گزارش تمرین استقلال
۶۲۷۵۵۱
۱۶ آبان ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۷
۵۰۹۷ 
سرمربی تیم فوتبال استقلال در تمرین امروز به بازیکنان تیمش تاکید کرد که شرایط تمرین را مثل مسابقه در نظر بگیرند و سرعت در انتقال توپ به یکدیگر را در دستور کار قرار بدهند.
خبرگزاری فارس: تیم فوتبال استقلال از ساعت ۱۱ امروز برنامه‌های آماده‌سازی خود را در زمین شماره ۲ ورزشگاه آزادی پیگیری کرد. تمرین امروز حاشیه‌هایی داشت که در زیر می‌خوانید:

* پیش از آغاز تمرین نصرالله عبداللهی در رختکن تیم حاضر شد و به بازیکنان و کادر فنی اعلام کرد که قرار است تیم روز پنجشنبه راهی اردوی کیش شود.

* هنگامی که دکتر ستوده وارد محل تمرین شد با یک ماشین جدید که نیسان مشکی رنگ بود به ورزشگاه آزادی آمد در این لحظه چند بازیکن خواستند تا خودروی وی را آزمایش کنند که جالب اینجا بود حیدری در همین زمان با خودروی خود به سمت جابر انصاری رفت و قصد داشت این بازیکن را با شوخی زیر بگیرد! حیدری وقتی وارد زمین شد استقلالی ها از او پرسیدند که چرا این کار را انجام دادی که وی با خنده گفت می خواستم کاری کنم تا از دست جابر راحت شویم.

* هنگامی که پادوانی مدافع برزیلی استقلال این صحبت را شنید از رختکن بیرون آمد و با زبان فارسی گفت «باید به اردو برویم» و بعد از گفتن این جمله دوباره از همبازیانش سئوال کرد tomarow یا پنجشنبه؟ که استقلالی‌ها با خنده به وی گفتند فارسی و انگلیسی را مخلوط کردی؟ البته پادوانی در این مدت نشان داده که به زبان فارسی کمی مسلط شده و می‌تواند با بازیکنان با زبان فارسی ارتباط بگیرد.

* بهنام برزای برخلاف روز گذشته که با پیراهن شماره ۳۱ تمرین کرده بود امروز با پیراهن شماره ۲۵ وارد زمین شد. این بازیکن قرار است با شماره ۷۷ برای استقلال به میدان برود.

* پیش از شروع تمرین، نصرالله عبداللهی برای دقایقی با مهدی رحمتی در گوشه‌ای از زمین صحبت کرد.

* هنگامی که بازیکنان از رختکن خارج شدند یکی از آنها خطاب به یکی از خبرنگاران گفت: کمیته انضباطی چرا ما را محروم کرده است؟ جالب است بازیکن تیم ما را به خاطر اینکه در مقابل سنگ‌های تماشاگران حریف قرار گرفته و به سرش سنگ خورده است توبیخ کردند، چنین قانونی دیگر ندیده‌ایم! البته این بازیکن وقتی متوجه شد خبرنگاران در آنجا حضور دارند از آنها خواست چیزی در مورد او ننویسند چون ممکن است کمیته انضباطی دوباره آنها را محروم کند.

* در ابتدای تمرین وینفرد شفر بازیکنان را دور هم جمع کرد و خیلی کوتاه با آنها به صحبت پرداخت. سپس بازیکنان در قالب ۲ گروه زیر نظر این مربی آلمانی و بیژن طاهری  کار تاکتیکی انجام دادند. جالب اینجا بود سرمربی آلمانی استقلال در چندین نوبت تمرین را قطع کرد و خطاب به آنها گفت این تمرین دقیقاً مثل مسابقه می‌ماند. هافبک‌ها باید جای خود را با مدافعین عوض کنند و تحرک بیشتری داشته باشند، آنها باید توپ بگیرند و با مدافعانشان صحبت کنند، او استقلالی‌ها را به بازی سرعتی و انتقال سریع توپ دعوت می‌کرد و چندبار در این مورد به آنها تذکر داد، شفر در ادامه بازیکنان را بعد از حرکات موفقشان تشویق می‌کرد.

* در اواسط بازی تمرینی امروز یک بالگرد با فاصله کمی از فراز زمین شماره ۲ ورزشگاه آزادی عبور کرد که موجب جلب توجه بازیکنان شد.

* هنگامی که نصرالله عبداللهی در کنار زمین حضور داشت خسرو حیدری از وی سئوال کرد اگر به کیش برویم قرار است بازی تدارکاتی داشته باشیم که سرپرست استقلال به او گفت در حال رایزنی هستیم تا ببینیم چه می‌شود.

* دروازه‌بانان تیم استقلال زیر نظر اشکان نامداری به صورت جداگانه تمرین کردند.

* تنها نفرات ملی‌پوش استقلال در تمرین امروز آبی‌پوشان حضور نداشتند.

* مرحله پایانی تمرین امروز آبی‌پوشان به بازی درون تیمی اختصاص داشت و البته پیش از این تمرین شفر موانعی را در زمین گذاشته بود و از بازیکنان می‌خواست پاس‌های روی زمین و در فاصله‌ای بلند به یکدیگر بدهند که روی دقت در این ضربات تأکید بسیاری داشت.

اعضای تیم استقلال طبق برنامه قرار است راهی اردوی کیش شده و پنجشنبه بعد ازظهر تهران را به مقصد این جزیره ترک کنند. آبی‌پوشان روز ۲۹ آبان در مشهد به مصاف سیاه‌جامگان خواهند رفت.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج