رکورد اسکایپ در «یک میلیارد بار دانلود»
۶۲۱۸۵۴
۰۶ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۳
۳۵۹۶
اپلیکیشن اندرویدی اسکایپ به رکورد بیش از یک میلیارد بار دانلود در پلی‌استور گوگل رسید. ایند البته به آن معنا نیست که این اپلیکیشن پیام‌رسان در حال حاضر یک میلیارد نفر کاربر دارد اما چیزی که از آن مطمئنیم رقم شگفت‌انگیر یک میلیارد بار دانلود است که همین چند روز پیش از سوی مایکروسافت اعلام شده است.
مجله دیجی کالا - فرشته سلیمانی: اپلیکیشن اندرویدی اسکایپ به رکورد بیش از یک میلیارد بار دانلود در پلی‌استور گوگل  رسید. این البته به آن معنا نیست که این اپلیکیشن پیام‌رسان در حال حاضر یک میلیارد نفر کاربر دارد اما چیزی که از آن مطمئنیم رقم شگفت‌انگیر یک میلیارد بار دانلود است که همین چند روز پیش از سوی مایکروسافت اعلام شده است.
 
 اسکایپ به رکورد شگفت‌انگیز «یک میلیارد بار دانلود» دست یافت

اسکایپ یکی از معدود نرم‌افزارهای پیام‌رسانی است که توانسته در عرض دو سال به چنان محبوبیت و پیشرفت گسترده‌ای برسد که چندین و چندبار توسط کاربرانش دانلود شود. این یعنی اگر یک میلیارد بار دانلود به معنای یک میلیارد کاربر هم نباشد، به‌تنهایی دستاورد بسیار بزرگی برای یک اپلیکیشن پیام‌رسان است.
 
همین دو سال پیش بود که شنیدیم آمار دانلود اسکایپ مرز ۵۰۰ میلیون بار را رد کرده است و حالا دو برابر شدن این آمار این سوال را در ذهنمان می‌آورد که دستاورد بعدی اسکایپ چه خواهد بود؟ اگر این روند به همین صورت ادامه پیدا کند واقعا ممکن است در سال ۲۰۱۹ با پیام‌رسانی طرف باشیم که دو میلیارد بار دانلود شده است؟

پاسخ این سوال را مایکروسافت این‌طور داده که: با بازخورد خوبی که از کاربران گرفته‌ایم. حتما قصد داریم قابلیت‌های جدید و پیشرفت‌های شگفت‌انگیزی را در اسکایپ داشته باشیم. «ما همچنان به راه خود ادامه می‌دهیم تا هرروز و هرروز اپلیکیشن موردعلاقه‌‌ی شما باشیم برای تعامل با نزدیکان و عزیزان‌تان. یک میلیارد بار از شما ممنونیم که به اسکایپ اعتماد دارید و این را می‌دانیم که بدون وجود شما هیچ‌گاه نمی‌توانستیم در جایی بایستیم که اکنون ایستاده‌ایم.»
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج