جریمه بخاطر شکستن سردیس قایقران
۶۲۰۲۳
۱۴ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۳:۱۴
۲۴۶۵
کمیته انضباطی رای های خود را در خصوص تیم های مختلف صادر کرد.دیدار دو تیم داماش گیلان و سایپا البرز به میزبانی رشت از سری رقابتهای هفته اول لیگ برتر فوتبال برگزار شد که از سوی تماشاگران تیم داماش گیلان تخلفاتی صورت گرفت.
خبرآنلاین: کمیته انضباطی رای های خود را در خصوص تیم های مختلف صادر کرد.دیدار دو تیم داماش گیلان و سایپا البرز به میزبانی رشت از سری رقابتهای هفته اول لیگ برتر فوتبال برگزار شد که از سوی تماشاگران تیم داماش گیلان تخلفاتی صورت گرفت. کمیته انضباطی طبق بند 4 و 5 آئین نامه انضباطی باشگاه داماش گیلان را به 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد. ضمن اینکه به مسئولان این باشگاه تذکر داد در مسابقات بعدی اقدامات لازم به منظور برخورد با هواداران متخلف و جلوگیری از تخلفات را انجام می دهد و جرایم شدیدی از جمله کسر امتیاز متوجه باشگاه خواهد شد.

جریمه 70 میلیونی برای تیم گسترش فولاد تبریز

دیدار دو تیم گسترش فولاد تبریز و استقلال سوم مرداد ماه در تبریز برگزار شد که از سوی تماشاگران تیم تبریزی به مربی و بازیکنان تیم مقابل، داوران و فدراسیون فوتبال فحاشی شد. کمیته انضباطی طبق بند 4 ماده 22 این باشگاه را به پرداخت 70 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد. ضمن اینکه به مسئولان این باشگاه تذکر داد در مسابقات بعدی اقدامات لازم به منظور برخورد با هواداران متخلف و جلوگیری از تخلفات را انجام می دهد و جرایم شدیدی از جمله کسر امتیاز متوجه باشگاه خواهد شد.

جریمه نقدی برای پرسپولیس و تراکتورسازی تبریز

دیدار دو تیم پرسپولیس و تراکتورسازی تبریز در حالی دوم مرداد ماه برگزار شد که تماشاگران تیم پرسپولیس نسبت به داور مسابقه فحاشی کرده و از سوی قاسم دهنوی -بازیکن تیم پرسپولیس رفتارهای زننده و غیر ورزشی صورت گرفت. بر همین اساس کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس را به دلیل تخلفات تماشاگرانش به پرداخت 50 میلیون ریال جریمه نقدی و دهنوی را به پرداخت 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد و به این بازیکن تذکر داد در صورت تکرار تخلفات، محرومیت برای این بازیکن در نظر گرفته می شود.

به دلیل تخلفات تماشاگران تیم تراکتورسازی تبریز این باشگاه به 100 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این تیم به دلیل تاخیر در ورود به زمین مسابقه در نیمه دوم(3 دقیقه تاخیر) به پرداخت 9 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.ضمن اینکه کمیته انضباطی به مسئولان این دو باشگاه تذکر داد در مسابقات بعدی اقدامات لازم به منظور برخورد با هواداران متخلف و جلوگیری از تخلفات را انجام می دهد و جرایم شدیدی از جمله کسر امتیاز متوجه باشگاهها خواهد شد.
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:1
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
13:59 - 1392/05/14
کمیته انضباطی تشکر تشکر
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج