درخواست عجیبی که «لجر» از کریستین بیل داشت
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
دکتر استرکی_1
کتاب لند_1
اپیلاسیون نانا 3
دکتر استرکی_3
کتاب لند_3
دکتر استرکی_4
کتاب لند_4
اپیلاسیون نانا 4
اپیلاسیون نانا 2
دکتر استرکی_2
کتاب لند_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۶۱۸۹۰۲
۳۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۶
۹۴۴۱
به گزارش هالیوود ریپورتر، هیث لجر فقید، در صحنه ای که بین وی و کریستین بیل در فیلم «شوالیه تاریکی» (The Dark Knight) درگیری فیزیکی پیش می آید از او خواسته بود که به صورت واقعی و خیلی محکم او را بزند.
روزیاتو: به گزارش هالیوود ریپورتر، هیث لجر فقید، در صحنه ای که بین وی و کریستین بیل در فیلم «شوالیه تاریکی» (The Dark Knight) درگیری فیزیکی پیش می آید از او خواسته بود که به صورت واقعی و خیلی محکم او را بزند. بیل قبلاً نیز به خبرنگار هالیوود ریپورتر گفته بود که لجر عمیقاً در نقش خود فرو رفته و نقش جوکر برای وی به یک واقعیت تبدیل شده بود.
 
درخواست عجیبی که لجر از کریستین بیل داشت

وی در این باره گفته است:” اولین صحنه ما با هم صحنه ای بود که هر دو در اتاق بازجویی بودیم که متوجه شدم او به شدت در نقش خود فرو رفته و چیزی که کریس [نولان] می خواست را به خوبی بازی می کند. ما نمی خواستیم که تقلیدی از این شخصیت ها داشته باشیم. ما مانند یک داستان واقعی با این موضوع برخورد می کردیم.
 
در نقش خود فرو رفته و در نقش می مانید. من این را دوست دارم. آن قدر این موضوع برایم خنده دار بود که عاشقش شدم او آن را جدی گرفتم. هیث نیز تماماً این حس را داشت. حتی زمانی که در اتاق گریم و اتاق لباس قرار داشت در نقشش فرو رفته بود و وقتی که از نقش بیرون می آمد دوست و همراهی فوق العاده بود”.

لجر چنان در نقش خود فرو رفته بود که از بیل می خواهد با خشونت تمام و واقعی با او رفتار کند. بیل در این باره می گوید:” همانطور که می توانید در فیلم ببینید، بتمن شروع به زدن جوکر می کند و خیلی زود در می یابید که او یک دشمن معمولی نیست زیرا هر چه بیشتر او را می زدم او بیشتر لذت می برد. هر چه بیشتر باعث می شدم او لذت ببرد، هیث همان حس و رفتار سابق را داشت.
 
او داشت مرا تهییج می کرد من می گفتم که لازم نیست حتماً به صورت واقعی تو را بزنم. طوری ادایش را در می آورم که خیلی واقعی به نظر برسد و او تکرار می کرد بزن. بزن. بزن. او خود را به این طرف و آن طرف می کوبید و دیوارهایی در صحنه وجود داشت که به خاطر همین حرکات ترک برداشته یا سوراخ شده بودند. تعهد او به نقش در حد کمال بود”.

نولان گفته بود که هیث لجر برای بازی در نقش جوکر از خوانندگان موسیقی پانک و بازی مالکوم مک داول در فیلم «پرتقال کوکی» (A Clockwork Orange) الهام گرفته بود. وی در این باره چنین گفته است:” جانی روتن، سید ویشز، این چنین خوانندگان پانک همان تاثیری بود که ما در مورد آن صحبت کرده بودیم.
 
در مورد شخصیت الکس در فیلم پرتقال کوکی نیز حرف زدیم. او خیلی آشوب طلب و همزمان دارای کاریزمای خاصی بود، هم در کتاب و هم در فیلم. ما از تاثیرات بسیار زیاد دیگری صحبت کردیم و او [لجر] نیز از تاثیرات بسیار متفاوتی صحبت کرد و تا زمانی که شروع به بازی کرد نمی توانستم ترکیب همه این ها را باور کنم.، نحوه راه رفتن، ادا درآوردن و حرف زدن بالحن غیرقابل پش بینی اش قابل باور نبود”.

متاسفانه لجر در ۲۲ ژانویه ۲۰۰۸، در سن ۲۸ سالگی و شش ماه قبل از اکران فیلم «شوالیه تاریکی» درگذشت. سال بعد جایزه اسکار بهترین بازیکر نقش مکمل مرد برای بازی خیره کننده اش در نقش جوکر در این فیلم به وی تعلق گرفت.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
بهمن پور_داخلی1
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
شیرآلات زمانی_3
بهمن پور_داخلی3
استخدام_3
بهمن پور_داخلی4
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
بهمن پور_داخلی2
استخدام_2
شیرآلات زمانی_2
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
شفا_فوترموبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر
کلینیک النا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
فنی آتل_فوتر
آیلین_تزریق چربی
موسسه خیریه زهرا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
کیان برنا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
شاخه نبات_ فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
دکتر عارفی - فوتر
شفا_فوتر