احتمال ساخت فصل چهارم «تویین پیکس»
۶۲۲۸۰۰
۰۷ آبان ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۰
۶۱۳۳ 
مارک فراست به عنوان همکار فیلم‌نامه‌نویس قدیمی دیوید لینچ می‌گوید هنوز نمی‌داند که فصل دیگری را خواهد نوشت یا نه، اما این موضوعی است که منتفی هم نشده و او در حال بررسی امکان این اتفاق است!
بانی فیلم: مارک فراست به عنوان همکار فیلم‌نامه‌نویس قدیمی دیوید لینچ می‌گوید هنوز نمی‌داند که فصل دیگری را خواهد نوشت یا نه، اما این موضوعی است که منتفی هم نشده و او در حال بررسی امکان این اتفاق است!
 
احتمال ساخت فصل چهارم «تویین پیکس»

هنروتجربه به نقل از ایندی وایر نوشت:مارک فراست همکار دیوید لینچ در مجموعه تلویزیونی «تویین پیکس» روز گذشته در گفت‌وگویی با «ایندی‌وایر» گفت که هنوز از تولید فصل چهارم این مجموعه‌ی محبوب مطمئن نیستند و همه در حال بررسی آن هستند، حتی شبکه‌ «شوتایم». خود لینچ در ماه سپتامبر در مرکز فرهنگی بلگراد در صربستان (که در آن‌جا نمایشگاهی از عکس‌هایش برپا شده بود) گفته بود که این اتفاق غیرممکن نیست.

دوستی و همکاری نزدیک فراست و لینچ به سی سال قبل برمی‌گردد و فراست (که گاهی وقت‌ها حتی بیش از اعتباری که پای او نوشته شده، مسئول خلق جهان داستانی «تویین پیکس» و جنبه‌های اسطوره‌شناسی آن بوده است) درست مثل خود لینچ، بخشی جدایی‌ناپذیر از فرایند ساخت این مجموعه است. در واقع این فراست بود که در سال ۲۰۱۲ با ایده‌ اولیه‌ احیای این سریال و تولید فصل سوم، پس از گذشت دو دهه، دست به کار شد و پروژه تولید را راه‌اندازی کرد.

به هر حال تولید فصل چهارم هم مسئولیت بزرگ و خطیری است که فراست می‌گوید نه او و نه لینچ آن را سرسری نخواهند گرفت: «این موضوعی است که باید حسابی به آن فکر کنیم. ما وقتی زمان مناسبش برسد در این باره تصمیم‌گیری خواهیم کرد؛ و بی‌تردید هیچ عجله یا اضطراری در این مورد وجود ندارد.»

دومین کتاب فراست درباره این سریال با نام «تویین پیکس: آخرین دوسیه» سه‌شنبه ۳۱ اکتبر (۹ آبان) عرضه می‌شود. در ضمن او در کنفرانس جشنواره فیلم آستین درباره فیلم‌نامه‌نویسی شرکت می‌کند.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج