خداحافظی برادران روسو با MCU
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
لایکو_1
سمپاشی امحا_1
لایکو_3
سمپاشی امحا_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
لایکو_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
سمپاشی امحا_4
لایکو_2
سمپاشی امحا_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۶۱۸۳۶۷
۲۹ مهر ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۳
۴۳۸۰
آنتونی و جو روسو (Anthony and Joe Russo) ممکن است پس از Avengers 4 (انتقام جویان ۴) کارشان با دنیای سینماتیک مارول به پایان برسد.
سینما گیمفا: آنتونی و جو روسو (Anthony and Joe Russo) ممکن است پس از Avengers 4 (انتقام جویان ۴) کارشان با دنیای سینماتیک مارول به پایان برسد.
 
خداحافظی برادران روسو پس از «انتقام جویان4» با MCU 
 
برادران روسو برای کارگردانی و تهیه کنندگی قسمت‌هایی از نمایش‌های کمدی، مشهور بودند تا این‌که کارشان به ساختن فیلم Captain America: The Winter Soldier (کاپیتان آمریکا: سرباز زمستان) در سال ۲۰۱۴ رسید و یک فیلم تماشاگر پسند که مورد تحسین منتقدان نیز واقع شد را به مخاطبان ارائه دادند. آن‌ها دو سال بعد به پرده‌ی نقره ای سینما با فیلم Capitan America: Civil War (کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی) بازگشتند اما در آن زمان سرپرستی دو فیلم آینده‌ی انتقام جویان را برای استودیو مارول قبول نکرده بودند.

برادران روسو برای کارگردانی Avengers: Infinity War (انتقام جویان: نبرد ابدیت) و فیلم در حال حاضر انتقام جویان یعنی Avengers 4 (انتقام جویان ۴) که در ابتدا به عنوان نیمه‌ی دوم داستان بود، در سال ۲۰۱۵ به توافق رسیدند اما آن‌ها متوجه حجم تلاش و زمانی که باید برای این پروژه صرف می‌کردند نبودند. اکنون دو سال گذشته است و یک فیلم انتقام جویان به پایان رسیده است و برادران روسو  عمیقا مشغول فیلم‌برداری آخرین فیلم از این عصر دنیای سینماتیک مارول که شامل ده سال و ۲۲ فیلم می‌شود هستند و به نظر می‌رسد که برای خلق حماسه ای دیگر برنامه‌ای ندارند.

جاش برولین (Josh Brolin) که نقش تانوس (Thanos) ابر قهرمان شرور را در هردو فیلم انتقام جویان نبرد ابدیت و انتقام جویان ۴ بازی می کند، به شدت درگیر آخرین فیلمش یعنی  Only The Brave است اما او مرتبا در مورد این نقش  کامیک بوکی‌اش مورد پرسش قرار می‌گیرد. در یک مصاحبه با Collider  این بازیگر گفت به نظر می‌رسد برادران روسو  قصد جدا شدن از فرانچایز را پس از انتقام جویان ۴ دارند. وی گفت:

همچنین من فکر می‌کنم آنها در موقعیتی قرار دارند که هرگز فیلمی شبیه این را تکرار نخواهند کرد. این یک معامله‌ای است که یک بار اتفاق می‌افتد. گردهم آوری این همه بازیگر بسیار موفق در کنار هم، کار بسیار سختی است اما ارزش آن را دارد. ما اکنون مشغول ساخت این فیلم هستیم و پس از آن به مسیر دیگری می رویم. اما من فکر می‌کنم این یک پروژه‌ی بسیار بسیار بلندپروازانه است و پرداختن به آن کار بزرگی ست.

اگرچه آن‌ها (برادران روسو) در طی سالیان فیلم‌های زیادی با بازیگران شناخته شده ای را ساخته اند، اما حقیقت این است که هیچ‌کدام  در حد و اندازه‌های "انتقام جویان: نبرد ابدیت” و "انتقام جویان ۴” نبوده است. همانطور که قبلاً نیز اشاره شد داستان این فیلم‌ها  نزدیک به ۱۰ سال زمان برده است و  با اولین فیلم Iron Man (مرد آهنی) در سال ۲۰۰۸ آغاز شده است که قوی‌ترین قهرمانان زمین و کهکشان‌ را با تانوس، تایتان دیوانه به نبرد می‌کشاند.

Avengers: Infinity War تولید خود را در اوایل سال جاری به پایان رساند و برادران روسو اکنون در حال تولید Avengers 4 هستند. با در نظر گرفتن این‌که چه تعداد از شخصیت ها درگیر هر دو فیلم هستند، برای برادران روسو قابل قبول است که از ساختن فیلم های کامیک بوکی، مقداری دست کشیده و کمی به تعطیلات روند.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
سفیر بار ساقدوش_1
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_3
استخدام_3
اپیلاسیون نانا 3
سفیر بار ساقدوش_3
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_4
استخدام_4
سفیر بار ساقدوش_4
استخدام_2
سفیر بار ساقدوش_2
اپیلاسیون نانا 2
شیرآلات زمانی_2
ایرانیان- فوتر موبایل222
دکتر عارفی - موبایل فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
رستوران باغ بهشت _فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
دکتر عارفی - فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
فنی آتل_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
کیان برنا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
ایرانیان-فوتراصلی222
شفا_فوتر