کلوپ: سادیو مانه مانند یک ماشین است
۶۲۶۱۰۹
۱۴ آبان ۱۳۹۶ - ۰۲:۰۹
۳۸۵۳ 
یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول، پس از پیروزی 4-1 مقابل وستهام، سادیو مانه، ستاره سنگالی تیمش را به "یک ماشین" تشبیه کرد.
ورزش سه: یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول، پس از پیروزی 4-1 مقابل وستهام، سادیو مانه، ستاره سنگالی تیمش را به "یک ماشین" تشبیه کرد.

 در این دیدار که در آن محمد صلاح (دو گل)، جوئل ماتیپ و الکس اکسلید چمبرلین برای قرمزها گلزنی کردند، مانه با پشت سر گذاشتن مصدومیت زودتر از موعد، در ترکیب اصلی قرار گرفت.
 
کلوپ در پایان بازی به خبرنگاران گفت:" من تنها بعد از یک جلسه تمرینی تصمیم گرفتم تا از سادیو مانه از ابتدا استفاده کنم. من هرگز این کار را قبلا انجام نداده بودم اما واضح است که این بدترین ایده ای که تا به حال اجرا کردم، نبود.. سادیدو به طور طبیعی یک بازیکن آماده است. او یک ماشین است.
 
کلوپ: سادیو مانه مانند یک ماشین است

گل اول ما روی یک ضدحمله فوق العاده بود. دومی روی کرنر و دومین گل ما از روی ضربات آزاد در یک هفته. ما قبلا هم این را در بازی های مان داشتیم اما معمولا این تیم حریف بود که به ما گل می زد!
 
واکنش ما به گل آنها فوق العاده بود. اکسلید چمبرلین از موقعیت استفاده کرد و سپس یک بازی فوق العاده برای گل چهارم. بازی های گاهی مثل این نیست. دو هفته قبل در ومبلی، من احساس کاملا متفاوتی داشتم و تیم به آن شکست (مقابل تاتنهام) واکنش واقعا خوبی نشان داد. ما می خواستیم گلزنی های مان را از سر بگیریم و واقعا نتایج خوبی گرفتیم."
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج