خروج سرکرده‌های داعش توسط بالگردهای آمریکا
۶۲۷۸۵۴
۱۷ آبان ۱۳۹۶ - ۰۱:۱۸
۱۰۲۰۱ 
ساکنان شهر المیادین در استان دیرالزور اعلام کردند که به چشم خود دیده اند که بالگردهای آمریکایی سرکرده های داعش را قبل از اینکه ارتش سوریه و متحدانش برسند، خارج کرده اند.
خبرگزاری مهر: عده ای از ساکنان شهر المیادین به اسپوتنیک اعلام کردند که با چشم خودشان دیده اند که دو هفته  قبل از شروع عملیات ارتش سوریه برای آزاد سازی شهر المیادین بالگردهای آمریکایی سرکرده های خارجی گروه تروریستی داعش را به خارج از شهر منتقل می کردند.

محمد عوان چوپان روستای الطیبه از توابع المیادین در حومه دیرالزور گفت: بالگردهای آمریکایی  در شهرک الرحبه نزدیک المیادین و در نزدیک  مزرعه حیدر انجام دادند و دست به اقدامات ایذایی زدند. ما تلاش کردیم خودمان را مخفی کنیم. بعد از آن تعدادی از بالگردهای جنگی آمریکایی را دیدیم که سرکرده های خارجی داعش را که در نزدیکی  مقرهای خود  در مزرعه حیدر منتظر بودند به خارج از شهر انتقال دادند.

حسین که از عمرش ۷۰ سال می گذرد نیز بیان کرد: با چشم خودم دیدم بالگردهای جنگی آمریکایی در آغاز مقدمه سازی کردند و بشکل گسترده و دایره وار بقرص ،و روستاهای مجاور را هدف قرار دادند و بعد از آن بالگردها آمدند و سرکرده ها را با خود بردند.

یک شهروند سوری ادامه می دهد: من در ارتش سوریه خدمت کرده ام و بالگردهای آمریکایی را می شناسم و دیدم که سرکرده های داعش را به سمتی نامشخص خارج  از شهر المیادین منتقل می کنند.

بعضی از شهروندان گفتند:  در ابتدا خودروهای سرکرده های خارجی داعش را از داخل شهر همراه خانواده های آنها به مقرهای وابسته به خودشان در بوستانهای حیدر در الرحبه منتقل کردند و سپس از آنجا بالگردهای آمریکایی به سمت منطقه ای نامعلوم منتقل کردند.

شایان ذکر است که پیش از این وزارت دفاع روسیه در ماه سبتامبر گذشته تصاویری را منتشر کرد که ادوات وابسته به نیروهای ویژه آمریکا در مناطق تحت سیطره گروه تروریستی داعش در حومه شمالی دیرالزور را نشان می داد.


برچسب ها:
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
08:23 - 1396/08/17
فقط دروغ به خورد مردم میدید اونا هم به شما این حرفها رومیزنن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج