مورینیو: انتظار دارید کونته را وسط زمین بغل کنم؟
۶۲۶۶۴۸
۱۴ آبان ۱۳۹۶ - ۲۲:۵۴
۴۰۹۲ 
ژوزه مورینیو سرمربی یونایتدها معتقد است جریان بازی امروز تیمش برابر چلسی برابر بوده است.
ورزش سه: ژوزه مورینیو سرمربی یونایتدها معتقد است جریان بازی امروز تیمش برابر چلسی برابر بوده است.

 با شکست برابر چلسی اختلاف یونایتد با صدر به 8 امتیاز رسید تا کار برای جبران بسیار دشوار شود.

مورینیو: انتظار دارید کونته را وسط زمین بغل کنم؟

مورینیو گفت: "هر دو تیم می توانستند پیروز میدان باشند اما تیمی که گل اول را به ثمر برساند کنترل بیشتری بر جریان بازی پیدا کرد و پیروز شد. بخشی از بازی در کنترل ما و بخشی در اختیاز حریف بود و هر 2 طرف موقعیت گلزنی داشتند.
 
نیمه اول بازی مساوی بود و در نیمه دوم نیز دقیقا در همان زمانی که چلسی بر بازی مسلط شد توانست دروازه ما را باز کند. نا امید کننده بود که دروازه ما در چنین شرایطی باز شد و بعد از دریافت گل ما نتوانستیم خودمان را پیدا کنیم.
 
اما در 15 الی 20 دقیقه پایانی ما دوباره تعادل و میل به پیرزی خود را پیدا کرده و توانستیم موقعیت های بزرگی برای زدن گل تساوی خلق کنیم اما منجر به گل نشد.
 
مورینیو: انتظار دارید کونته را وسط زمین بغل کنم؟

در حال حاضر ما پنجم یا ششم نیستیم و در رتبه دوم قرار داریم پس تیم های زیادی شرایطی بدتر از ما دارند و 8 امتیاز اختلاف هم 8 امتیاز است.
 
در دیدارهای مهمی مانند بازی برابر چلسی، لیورپول و تاتنهام بازیکنان مهم خود را در اختیار نداشتیم اما ما در دیدار امروز نیز شانس های زیادی داشتیم و کافیست موقعیت های لوکاکو و راشفورد را به یاد بیاوریم."
 
مورینیو در واکنش به دست ندادن آخر بازی با کونته گفت: "انتظار دارید کونته را وسط زمین بغل کنم؟ من با برادر و دستیار او دست دادم و مشکلی با کونته ندارم."
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج