روی اصلاحات درباره صلاحیت احمدی نژاد برای ریاست جمهوری گفت: آقای احمدی‌نژاد برخلاف ادعای پاک‌دستی که داشته، اتهامات مالی از طرف دیوان محاسبات و از طرف دادستانی عليه او مطرح شده است به‌نحوی که پرونده ایشان، قابل انکار نیست.

این فعال اصلاح‌طلب، دوقطبی‌سازی انتخابات را ناشدنی خواند و گفت: دوگانه‌سازی انکار حضور اصلاح‌طلبانی است که از سال 1392 تا کنون پیروز صحنه انتخابات بوده‌اند؛ امکان پذير نيست. بنابراین آن‌چه که آقای جوانفکر مطرح کرده‌اند و آقای احمدی‌نژاد و آقای لاریجانی را رقبای اصلی دانسته اند و بیان این موضوع که حضور آقای احمدی‌نژاد حتماً به پیروزی منجر می شود؛ اصلاً واقعیت ندارد و یک توهم است. آن‌چه که واقعیت دارد، نقش اصلی را اصلاح‌طلبان بازی می‌کنند.

صوفی در خصوص وضعیت تأیید یا رد صلاحیت احمدی‌نژاد برای انتخابات سال 1400، گفت: ایشان در سال 1396، به توصیه رهبری عمل نکردند و یک سابقه رد صلاحیت در پرونده خودشان دارند و دلیلی هم وجود ندارد که بگوییم این رد صلاحیت، امری مقطعی بوده و به مرور زمان برطرف خواهد شد.
 
این مشکل قطعاً به آینده تسری پیدا خواهد کرد و دلیلی هم ندارد مشکلی که هست را برای سال 1400 نادیده بگیریم. علاوه بر این سابقه، پرونده‌هایی که از ایشان در قوه قضائیه مطرح است، اگر منجر به صدور حکم شود، کاندیداتوری ایشان به خودی خود منتفی خواهد شد. این مسائل بیش‌تر ناشی از توهماتی است که این دوستان دارند.
برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
11:13 - 1396/07/24
درجهنم کارهایی هستند که جهنمی هاازترس انها به دهان اژدهاپناه می برند پس اگراحمدی نژادبرگرددتعجب نیست اینجافقط میشودازبدوبدتریکی راانتخاب کردخوبی نیست نگردید نیست بخدانیست
Iran, Islamic Republic of
11:14 - 1396/07/24
لعنت خدا بر احمدی نژاد روزگار ملت راسیاه کرد
Iran, Islamic Republic of
11:38 - 1396/07/24
اگر در انتخابات ریاست جمهوری رأی نمی آورد ، که رد صلاحیت نمی شدند ‌...
Iran, Islamic Republic of
13:45 - 1396/07/24
خدا به حق ابروی امام حسین احمدی نژاده ونابود کنه به خاک سیاه بنشونه که مارو بد بخت کرد
Iran, Islamic Republic of
01:23 - 1396/07/25
اقای صوفی یعنی بقیه دزدی نکردن هی بگیداحمدی نژادبدبوده ..ملت زمان ریاستش خیلی راحت بودن وخیلی بدردشان خورد. درامدی که ایران داره اگردزدی نباشه. ملت بهترین اسایش خواهدداشت ولی حیف.
Iran, Islamic Republic of
01:27 - 1396/07/25
حالاشما که میگی احمدی نژادروزگارملت سیاه کردمیشه بگیدچطوریعنی انهاکه قبل وبعداوچطوراوضاع بهترنکردن ...
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج