بازغی: در کارهای کودک بازی خواهم کرد
۶۲۷۴۶۰
۱۶ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۴
۴۷۲۷ 
پژمان بازغی در مورد دلیل بازی خود در فیلم «آهوی پیشونی سفید» با توجه به این نکته که بیشتر حضور او در سینمای ایران در ژانر اجتماعی بوده،گفت:به عنوان یک بازیگر این حق را دارم که تجربیات متفاوتی را داشته باشم . فکر می‌کنم اگر جسارت تجربه های متفاوت در همه باشد و این اتفاق همه گیر شود شاهد سینمای پویا تری در ایران خواهیم بود.
پایگاه خبری صبا: پژمان بازغی در مورد دلیل بازی خود در فیلم «آهوی پیشونی سفید» با توجه به این نکته که بیشتر حضور او در سینمای ایران در ژانر اجتماعی بوده،گفت:به عنوان یک بازیگر این حق را دارم که تجربیات متفاوتی را داشته باشم . فکر می‌کنم اگر جسارت تجربه های متفاوت در همه باشد و این اتفاق همه گیر شود شاهد سینمای پویا تری در ایران خواهیم بود.

او افزود: مسئله دیگر این است که «آهوی پیشونی سفید۲» یک فیلم کودک است.فیلم کودک اهمیت بسیاری دارد ، حتی مرحوم کیارستمی هم که به نخل طلا رسید، کار خود را از حوزه کودک آغاز کرد. در کنارایشان بسیاری از بزرگان هم در سینمای کودک فعالیت کرده اند.

عامل سوم جذابیت و فانتزی بودن نقش برای من بود. فانتزی بودن نقش برای من آن قدر بالاست که با این شخصیت سر صحنه هر کاری بخواهم انجام می دهم.

بازغی در مورد نقش خود در این فیلم توضیح داد: کاراکتری که در فیلم ساخته ام یک کاراکتر بی تربیت و بی ادبی است و تمام کارهایی را انجام می دهد که والدین بچه‌ها را از انجام شان نهی می‌کنند. اگر پدر مادری با فرزند خود به سینما رفتند نمونه رفتارهای زشت را در این کاراکتر ببینند و به کودک شان بگویند.

جای چنین کارهایی در سینمای ما خالی است .قطعاً هم دوباره هم در کارهای کودک بازی خواهم کرد
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
08:33 - 1396/08/17
دیگه کدوم ژانرمونده که توبازی نکرده باشی فقط مونده باعموپورنگ برنامه اجراکنی پسرخوب زورنزن ازتوآرتیست درنمیادبه خداعلافی دزدقاچاقچی پلیس معتادسالم نداره همه بازیهات به شدت تکراریه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج