حراج ب ام و Z8 متعلق به استیو جابز
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
فرش مرتضوی_3
دکتر نداف کرمانی 3
دکتر نداف کرمانی 4
فرش مرتضوی_ 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
فرش مرتضوی_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۶۲۳۸۷۴
۰۹ آبان ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۰
۴۴۶۲
استیو جابز، خالق اپل و یکی از تاثیرگذارترین افراد در حوزه تکنولوژی بود که چند سال قبل چشم از جهان فرو بست. به تازگی اعلام شده که یک دستگاه ب ام و Z8 او به حراج گذاشته خواهد شد.
وب سایت جی اس ام - علی دلبخواه: استیو جابز، خالق اپل و یکی از تاثیرگذارترین افراد در حوزه تکنولوژی بود که چند سال قبل چشم از جهان فرو بست. به تازگی اعلام شده که یک دستگاه ب ام و Z8 او به حراج گذاشته خواهد شد.
 
 حراج ب ام و Z8 متعلق به استیو جابز

شاید از بین ما کسی نباشد که استیو جابز را نشناسد. استیو جابز موسس اپل و یکی از تاثیرگذارترین افراد در زمینه تکنولوژی است که با خلق ایده‌ها و محصولات بی‌نظیر، نام خود را در تاریخ به ثبت رساند. از مکینتاش تا آیفون همگی نتیجه تلاش‌های جابز هستند که محصولات اینچنینی به نوعی، دنیای کنونی ما را تسخیر کرده‌اند. علاقه استیو جابز به خودرو هم امری انکار نشدنی است و خودروهای هیجان انگیزی در گاراژ خانه او دیده می‌شود. یکی از این خودروها یک ب ام و Z8 مدل 2000 است که تنها 24462 کیلومتر مسافت طی کرده.

ظاهرا مدیرعامل اوراکل یعنی لری الیسون، استیو جابز را مجاب کرده بود که برای خرید این ب ام و Z8 را خریداری کند چراکه به نظر او، کمپانی ب ام و در اوج قله مهندسی خودرو قرار داشت؛ همان چیزی که برای جابز نابغه لازم بود! استیو جابز این ب ام و نقره‌ای خود را در تاریخ 6 اکتبر سال 2000 میلادی دریافت کرده که با تریم چرم مشکی در کابین پوشانده شده است. این، 67 امین نمونه Z8 بوده که به دست یک مشتری رسیده است. بد نیست بدانید که جابز به همراه این خودرو اسپرت، یک دستگاه گوشی موتورولا با برند ب ام و هم دریافت کرده که در دست داشتن آن، 7 سال پیش از معرفی اولین آیفون اتفاق جالبی است.
 
 حراج ب ام و Z8 متعلق به استیو جابز

ب ام و Z8 در آن زمان یکی از بهترین‌های این صنعت به شمار می‌رفت. در واقع برای طراحی این ب ام و، کمپانی آلمانی از ب ام و 507 متعلق به دهه 50 میلادی الهام گرفته بود. ب ام و برای این کوپه از موتور 4.9 لیتری 8 سیلندر بهره گرفته بود که هدف اصلی از توسعه آن، ب ام و M5 بود و قدرت را به وسیله جعبه دنده 6 سرعته دستی انتقال می‌داد. در مجموع ب ام و 5703 نسخه از این خودرو را به تولید رساند که 2543 واحد از آن به خاک آمریکا رفت. التبه کمی بعد، آلپینا با اعمال تغییراتی در مشخصات فنی و اضافه کردن جعبه دنده خودکار، 555 نسخه دیگر از Z8 را به تولید رساند.

البته جابز آخرین مالک این ب ام و استثنایی نبود. جابز در سال 2003 تصمیم به فروش ان گرفت و یک سال بعد هم مالک فعلی، خودرو خود را به شخص دیگری فروخت. سال 2006 و در ماه آوریل، بار دیگر Z8 استیو جابز به فروش رفت و آن مالک تا همین امروز خودرو مذکور را نزد خود نگاه داشته است.
 
 حراج ب ام و Z8 متعلق به استیو جابز

این Z8 در تمام طول عمرش با وسواس خاصی مراقبت شده و مرتب سرویس‌های لازم را پشت سر گذاشته است. به همراه این خودرو، همه تجهیزات همراه از جمله سقف، پوشش خودرو، همه ابزار دستی و دیگر وسایل به مشتری تحویل خواهند شد.

تاریخ حراج Z8 استیو جابز، 6 دسامبر و در منهتن نیویورک خواهد بود. انتظار می‌رود قیمت فروش چیزی بین 300 تا 400 هزار دلار باشد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش ریحان 1
اپیلاسیون نانا 1
فرش تارنگ_1
شیرآلات زمانی_1
فرش تارنگ_3
اپیلاسیون نانا 3
فرش ریحان 3
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_4
فرش ریحان 4
فرش تارنگ_4
اپیلاسیون نانا 2
شیرآلات زمانی_2
فرش تارنگ_2
فرش ریحان 2
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
کالابرد_فوترموبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
شفا_فوتر
کالابرد_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
استیل رگال_فوتر
فنی آتل_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی