محرومیت مدیرعامل و سرپرست گل‌ گهر
۶۲۶۵۷۴
۱۴ آبان ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۲
۵۲۱۰ 
عضو کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال از ورود جدی این کمیته به موضوع جادوگری در بازی گل گهر سیرجان و خونه به خونه بابل خبر داد.
ایسنا: کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال در ادامه پیگیری‌های خود برای مبارزه با فساد در فوتبال، پس از دریافت گزارش‌هایی درباره موضوع جادوگری در بازی تیم‌های گل گهر سیرجان و خونه به خونه بابل به این موضوع ورود کرد.

دکتر عبدالله سمامی از اعضای کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال درباره این موضوع به ایسنا گفت: در ادامه تحقیقات کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال درباره موضوعات انحرافی از قبیل جادو، جادوگری یا موضوعات مرتبط و برای جلوگیری از اتفاقات حادث شده، جدا از پیگیری پرونده‌های مشابه دیگر، اقدام به تشکیل پرونده‌ای مجزا درباره بازی تیم‌های گل‌گهر و خونه به خونه کرد و تا انتها این پرونده، تا کسب نتیجه و اتخاذ تصمیم مقتضی پیگیری خواهد شد.

او افزود: با این حال تا قبل از رسیدگی به موضوعات مختلف و به ویژه تخلف تیم گل گهر، کمیته اخلاق با توجه به اهمیت موضوع اقدام به صدور دستور موقت کرد و بر اساس این دستور، مدیرعامل باشگاه گل گهر سیرجان و سرپرست این تیم به مدت یک ماه از تمامی فعالیت‌های مرتبط با فوتبال محروم شدند.

سمامی ادامه داد: همچنین دستور موقتی مبنی بر تعلیق برگزاری مسابقات فوتبال توسط تیم گل گهر در ورزشگاه امام علی (ع) شهر سیرجان صادر شده است.

عضو کمیته اخلاق با تاکید بر اهتمام این کمیته برای بررسی موضوعاتی این چنینی گفت: در روز سه‌شنبه هفته جاری، مدیرعامل و سرپرست تیم گل گهر جهت رسیدگی به اصل موضوع در کمیته اخلاق حاضر خواهند شد.
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
19:38 - 1396/08/14
باغبون ورزشگاه میگه مربیی تیم سپیدرود روی خط دروازه پودر سفید پاشیده چرا اونو بررسی نمی کنن؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج