داعش، مسئولیت انفجارهای یمن را برعهده گرفت
۶۲۶۶۵۶
۱۴ آبان ۱۳۹۶ - ۲۳:۱۱
۳۱۲۴ 
خبرگزاری فرانسه یکشنبه شب گزارش کرد، داعش مسئولیت دو انفجار انتحاری در شهر عدن مقر دولت موقت «عبدربه منصور هادی» رئیس جمهوری مستعفی یمن در جنوب این کشور را برعهده گرفت که در جریان آن 15 تن کشته شدند.
خبرگزاری ایرنا: خبرگزاری فرانسه یکشنبه شب گزارش کرد، داعش مسئولیت دو انفجار انتحاری در شهر عدن مقر دولت موقت «عبدربه منصور هادی» رئیس جمهوری مستعفی یمن در جنوب این کشور را برعهده گرفت که در جریان آن 15 تن کشته شدند.

انفجار در ساختمان تحقیقات جنایی وابسته به نیروهای امنیتی دولت مستعفی یمن رخ داد که در جریان آن چهار تن از جمله یک افسر ارتش دولت مستعفی از سوی گروه های تروریستی به گروگان گرفته شدند، اما در پایان تروریست ها مجبور به آزادی گروگان ها شدند.

پس از این انفجارها درگیری میان نیروهای امنیتی وابسته به منصور هادی و تروریست های داعشی آغاز شد.

چندی پیش، در جریان درگیری میان نیروهای وابسته به عبدربه منصور هادی و گروه های تروریستی در شهر عدن، دستکم 6 تن کشته شدند.

بخش های جنوبی یمن پس از حضور عناصر وابسته به رئیس جمهوری مستعفی و فراری یمن به اشغال گروه تروریستی القاعده و داعش درآمده است.

حمله ائتلاف موسوم به ائتلاف عربی به سرکردگی عربستان از ششم فروردین ماه سال 94، شرایط را برای حضور هرچه بیشتر گروه های تروریستی مانند القاعده و داعش در شهرهای جنوبی یمن فراهم کرده است.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج