ناگفته هایی در مورد زندگی شخصی «لیدی گاگا»
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
فرش مرتضوی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
دکتر نداف کرمانی 1
دکتر نداف کرمانی 3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
فرش مرتضوی_3
فرش مرتضوی_ 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 4
دکتر نداف کرمانی 2
فرش مرتضوی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۶۱۶۶۹۷
۲۸ مهر ۱۳۹۶ - ۰۷:۱۱
۵۱۳۶۴
لیدی گاگا یکی از خواننده های مشهور زن آمریکایی است که هر کسی که به دنیای موسیقی علاقمند باشد به خوبی با او آشنایی دارد.
برترین ها - ترجمه از حسین علی پناهی: لیدی گاگا یکی از خواننده های مشهور زن آمریکایی است که هر کسی که به دنیای موسیقی علاقمند باشد به خوبی با او آشنایی دارد. زندگی این خواننده مشهور نیز مانند دیگر سلبریتی ها با فراز و فرودها و جنجال هایی همراه بوده است که در مستندی با عنوان «Gaga: Five Foot Two» به بسیاری از آن ها پرداخته شده است اما این خواننده مشهور با تیپ خاص و لباس های غیر عادی اش چیزهای زیادی برای پنهان کردن دارد که در این مستند به آن ها پرداخته نشده است.
 
1-وی به قتل یکی از رقبای خود متهم شده است

لیدی گاگا با خواننده ای به نام لینا مورگانا آشنایی نزدیک داشت که در سال 2008 دست به خودکشی زد. بر اساس ادعاهای برخی رسانه ها، مادر مورگانا، لیدی گاگا را متهم کرده بود که پس از همکاری این دو در سال 2007، وی همه چیز را از دختر او کپی کرده است، از نحوه لباس پوشیدن و آرایش گرفته تا بعضی از آهنگ هایی که می خواند. در سال 2016 نیز روزنامه ی سان گزارش داد که بسیاری گاگا را مسبب خودکشی رقیبش در دنیای خوانندگی می دانند. اما نکته جالب این است که گاگا در زمان مرگ مورگانا (خودکشی با پرت کردن خود از بالای ساختمان) لیدی گاگا در کشور دیگری حضور داشت و اگر هم دخالتی در خودکشی دوستش داشته باشد به صورت غیرمستقیم بوده است.
 
 ناگفته هایی باورنکردنی در مورد زندگی شخصی لیدی گاگا

2- وی در گذشته مورد آزار جنسی قرار گرفته است

لیدی گاگا 19 ساله بود که توسط یک مرد 38 ساله مورد تجاوز قرار گرفت. وی از این حادثه ناخوشایند برای آهنگ «تا این که برای شما اتفاق می افتد» الهام گرفت که نامزدی جایزه اسکار را بدست آورد. وی گفته که این آهنگ را برای کسانی خوانده که به او گفته اند دردش از این حادثه التیام می یابد اما او خود می داند که دردش پایانی نخواهد داشت. وی گفته که این حادثه، او و زندگی اش را به شدت تحت تاثیر قرار داده و بارها از خود پرسیده که چرا به چنین سرنوشتی دچار شده است.

3- او و کریستینا آگویلرا با هم سازگاری ندارند

کریستینا آگویلرا، دیگر خواننده سرشناس آمریکایی، در سال 2008 در مورد آلبوم و موزیک ویدیو آهنگ «هیولای مادر» (Mother Monster) گفته بود:" صادقانه بگویم که من کاملاً مطمئن نیستم این شخص کیست. نمی دانم که او یک مرد یا یک زن است. مطمئن نیستم. من حقیقتاً وقت زیادی را در اینترنت نمی گذرانم پس فکر می کنم که در این مورد کمی بی اطلاع هستم". اما گاگا هیچ وقت به طور علنی از آگویلرا انتقاد نکرده است. با این وجود آکون، که استعداد گاگا را کشف کرد در سال 2010 گفت که هیچ رقابتی بین این دو وجود ندارد. وی گفته که رسانه ها بیش از حد به کریستینا توجه می کنند اما از وقتی که گاگا آمده دیگر همه چیز عوض شده است. در سال 2013، گاگا در مصاحبه ای چنین گفت:" من از هواداران سرسخت کریستینا آگویلرا هستم. کریستینا یک خواننده ی فوق العاده و هنرمندی بی نظیر است. و در مورد رابطه ی من و او باید بگویم به خاطر هر چیزی که دیگران از جانب من به او گفته اند متاسفم و امیدوارم که از این بابت ناراحت نشده باشد". اما این دو خیلی زود دشمنی ها را کنار گذاشته و در نسخه میکس مجدد آهنگ «هر کاری دلت می خواد بکن» از گاگا با هم همکاری داشتند.

4- او پرز هیلتون را به تعقیب کردن خود متهم کرد

پرز هیلتون در ابتدای شهرت گاگا یکی از طرفداران سرسخت او بود اما بuد از مدتی با مسخره کردن آهنگ هایش در توییتر به یکی از مخالفان وی تبدیل شد. گاگا ادعا کرده که بعد از حادثه ای که برایش رخ داد و روی ویلچر قرار داشت پیامی تهدید آمیز را از طرف هلیتون دریافت کرده و یک بار نیز او را در نزدیکی خانه اش تعقیب کرده است اما هیلتون این موضوع را رد نموده و عنوان کرده است که در آن زمان در حال رفتن به واحدی دیگر در ساختمان محل زندگی گاگا بوده است. گاگا در برنامه هاوارد استرن گفت که قبلاً رابطه ی خوبی با هیلتون داشته اما هیلتون به او خیانت کرده و سعی داشته به او بی احترامی کند و زور بگوید. همچنین وی ادعا کرده بعد از جدایی این دو، هیلتون در محل زندگی او یک واحد خریده و تنها دلیل او از این کار اذیت کردن و ترساندن او بوده است.
 
 ناگفته هایی باورنکردنی در مورد زندگی شخصی لیدی گاگا

5- مدونا از او عذرخواهی کرده است

همه از مشاجره لفظی گاگا و مدونا اطلاع دارند اما کمتر کسی خبر دارد که مدونا به طور رسمی از این که در رسانه ها علناً از او انتقاد کرده عذرخواهی نموده است. لیدی گاگا در مصاحبه ای گفته که به سخنان تحریک آمیز مدونا توجهی نکرده و از دیرباز از طرفداران وی بوده است. اما گفته که ترجیح می داد مدونا انتقاداتش را حضوراً به خود وی می گفت. وی گفته در زمانی که به خاطر شکستگی لگن در بیمارستان بستری بود مدونا با انتقادهایش قلب او را شکسته است. همچنین وی گفته که مدونا از او به خاطر رفتارش معذرت خواهی کرده اما دیگر به وی اعتماد نخواهد کرد.
 
 ناگفته هایی باورنکردنی در مورد زندگی شخصی لیدی گاگا

6- حرفه اش باعث شد که رابطه ی عاطفی اش به هم بخورد

لیدی گاگا و تیلور کینی در جولای سال 2016 و پس از 5 سال رابطه ی عاشقانه، پایان رابطه خود را اعلام کردند. البته مشخص شده که علت جدایی این دو قرار گرفتن نام او در میان بازیگران بازسازی فیلم «ستاره ای متولد می شود» (A Star Is Born ) بوده است. وی گفته که دیگر تحمل مردها را ندارد زیرا هر بار که بیش از پیش موفق شده عشقش را از دست داده و سه بار قلبش شکسته است.

7- در طی یک حادثه یک بار لگن او شکست

در فوریه سال 2013، وی مجبور شد تور خود را به خاطر ترک برداشتن استخوان لگن کنسل کند. اما چند ماه بعد وی اعلام کرد که شرایطش از آن چه که در رسانه ها گفته می شد بدتر بوده است. وی گفت که لگن او دچار شکستگی بسیار بدی شده بود و پزشکان به وی گفته بودند که اگر تور خود را ادامه دهد باید لگنش را به طور کلی جایگزین کند. در آن صورت وی دستکم یک سال خانه نشین می شد.
 
 ناگفته هایی باورنکردنی در مورد زندگی شخصی لیدی گاگا

8- او از درد مزمن رنج می برد

وی در مستند خود از درد مزمنی که تحمل می کند سخن گفته و می گوید که این درد برای او نقش یک میکروفون را دارد. اگر چه این درد برای وی آزار دهنده است اما گاگا آن را به یک چیز خوب تبدیل می کند. وی گفته که او نیز مانند بسیاری از مردم عادی از درد مزمن رنج می برد و می خواهد به مردم دلگرمی بدهد. وی بارها تورهایش را به دلیل مشکلات جسمی و دردهایش کنسل کرده است.

9- تهیه کننده ی آلبوم هایش از او سوء استفاده کرده بود

وندی استارلند که در زمینه کشف استعدادهای جدید شناخته شده است از راب فوساری، تهیه کننده آهنگ های لیدی گاگا، شکایت کرده و ادعا نموده که نیمی از سود او که از محل فروش آهنگ های گاگا بدست می آید به او تعلق دارد زیرا وی بوده که لیدی گاگا را کشف کرده است. در سال 2014، فاش شد که گاگا با فوساری رابطه ای فراتر از رابطه ی کاری دارد و در نهایت گاگا به سرزنش فوساری در مورد امضا کردن قراردادی که برای او ایده آل نبود پرداخت. وی در مصاحبه ای در این باره گفته است:" به عقیده من راب باعث شد که وندی فکر کند که او در عواید پیشرفت شغلی من نیز سهیم است اما در واقع وی قصد چنین کاری را نداشت. فوساری از کلمات بسیار رکیکی استفاده کرد. او قرارداد را جلوی من پرت کرد و مرا مجبور کرد قراردادی را امضا کنم که برای یک هنرمند زن جوان بسیار یک طرفه، غیرقابل باور و ناامید کننده بود. من واقعا می خواستم که حرفه ی خوانندگی خود را توسعه دهم اما به یاد دارم که همان اول به من گفته شد که شرایط قرارداد اصلاً طبیعی نیست. یک بار این دو به خاطر درآمدهای بدست آمده از فروش آلبوم ها از هم شکایت کردند که در نهایت گاگا مجبور شد 10 میلیون دلار به فوساری بپردازد.

10- او به اختلال روانی استرس پس از وقوع حادثه مبتلا است

وی در نامه ای گفته است که پس از تجربه ی دردناک تجاوز و دردهای جسمی که تحمل کرده به اختلال استرس پس از وقوع حادثه مبتلا شده است. لیدی گاگا می گوید که هر روز این استرس را تجربه کرده و حتی وقتی کسی به او دست می زند نیز دچار استرس می شود. وی گفته که گاهی شرایط روانی اش باعث می شود که قدرت حرکت و تکلم را برای مدتی از دست بدهد یا دستکم برای مدتی نتواند مانند حالت عادی رفتار کند.
 
 ناگفته هایی باورنکردنی در مورد زندگی شخصی لیدی گاگا

11- او در نوجوانی با بی اشتهایی و تهوع شدید دست به گریبان بوده است

وی در مصاحبه ای در سال 2012 گفته که در دوران دبیرستان همیشه با مشکل استفراغ کردن مواجه بوده است. وی گفته که می خواسته بدنی موزون داشته باشد اما پدر ایتالیایی اش علاقه زیادی به گوشت داشته و هر شب غذاهای خوشمزه زیادی بر سر سفره آن ها وجود داشته است. وی بارها به پدرش اعتراض کرده که این غذاها مانع از موزون شدن بدن او می شوند اما جوابی نگرفته است وی گفته که رژیم غذایی نامناسبش بر روی صدا و حرفه اش نیز تاثیر گذاشته بود. با این وجود وی گفته که رژیم غذایی سفت و سختی را دنبال نکرده و این کار را مضر می داند.

12- وی زمانی به ماریجوانآ و دیگر مواد مخدر معتاد بود
 
وی گفته که برای مدتی و به خاطر کاهش درد و اضطراب و البته به عنوان خوددرمانی ماریجوانآ مصرف می کرده است. وی گفته که برای کاهش درد روزی 15 تا 20 سیگار حاوی ماریجوانآ می کشیده است اما مارینا آبراموویچ به وی کمک کرده که اعتیاد خود را ترک کند. وی گفته که مارینا گفته در خانه اش چیزی جز هنر وجود ندارد و از آن زمان وی به ندرت ماریجوانآ مصرف می کند، هر چند در مستند زندگی اش نیز دیده می شود که به صورت تفننی از این ماده استفاده می کند.
 
البته وی گفته که بارها و بارها مواد مخدر دیگری را استفاده کرده و هر بار از ماده ای به ماده ی دیگر متمایل شده است. وی گفته که وی یک ابرقهرمان نیست و مانند هر زن دیگری می شکند و آسب پذیر است بنابراین او نیز نقاط ضعف و کاستی های خاص خودش را دارد.
 
ناگفته هایی باورنکردنی در مورد زندگی شخصی لیدی گاگا 
برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 25
در انتظار بررسی:6
Iran (Islamic Republic of)
13:51 - 1396/07/28
بهتر نبود به جای زندگی لیدی گاگا زندگیه پروفسور حسابی رو میگذاشتید؟!
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۵۱ - ۱۳۹۶/۰۷/۲۸
شاید حرفت درست باشه مشدی یا مادمازل !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Iran (Islamic Republic of)
20:04 - 1396/07/28
دیگه بگو بدبخت تمام عیاره دیگه.
Iran (Islamic Republic of)
20:54 - 1396/07/28
لدی گاگا برای ایلومیناتی کار میکنه
به شدت شیطان پرسته
Iran (Islamic Republic of)
21:26 - 1396/07/28
واقعا کی اهمیت میده به این مطالب !!
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۷:۴۸ - ۱۳۹۶/۰۷/۲۹
یکی خودت. اگه اهمیت نمیدادی برای چی کلیک کردی روش؟
Iran (Islamic Republic of)
22:04 - 1396/07/28
خیلی جالب بود چقدر صادقانه
Iran (Islamic Republic of)
22:29 - 1396/07/28
رفتار و لباس پوشیدنشون ...... تا یه خواننده خوب و مشهور خواهشا اینا رو بیشتر از این معرفی نکنین
Iran (Islamic Republic of)
23:56 - 1396/07/28
تو که نت داری برو زندگینامه دکتر حسابی رو از گوگل سرچ کن.
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۴۳ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۸
گل گفتی
Finland
01:25 - 1396/07/29
نه که به پروفسورها علاقه دارین واسه همینه ازین خارجیها مطلب منتشر میکنن!!!اخه ایرانیا درکل این مطلبارو دوس دارن پروفسورها تاا زنده ان آدمن وقتی میمیرن میشن بت
Iran (Islamic Republic of)
08:56 - 1396/07/30
چیزی که فهمیدم اینه که برخلاف چیزی که فکر می کردم ،زنان غربی قوی و جنگنده اند ،و به تنهایی از پس زندگی برمی آیند ،چقدرم مشکل داشت این خانوم اما ادامه میدن ،سلنا گومز هم با وجود سن کم اش انگار جراحی بزرگی داشته ،خلاصه ماییم که نازک نارنجی هستیم ،شایدم اینجوری بار اومدیم .
Iran (Islamic Republic of)
18:21 - 1396/08/07
به نظرم جالب بود. اینم به نوع خودش یه سلبریتی معروفه با مشکلات و مسایل خاص خودش .
Iran (Islamic Republic of)
19:58 - 1396/08/11
من همیشه فکر میکردم مشکل روحی روانی داره که این تیپ های عجیب و غریب رو میزنم. الان که قسمتی از گذشته اش رو خوردم مطمئن شدم.شاید آگه روان درمانی میشد شاید یکی میشد مثل اپرا وینفری که شخصیتش با وجود گذشته تلخ و درد ناکش قابل ستایش هست و واقعا در حق بشریت مفید بوده.اما لیدی گاگا مثل یک بیماره که تو جامعه در جایگاهی که نباید قرار گرفته و داره خودش رو به نسلها ی بعد از خودش بدهکار میکنه
Iran (Islamic Republic of)
21:24 - 1397/01/18
آخه انسان های عاقل چقدر ساده اید لیدی گاگا شیطان پرسته این ها هم همش دروغه :))
پاسخ ها
بدون نام
United States of America
۱۵:۱۹ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۰
دین مهم نیست مهم انسانیته که یکی مثل لیدی گاگا به هزارتای شما می ارزه
شروین
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۱۳ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۸
اصلاا تاحالا مستند گاگا رو دیدی که هر روز دعا میکنه و صلیب میندازه ؟؟؟
Iran (Islamic Republic of)
11:34 - 1397/03/27
چقدر بدم از کسایی میاد که بدون اطلاع به هر خارجی میگن شیطان پرست.اگه هم شیطان پرست باشن به تو هیچ ربطی نداره توی زندگی شخصیش دخالت میکنی
Iran (Islamic Republic of)
14:13 - 1397/04/20
لیدی گاگا شخصیت عجیبی داره
Iran (Islamic Republic of)
19:22 - 1397/05/29
مدیر خواهشا نظر من و ثبت کن
Iran (Islamic Republic of)
10:48 - 1397/05/30
مگه چی گفتم که نظر من رو ثبت نکردید .
Iran (Islamic Republic of)
19:16 - 1397/10/18
دوستان عزیز که کامنت گذاشتن
اگه فک میکنید لیدی گاگا شیطان پرسته یا هرچی، نظرتونو رو کاغذ بنویسید، بعد مچاله کنید بکنید تو ... تو جیبتون
Iran (Islamic Republic of)
16:32 - 1399/11/11
در اینک شیطان پرسته شکی نیست من با اینک این سالی ۳بار گوشت ادم میخوره نمیتونم کنار بیام
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش ریحان 1
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_1
فرش تارنگ_1
فرش تارنگ_3
فرش ریحان 3
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_3
فرش ریحان 4
اپیلاسیون نانا 4
فرش تارنگ_4
شیرآلات زمانی_4
فرش تارنگ_2
اپیلاسیون نانا 2
فرش ریحان 2
شیرآلات زمانی_2
شفا_فوترموبایل
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
کالابرد_فوترموبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
تدبیرکالا_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
دیاکو_فوتر داخلی
رستوران باغ بهشت _فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
کالابرد_فوتر