محمدی، خلج و ژیان به «واسطه» پیوستند
۶۲۳۲۳۹
۰۸ آبان ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۶
۳۴۵۷ 
با آغاز پیش تولید فیلم ‌سینمایی «واسطه» فرشاد محمدی، شهرام خلج و فاضل ژیان به مجموعه عوامل این فیلم پیوستند.
فیلم‌نت نیوز: با آغاز پیش تولید فیلم ‌سینمایی «واسطه» فرشاد محمدی، شهرام خلج و فاضل ژیان به مجموعه عوامل این فیلم پیوستند.
 
محمدی، خلج و ژیان به «واسطه» پیوستند

فیلم سینمایی واسطه نخستین اثر سینمایی آرش لاهوتی است که به تهیه‌کنندگی علیرضا قاسم‌خان به زودی با تکمیل لیست عوامل و بازیگران وارد مرحله تولید می‌شود.

فرشاد محمدی به عنوان مدیر فیلمبرداری، شهرام خلج به عنوان طراح چهره‌پردازی و فاضل ژیان به عنوان طراح صحنه و لباس به تازگی به این پروژه پیوسته‌اند.

فیلمنامه «واسطه» را آرش لاهوتی و جمیله دارالشفایی به صورت مشترک نوشته‌اند و شهنام شهباززاده مجری طرح این پروژه است.

فرشاد محمدی فیلمبردار مطرح سینماست که به عنوان مدیر فیلمبرداری در آثاری همچون امکان مینا (۱۳۹۴)، رگ خواب (۱۳۹۴)، نیمه شب اتفاق افتاد (۱۳۹۴)، رخ دیوانه (۱۳۹۳)، مستانه (۱۳۹۳)، نهنگ عنبر (۱۳۹۳)، فرشته‌ها با هم می‌آیند (۱۳۹۲)، یک سطر واقعیت (۱۳۹۰)، کوچه‌ ملی (۱۳۸۹)، آل (۱۳۸۸)، آناهیتا (۱۳۸۷)، در میان ابرها (۱۳۸۶)، ریسمان باز (۱۳۸۶)، حس پنهان (۱۳۸۵) و از دوردست (۱۳۸۴) حضور داشته‌است.

او نامزدی دریافت سیمرغ بلورین بهترین فیلمبرداری در دوره سی‌وچهارم جشنواره فیلم فجر برای فیلم «امکان مینا» (۱۳۹۴) و نامزدی دریافت سیمرغ بلورین بهترین فیلم‌برداری در دوره سی‌ویکم جشنواره فیلم فجر برای فیلم برلین ۷– (۱۳۹۰) را در کارنامه دارد.

شهرام خلج نیز از چهره‌پردازان شناخته شده سینماست که از مهم‌ترین کارهایش می‌توان به طراحی چهره‌پردازی فیلم ایستاده در غبار اشاره کرد.

فاضل ژیان طراح صحنه و لباس فیلم «واسطه» نیز در آثاری همچون ترانه کوچک من، خنده در باران، یک گزارش واقعی، طبقه سوم، تمرین برای اجرا، باغ فردوس ۵ بعد از ظهر و کاغذ بی‌خط به عنوان طراح صحنه و لباس حضور داشته است.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج