آتش سوزی در شهرداری منطقه 22 تهران
۶۱۹۱۱۶
۳۰ مهر ۱۳۹۶ - ۲۲:۱۸
۱۱۶۹۹ 
سخنگوی سازمان اورژانس کشور از مصدومیت در دو حادثه حریق ساختمان شهرداری منطقه 22 تهران، تلفات در حادثه جاده‌ای در محور فیروزه- قوچان و مسمومیت بر اثر استنشاق گاز منوکسید کربن در تبریز خبر داد.
خبرگزاری ایسنا: سخنگوی سازمان اورژانس کشور از مصدومیت در دو حادثه حریق ساختمان شهرداری منطقه 22 تهران، تلفات در حادثه جاده‌ای در محور فیروزه- قوچان و مسمومیت بر اثر استنشاق گاز منوکسید کربن در تبریز خبر داد.

مجتبی خالدی در گفت‌وگویی از حریق در ساختمان شهرداری در منطقه 22 تهران واقع در شهرک شهید باقری خبر داد و گفت: ساعت 15:08 امروز این حادثه رخ داد و موجب مصدومیت 2 نفر شد که یکی از مصدومان آقای 36 ساله بود که به بیمارستان حضرت رسول منتقل شد و یک آقای 26 ساله نیز در محل درمان شد.

سخنگوی سازمان اورژانس کشور در مورد وقوع تصادف در کیلومتر 10 محور فیروزه- قوچان نیز گفت: بر اثر برخورد یک دستگاه پژو 405 و یک دستگاه مینی‌بوس در این محور یک نفر فوت کرد و چهار نفر دیگر دچار مصدومیت شدند که به بیمارستان انتقال پیدا کردند.

براساس آخرین گزارش‌ها، این مصدومان در حال حاضر در وضعیت مناسبی هستند و اقدامات درمانی روی آنها در حال انجام است.

وی همچنین از مسمومیت دو نفر بر اثر استنشاق گاز منوکسید کربن در تبریز خبر داد و گفت: این حادثه در چهارراه دامپزشکی تبریز رخ داد و به نظر می‌رسد که علت حادثه استفاده نامناسب از گاز پیک‌نیکی بوده است اما با این حال عوامل آتش‌نشانی در حال بررسی تخصصی علت حادثه هستند.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج