احتمال بازگشت رونالدو نازاریو به کورینتیناس
۶۲۷۷۵۷
۱۶ آبان ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۳
۵۱۷۱ 
در صورت انتخاب آندرس سانچز به عنوان رئیس باشگاه کورینتیناس، احتمال بازگشت رونالدو لوئیز نازارویو به این باشگاه وجود دارد.
ورزش سه: در صورت انتخاب آندرس سانچز به عنوان رئیس باشگاه کورینتیناس، احتمال بازگشت رونالدو لوئیز نازارویو به این باشگاه وجود دارد.

آندرس سانچز بین سال‌های 2007 تا 2011 ریاست باشگاه را برعهده داشت و انتظار می‌رود در رای گیری ماه فوریه شرکت داشته باشد. هر چند که او حضورش در انتخابات را هنوز به صورت رسمی تایید نکرده ولی مدعی شده که اگر به عنوان رئیس باشگاه انتخاب شود، رونالدو را در پستی مدیریتی به کار خواهد گرفت.

احتمال بازگشت رونالدو نازاریو به کورینتیناس

او در این رابطه گفت:" اگر کاندید شوم و انتخابات را ببرم، رونالدو به کورینتیناس بازخواهد گشت. پستش در آینده انتخاب شد ولی به خاطر توانایی‌های بالایش، حضورش الزامی خواهد بود. رونالدو هیچگاه از کورینتیناس دور نبوده است. او کسی بوده که همیشه تلاش زیادی برای باشگاه انجام داده و به باشگاه نزدیک بوده است. در هر کاری که انجام می‌دهد بسیار رقابت طلب است."

کورینتیناس پس از پیروزی 3-2 مقابل پالمیراس، شانس بالایی برای قهرمانی لیگ برزیل دارد. آنها در فاصله 6 بازی به پایان رقابت‌ها، 6 امتیاز با تیم دوم فاصله گرفته اند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج