واکنش پوچتینو به شایعه جانشینی زیدان
۶۲۶۵۴۳
۱۴ آبان ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۴
۵۵۸۰ 
پس از شروع ضعیف رئال در فصل جاری و بازی های نه چندان دلچسب این تیم، شایعاتی مبنی بر برکناری زیدان در انتهای فصل به گوش می رسد.
ورزش سه: پس از شروع ضعیف رئال در فصل جاری و بازی های نه چندان دلچسب این تیم، شایعاتی مبنی بر برکناری زیدان در انتهای فصل به گوش می رسد.

 طبق ادعای رسانه های انگلیسی، اگر رئال به همین روند ادامه دهد، پرز(رئیس رئال) پوچتینو را در انتهای فصل جانشین زیدان خواهد کرد. سرمربی آرژانتینی تاتنهام با این تیم نتایج درخشانی در دو سال اخیر کسب کرده و با فوتبال اسپانیا نیز آشنایی کامل دارد.
 
واکنش پوچتینو به شایعه جانشینی زیدان

پوچتینو در رابطه با این شایعات گفت:« در حال حاضر تاتنهام 100 درصد ذهن من را به خود مشغول کرده و این تیم را با هیچ تیمی دیگر در دنیا عوض نخواهم کرد.

به تاتنهام وابستگی خاصی پیدا کرده ام و معتقدم این باشگاه شایسته افرادی است که تمام وقت، ذهنشان متمرکز روی تیم، هواداران و بازیکنان باشد. برایم مهم نیست در رئال یا بارسا چه اتفاقی می افتد. واقعیت این است که من اصلا به فردا فکر نمی کنم؛ چه برسد به فصل بعد. این مساله به من ارتباطی ندارد و همه چیز را شرایط تعیین خواهد کرد. برای من، بهترین و مهمترین باشگاه دنیا تاتنهام است.»
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج