با تغییرات ظاهری ویندوز ۱۰ بیشتر آشنا شوید
۶۱۷۲۸۴
۲۷ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۱
۳۷۶۲
اوایل سال بود که مایکروسافت از پیشرفت‌های ظاهری که قرار است به ویندوز ۱۰ بیاورد، صحبت کرد؛ پیشرفت‌هایی که Fluent Design نام گرفته‌اند. مایکروسافت می‌خواهد تمام نسخه‌های ویندوز ۱۰، یعنی چه کامپیوترها و چه ایکس‌باکس وان را با این زبان طراحی جدید، بروزرسانی کند.
مجله دیجی کالا - امیرحسین میرزایی: اوایل سال بود که مایکروسافت از پیشرفت‌های ظاهری که قرار است به ویندوز ۱۰ بیاورد، صحبت کرد؛ پیشرفت‌هایی که Fluent Design نام گرفته‌اند. مایکروسافت می‌خواهد تمام نسخه‌های ویندوز ۱۰، یعنی چه کامپیوترها و چه ایکس‌باکس وان را با این زبان طراحی جدید، بروزرسانی کند. بروزرسان پاییز ویندوز ۱۰ هم که امروز عرضه شده است، طراحی Fluent Design مایکروسافت را در خودش دارد.

 با تغییرات ظاهری ویندوز ۱۰ بیشتر آشنا شوید

اولین تغییری که چشم‌تان را می‌گیرد، شفاف شدن پنجره‌ّها و بخش‌های مختلف ویندوز است؛ درست مثل ظاهری که برای اولین بار در ویندوز ویستا با آن آشنا شدیم. مایکروسافت برای نشان دادن تغییرات جدید ویندوز ۱۰، ویدیویی ساخته است. این ویدیو تغییرات کوچکی که قرار است ظاهر ویندوز ۱۰ را جذاب‌تر کند را به تصویر می‌کشد.

حتی اپ‌ها و سرویس‌های ویندوز که روی سیستم‌های عامل iOS و اندروید هم عرضه شده‌اند، با زبان طراحی جدید مایکروسافت بروزرسانی خواهند شد. طراحی Fluent Design قرار است نورپردازی، عمق، انیمیشن‌ها و رنگ و بافت بخش‌های مختلف ویندوز را تغییر دهد.

انتظار داریم تغییرات باز هم ادامه داشته باشند و در آپدیت بعدی ویندوز، که فعلا آن را به اسم Redstone 4 می‌شناسیم، باز هم ظاهر ویندوز پیشرفت کند. آپدیت Redstone 4 در فروردین ماه عرضه خواهد شد.

می‌توانید ویدیویی که مایکروسافت برای نشان دادن Fluent Design ساخته است را در ادامه ببینید.
 
 
 
در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.
 با تغییرات ظاهری ویندوز ۱۰ بیشتر آشنا شوید
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج