عبدولی: انتظاری از مسئولان ندارم
۶۲۶۹۰۳
۱۵ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۵
۳۶۸۲ 
ملی‌پوش کشتی فرنگی کشورمان گفت: فقط به خاطر مسائل مالی در لیگ کشتی می‌‌گیرم وگرنه کشتی گرفتن با یک سری کشتی‌گیر درجه ۳ و ۴ که بار فنی ندارد.
خبرگزاری تسنیم: سعید عبدولی در مورد شرایط این روزهایش اظهار داشت: بعد از مسابقات جهانی هفته‌ای 3 جلسه تمرین کشتی انجام دادم و بعد هم در لیگ کشتی گرفتم. البته لیگ که سطح آنچنانی نداشت اما برای گرم کردن بد نبود.

وی ادامه داد: اگر خدا قسمت کند می‌خواهم ماهی 10 روز در اردوی تیم ملی باشم تا از شرایط تمرین عقب نمانم، اگر بشود و به من پول خوب بدهند در لیگ جهانی هم کشتی می‌گیرم.

ملی‌پوش کشتی فرنگی کشورمان در خصوص اینکه آیا فقط برای مسائل مالی در لیگ حضور پیدا می‌کند، گفت: معلوم است که فقط به خاطر مسائل مالی در لیگ کشتی می‌‌گیرم وگرنه کشتی گرفتن با یک سری کشتی‌گیر درجه 3 و 4 که بار فنی ندارد.

عبدولی افزود: من نه استخدام جایی هستم و نه حقوق بگیر، به خاطر همین فقط از لیگ می‌توانم کسب درآمد کنم، مسئولان هم که اصلاً به فکر ما نیستند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا بعد از کسب مدال برنز مسابقات جهانی پاداشی گرفته، عنوان کرد: هیچ خبری نبود! یعنی هر سال همین است. من دیگر انتظاری ندارم شاید یک زمان که سنم کمتر بود انتظاراتی داشتم اما الان یک سری چیزها را متوجه شدم و دیگر انتظاری ندارم.

عبدولی در خصوص اینکه آیا برای المپیک بعدی هم می‌خواهد کشتی بگیرد، گفت: بله می‌خواهم در المپیک کشتی بگیرم، ان‌شاءالله بتوانم یک مدال طلای المپیک بگیرم.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج