دین محمدی: اعتقادی به جادو و جنبل ندارم
۶۲۶۹۲۴
۱۵ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۸
۳۲۹۹ 
سرمربی تیم فوتبال شهرداری تبریز گفت: دیدن تصاویر جادوگری در فوتبال ایران و لیگ یک مایه خجالت و سرافکندگی است.
خبرگزاری فارس: سیروس دین‌محمدی در مورد وضعیت تیم شهرداری تبریز گفت: شرایط تیم ما بهتر از قبل شده است. همین که توانستیم از نظر روحی و روانی تیم را در شرایط مناسبی قرار بدهیم و از وضعیت باخت آنها را خارج کنیم، خیلی خوب است. متأسفانه شهرداری تبریز قبل از من ۴ باخت متوالی داشت و اکنون توانسته‌ایم با یک تساوی وضعیت تیم را از آن حالت خارج کنیم. دیگر تیم ما به باخت عادت ندارد.

وی افزود: از شرایط بازیکنانم راضی هستم و تلاش می‌کنم اعتماد به نفس را به آنها برگردانم. امیدوارم در بازی با ایرانجوان بوشهر دست پر به تبریز برگردیم. بعد از این بازی هم باید مقابل خونه‌به‌خونه در تبریز بازی کنیم. من مطمئن هستم تیم شهرداری تبریز با پتانسیل بالایی که دارد، در لیگ خواهد ماند و من این تیم را در لیگ یک حفظ می‌کنم.

دین‌محمدی در مورد بحث جادوگری در لیگ یک و تصاویری که در بازی خونه‌به‌خونه و گل‌گهر سیرجان منتشر شد، اظهار داشت: دیدن این تصاویر که مربوط به جادوگری است مایه خجالت و سرافکندگی است. من اعتقادی به جادو و جنبل در فوتبال ندارم. همه ما یک خدا داریم، اما برای موفقیت باید تلاش و کار بیشتری انجام بدهیم. درست است که در فوتبال شانس هم دخیل است اما این بحث با جادو و جنبل فرق می‌کند. من قبلاً هم در فوتبال مسائلی را دیده و شنیده بودم، اما به هیچ عنوان به جادو و جنبل اعتقادی ندارم.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج