هاوکینگ درباره هوش مصنوعی هشدار داد
۶۲۵۶۸۶
۱۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۳
۳۹۱۱ 
استیون هاوکینگ درباره هوش مصنوعی هشدار داده و پیش بینی می کند که روزی جایگزین انسان خواهد شد.
خبرگزاری مهر - شیوا سعیدی قوی اندام: استیون هاوکینگ درباره هوش مصنوعی هشدار داده و پیش بینی می کند که روزی جایگزین انسان خواهد شد.
 
 هاوکینگ درباره هوش مصنوعی هشدار داد

به نقل از ویرد، استیون هاوکینگ درباره اوج گیری پیشرفت هوش مصنوعی هشدار داده است.

 او در مصاحبه ای جدید با این نشریه هشدار داد گسترش هوش مصنوعی به زودی به حدی می رسد که نوع جدیدی از حیات به وجود می آورد که از انسان ها پیشرفته تر است.

هاوکینگ معتقد است هوش مصنوعی به طور کلی جایگزین انسان خواهد شد هرچند به طور دقیق  بازه زمانی خاصی را برای وقوع این پیش بینی خود مشخص نکرد.

او دراین باره گفت: بیم آن دارم که هوش مصنوعی به طورکلی جایگزین انسان شود. مثلا اگر افراد ویروس های رایانه های بسازند، عده ای دیگر هوش مصنوعی خواهند ساخت که خود را بهبود و ارتقا می دهد. این نوع از حیات از انسانی پیشی می گیرد.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
13:01 - 1396/08/13
بهتره بگیم اقای هوکینگ شما انقدر بدبین نباش و اگه خوشبینانه به هوش مصنوعی نگاه کنیم یه مغز انسان مرده را در نظر بگیرید که روی یه رباط سوار میشه به نظر شما چه اتفاقی میفته
Germany
16:23 - 1396/08/13
هيچ چيز مصنوعي در دنيا قابل قياس با أصلي و طبيعي ان نيست،،،هرچند هوش مصنوعي بيشرف كند ولي هيج چيز مانند هوش انسان به حوادث غير مترقبه نميتواند عكس العمل نشان دهد،،،من بر اين باور نسيتم كه هوش مصنوعي بتواند كاملا از انسان حفاظت و بقاي او را تضمين كند،،،،هوش مصنوعي بايد در خدمت خدمات به انسان پيشرفت كند ،،،
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج