متولدین ماه‌های مختلف چه زمانی عاشق می‌شوند؟
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
دکتر نداف کرمانی 3
فرش مرتضوی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
دکتر نداف کرمانی 4
فرش مرتضوی_ 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 2
فرش مرتضوی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۶۲۳۹۴۸
۲۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۲
۱۶۸۶۷۱
برخی از آدم‌ها خیلی زود عاشق می‌شوند و برخی دیگر دیر. برخی به عشق در نگاه اول اعتقاد دارند و برخی دیگر تا طرف مقابل شان را نشناسند، نمی‌توانند حسی نسبت به او داشته باشند. اگر شما هم دوست دارید بدانید که متولدین ماه‌های مختلف در چه شرایطی و عاشق چه تیپ شخصیتی می‌شوند، در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

برترین ها: برخی از آدم‌ها خیلی زود عاشق می‌شوند و برخی دیگر دیر. برخی به عشق در نگاه اول اعتقاد دارند و برخی دیگر تا طرف مقابل شان را نشناسند، نمی‌توانند حسی نسبت به او داشته باشند. به طور خلاصه هر فردی به شیوه‌ای خاص عاشق می‌شود. اگر شما هم دوست دارید بدانید که متولدین ماه‌های مختلف در چه شرایطی و عاشق چه تیپ شخصیتی می‌شوند، در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

فروردین: زمانی که با فردی قدرتمند روبه‌رو شوند

متولدین ماه فروردین به هیچ وجه عاشق افراد ضعیف نمی‌شوند، بلکه برعکس، قدرت است که آن‌ها را جذب می‌کند. آن‌ها افرادی مستقل هستند که می‌توانند به راحتی برای انجام هر کاری روی پای خودشان بایستند. آن‌ها بلندپروازند و برای رسیدن به هدف هایشان اراده بالایی دارند، از این رو به دنبال فردی می‌گردند که مانند خودشان یا حتی قوی‌تر از خودشان باشد.

آن‌ها دوست ندارد که شریک زندگی شان از مدیر بودن یا دیگر چالش‌های زندگی هراس داشته باشد. معلوم نیست که آن‌ها کی عاشق می‌شوند، اما این اتفاق چندان هم دور نیست، زیرا آن‌ها دوست دارند که هر چه سریع‌تر اطراف شان را با افرادی با انگیزه و قوی پر کنند.

متولدین ماههای مختلف چه زمانی عاشق می‌شوند؟

اردیبهشت: زمانی که با شخصی احساس راحتی کنند

اگر چه اردیبهشتی‌ها گاهی لجباز و یک دنده می‌شوند، اما در کل دیگران دوست دارند که با آن‌ها در ارتباط باشند، زیرا در کنار آن‌ها احساس راحتی می‌کنند. متولدین این ماه، اگر از شرایط اطراف شان راضی نباشند غر نمی‌زنند، از کنار مشکلات به سادگی می‌گذرند و زندگی شان را بر وفق مرادشان پیش می‌برند. به همین دلیل است که دوستان زیادی دارند و همیشه دورشان شلوغ است.

آن‌ها افراد راحتی هستند، از این رو به دنبال فردی مثل خودشان می‌گردند که با او احساس راحتی کنند. از آنجا که دوست ندارند آخرین مجرد‌های روی زمین باشند، هر چی سریع‌تر نیمه گمشده شان را پیدا می‌کنند و مسیر زندگی شان را در کنار او می‌گذرانند.

خرداد: زمانی که فردی را بیابند که همراهشان باشد

خردادی‌ها سرشار از انرژی هستند. آن‌ها از ماجراجویی لذت می‌برند و زمانی که در پی هدف شان هستند، خوشحال‌ترین افراد روی زمین اند. آن‌ها از تکرار و روزمرگی‌های زندگی بیزارند و در عوض تنوع می‌خواهند. به همین دلیل مدام خودشان را در چالش‌های مختلف قرار می‌دهند. نیمه گمشده شان آن‌ها نیز باید فردی پرانرژی باشد که او را در تمام مراحل زندگی همراهی می‌کند. اگر چه ممکن است که آن‌ها با افراد زیادی آشنا شوند، اما عشق زندگی شان را به سادگی به دست نمی‌آورند. آنچه آن‌ها را جذب می‌کند نه زیبایی بلکه همراهی در قدم به قدم زندگی است.

تیر: زمانی که شریک زندگی ایده‌آلشان را بیابند

متولدین ماه تیر افرادی به شدت احساساتی هستند. آن‌ها عاشق خانواده اند و تشکیل زندگی و بچه دار شدن از آرزو‌های آنهاست. از آنجا که همدلی، صبوری، از خود گذشتگی و عشق ورزی از خصوصیات بارز اخلاقی آنهاست، می‌توانند یک شریک زندگی ایده آل و مادر یا پدری نمونه باشند؛ بنابراین زمانی عاشق می‌شوند که بتوانند زندگی مشترک خود را با عشق شان آغاز کنند.

متولدین ماههای مختلف چه زمانی عاشق می‌شوند؟

برای بسیاری از افراد این اتفاق در ۲۵ یا ۲۶ سالگی و در برخی مواقع دیگر در ۳۰ سالگی رخ می‌دهد. عاشق شدن متولدین تیزر بستگی به فرهنگ و وضع خانوادگی آن‌ها دارد. در هر صورت هر زمان که شرایط ازدواج را داشته باشند، دست به کار می‌شوند.

مرداد: وقتی که از خوشگذرانی خسته شوند

مردادی‌ها افرادی اجتماعی هستند که مدام وقت خود را در میهمانی به سر می‌برند، افراد جدید را ملاقات می‌کنند و همیشه مرکز توجه اند. آن‌ها قلب بزرگی دارند، اما به این سادگی‌ها عاشق نمی‌شوند. عاشقی برای آن‌ها تنها در زمانی رخ می‌دهد که از خوشگذرانی‌های دوران جوانی خسته شوند و به دنبال یک زندگی باثبات‌تر باشند. آن‌ها دوست ندارند که استقلال و آزادی خود را از دست بدهند، به همین دلیل در سن بالا عاشق می‌شوند.

شهریور: اگر فردی با استاندارد‌های آن‌ها همخوانی داشته باشد

زمانی که صحبت از عشق و عاشقی می‌شوند، متولدین ماه شهریور استاندار‌های سختی برای طرف مقابل شان قائل می‌شوند. آن‌ها به دنبال فردی کامل و هم چیز تمام می‌گردند. به همین دلیل به سادگی در دام عاشقی نمی‌افتند. آن‌ها ترجیح می‌دهند تنها باشند تا این که با فردی که با استاندارد‌های آن‌ها شباهت ندارد، وارد رابطه شوند. صبر آن‌ها در این زمینه زیاد است، اما مطمئن هستند زمانی که وارد رابطه شوند، از هر نظر از انتخاب شان راضی و خشنودند.

متولدین ماههای مختلف چه زمانی عاشق می‌شوند؟

مهر: زمانی که محبت ببینند

زمان زیادی طول نمی‌کشد که متولدین ماه مهر عاشق شوند، زیرا آن‌ها عشق را بخش مهمی از زندگی شان می‌دانند که بدون آن زندگی شان مفهومی ندارد. آن‌ها عشق را ساده می‌گیرند، به همین دلیل تنها کمی محبت از سوی طرف مقابل شان کافی است تا دل خود را ببازند. آنچه آن‌ها را تحت تاثیر قرار می‌دهد، محبت و رمانتیک بودن است که آن‌ها را در رابطه عاطفی به زانو در می‌آورد؛ بنابراین مهم نیست که هدیه‌ای که برای او می‌خرید ارزان باشد یا گران، در هر صورت آنچه برای آن‌ها اهمیت دارد رمانتیک بودن است.

آبان: زمانی که کسی آن‌ها را درک کند

متولدین آبان دوست دارند که حرف هایشان شنیده و به همان نسبت درک شود. به همین دلیل به محض اینکه احساس کنند طرف مقابل شان آن‌ها را درک نمی‌کند، مکالمه یا ارتباط شان را با طرف مقابل، تمام می‌کنند. زمان برای آن‌ها اهمیت زیادی دارد، به همین دلیل دوست ندارند که لحظه‌ای آن را تلف کنند. آبانی‌ها زمانی عاشق می‌شوند که احساس کنند طرف مقابل شان به خوبی آن‌ها را درک می‌کند. اگرچه این کار از هر کسی ساخته نیست، اما در نهایت فرد ایده آل در مقابل راهشان قرار می‌گیرد. در واقع آن‌ها تنها به فردی که به حرف هایشان احترام می‌گذارند، چراغ سبز نشان می‌دهند.

متولدین ماههای مختلف چه زمانی عاشق می‌شوند؟

آذر: زمانی که خودشان را بشناسند

متولدین آذر دوست دارند که مستقل باشند. آن‌ها از تکیه کردن به دیگران بیزارند، به همین دلیل تن به رابطه‌هایی که آن‌ها را محدود کند، نمی‌دهند. آن‌ها عاشق کشف و اکتشاف اند و دوست دارند که از محیط اطرافشان چیز‌های بیشتری بیاموزند.

به بیان دیگر، اعتقاد دارند که تا خودشان را نشناسند، نمی‌توانند فرد دیگری را خوشبخت کنند. به همین دلیل تنها زمانی که به خودشناسی کامل برسند، به سراغ فرد دیگری در زندگی شان نمی‌گردند. تا ارزش‌های زندگی شان را نشناسند، تا راه‌های شاد بودن را نیابند یا از برنامه‌های آینده شان آگاه نباشند، دل نمی‌بندند. البته این بدان معنی نیست که آذری‌ها دیر عاشق می‌شوند، اتفاقا از آنجا که آن‌ها به خوبی از خواسته‌های دلشان آگاهند، خیلی زود عشق زندگی شان را پیدا خواهند کرد.

دی: زمانی که به اهداف شان رسیده باشند

دی ماهی‌ها می‌دانند که از زندگی چه می‌خواهند، به همین دلیل برای رسیدن به آن‌ها تمام تلاش شان را می‌کنند. آن‌ها عاشق کار کردن و پول درآوردن هستند به طوری که می‌توانند سال‌های سال روی یک پروژه کار کنند تا نتیجه آن را ببینند. موفقیت در راهی که در پیش گرفته اند برای آن‌ها اهمیت زیادی دارد از این رو از انجام کار‌هایی که مانع از پیشرفت شان شود، خودداری می‌کنند. اما پس از آنکه به اهداف خود دست یافتند و در کارشان به ثبات رسیدند، به دنبال دیگر هدف‌های زندگی از جمله پیدا کردن عشق زندگی شان می‌گردند.

بهمن: زمانی که هیچکس انتظارش را ندارد

برای متولدین ماه بهمن مهم نیست که دیگران در مورد آن‌ها چه فکری می‌کنند. آن‌ها هر کاری که از نظر خودشان درست است را انجام می‌دهند. عشق و عاشقی برای آن‌ها نیز چنین است. آنجا که همه نگاه‌ها روی متولدین بهمن است تا قلب شان را به روی فردی بگشایند، آن‌ها هیج کاری نمی‌کنند، اما درست آنجایی که هیچکس انتظارش را ندارد، دلشان می‌لرزد و عاشق می‌شوند. به بیان دیگر، بهمنی‌ها دوست دارند دیگران را سورپرایز کنند.

اگر می‌خواهید این افراد را عاشق کنید، نباید به آن‌ها فشار آورید، زیرا آن‌ها زیر بار حرف زور نمی‌روند. در واقع آن‌ها تنها در شرایطی که هیچ فشار و اصراری رویشان نباشد، عاشق می‌شوند.

متولدین ماههای مختلف چه زمانی عاشق می‌شوند؟

اسفند: زمانی که احساس آزادی کنند

فردی که اسفندی‌ها عاشق اش می‌شوند باید آزادی کامل را در اختیارشان قرار دهد. زمانی که اسفندی‌ها در محدودیت قرار می‌گیرند، نمی‌توانند به خوبی عمل کنند به همین دلیل از این وضعیت گریزانند. این آزادی نه تنها فیزیکی، بلکه روحی و احساسی نیز است. آن‌ها باید بتوانند آنچه در ذهن و دلشان می‌گذرد را به راحتی به زبان آورند. از آنجا که متولدین این ماه افرادی خیال پرداز هستند، باید فضای کافی برای رویاپردازی شان داشته باشند.

منبع: thetalko

پردیس بختیاری
انتشار یافته: 46
در انتظار بررسی:29
United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
13:54 - 1398/06/23
چرت
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۲:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۴
چرت تویی خیلیم درسته
سوگل
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
موافقم
Iran (Islamic Republic of)
14:31 - 1398/06/23
درمورد من چند نکتش اشتباهه مرداد
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۲:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۴
عزیزمحیط خانواده هم هست
بدون نام
United States of America
۰۰:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۵
دقيقا ، مرداد كه اصصصلا قابل استناد نيست.
Iran (Islamic Republic of)
15:44 - 1398/06/23
مرداد اشتباهه البته خودم آذرم
Iran (Islamic Republic of)
16:27 - 1398/06/23
درمورد من درست بود.در مورد ابانم درست بود.خخخخخخخ
پاسخ ها
miss
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۷
خخخخ ابان کیه کلک
Iran (Islamic Republic of)
16:51 - 1398/06/23
هرچی در مورد مردادیا گفتید کاملا اشتباهه. من خودم یه مردادیم و اصلا آدم اجتماعی ای نیستم و بیشتر وقتمو تو خونه میگذرونم
پاسخ ها
بدون نام
United States of America
۰۰:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۵
بزن قدش
:) عين خودمي كه مردادي هستم
Iran (Islamic Republic of)
20:15 - 1398/06/23
من فرودینی هستم و همسرم اردیبهشتیه کاملن درسته عالیه
پاسخ ها
ضحا
Iran (Islamic Republic of)
۰۲:۲۰ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۶
آره جون عمت..اگه فروردین به دنیا اومدی زن اردیبهشت داری که الان انقدقرزده که یا رو
منقلی یا داری الکل میخوری یا قرص اعصاب(کلا
اردیبهشتیا استاد اینجورچیزان )وبدشم استاد
جویدن لمبودن انواع موادغذایی(ولی خوب به هم میاین اون زیر علامت گاوبه دنیا اومده توزیرعلامت گوسفندازنظرعقلی شبیه همین).
ضحا
Iran (Islamic Republic of)
۰۲:۲۲ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۶
کلا مزخرف وچرندبود...من همه ماهای سال و دورم دیدم جیک وپیکشونم شکافتم هیچ اینجوریام نبود...
ضحا
Iran (Islamic Republic of)
۰۲:۲۵ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۶
مردای فروردین اصلا عادت دارن پشت زن جماعت قایم بشن....درکل ازمردای فروردین متنفرم.موجودات چندش آورین!
ضحا
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۳۵ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۷
راستی.چه کسی عاشق یک متولدفروردین مردم
آزارمی شود؟
گزینه1 اردیبهشت-خرداد
گزینه2 شهریور-مرداد
گزینه3دی-فروردین
طبق کالبدشکافی من ازهمه ماها هرشش مورد!
چراچون ازمتولدین فروردینماه مردم آزارترن!
ضحا
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۴۲ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۷
آذرماهیاخوبن..ولی مردادماهیانه..
ظاهر وبا طنشون خیلی فرق داره...پول دوست.سواستفاده گر.سودجو.علاقمندبه جنس مخالف فقط برای عیاشی..عاشق جشن وکیک وبزم ورقص .خوشگذران نوشته کاملا درسته دورواطرافم زیادهستن!باهاشون بزرگ شدم...
Iran (Islamic Republic of)
23:54 - 1398/06/23
از نظر من همشون عالین
Iran (Islamic Republic of)
00:09 - 1398/06/24
من بیشتر از اینکه شبیه یک اردیبهشتی باشم شبیه شهریوری ها هستند
Iran (Islamic Republic of)
05:17 - 1398/06/24
مهر که کاملا درسته واسه من
پاسخ ها
بینام
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۴
من اسفندم کاملا درست بود
Iran (Islamic Republic of)
12:24 - 1398/06/24
آخه این چرندیات با کدوم علم و منطقی جوره
خرافات محض و متاسفانه مردمی داریم خرافه پرست و هر چیزی رو به راحتی بدون دلیل منطقی و علمی صرفا چون خوشایند باشه براشون می پذیرن
پاسخ ها
بدون نام
United States of America
۰۰:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۵
سرگرميه ديگه جدي نگير :)
Iran (Islamic Republic of)
22:33 - 1398/06/26
بهمن کاملا درسته
پاسخ ها
معصومه ام
Iran (Islamic Republic of)
۲۲:۰۰ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۳
آرع منم بهمنیان کاملا درسته کلا تو الع بینی هر چی در مورد بهمنیان درسته البته از نظر من
Iran (Islamic Republic of)
10:03 - 1398/06/27
دی درسته
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۷
ازنظرمن دی کاملا اشتباست من خودم دی ماهی هستم
Iran (Islamic Republic of)
13:00 - 1398/07/21
مرداد درسته ،،، من خودم ۳۱ سالگی ازدواج کردم،،، از خیلی چیزها دیگه خسته شده بودم
Iran (Islamic Republic of)
00:15 - 1398/07/23
در مورد من که مهر ماهی هستم درست بود ..
Iran (Islamic Republic of)
01:48 - 1398/09/16
من خودم فروردينى هستم و درمورد من همشون درست بود و آبان هم همين طور اومنم درست بود خلاصه بگم كه آبان و فروردين درست بود
Iran (Islamic Republic of)
03:47 - 1398/10/17
خیلی خوب و منطقی من دوستام همه متولد هر ماه هستن این ویژگی ها منحصر بفرد خودشونه
Iran (Islamic Republic of)
11:50 - 1400/03/13
ابان قشنگه درسته ولی تیر مسخره و احمقانه من تیر ماهی هستم اصلا اینجوری نیستم مزخرفه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش تارنگ_1
فرش ریحان 1
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_1
شیرآلات زمانی_3
فرش تارنگ_3
اپیلاسیون نانا 3
فرش ریحان 3
اپیلاسیون نانا 4
فرش ریحان 4
شیرآلات زمانی_4
فرش تارنگ_4
اپیلاسیون نانا 2
شیرآلات زمانی_2
فرش تارنگ_2
فرش ریحان 2
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
شفا_فوترموبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
ایرانیان-فوتراصلی222
کالابرد_فوتر
استیل رگال_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
موسسه خیریه زهرا_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
فنی آتل_فوتر
شفا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر