پیراهن تیم‌های ملی طراحی مجدد نخواهد شد
۶۲۸۰۰۳
۱۷ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۱
۳۶۲۸ 
روابط عمومی کمپانی آدیداس با انتشار بیانیه‌ای در واکنش به اظهارات اخیر وزیر ورزش اسپانیا گفت: پیراهن تیم‌های ملی طراحی مجدد نخواهد شد و هر مدلی در دو نوبت تایید فدراسیون‌فوتبال هر کشور را گرفته است.
خبرگزاری فارس: کمپانی‌ آدیداس در واکنش به اظهارت تند وزیر ورزش اسپانیا در بیانیه‌ای خاطر نشان کرد: بحث در مورد لباس جدید اسپانیا برای جام جهانی در تابستان آینده در روسیه معنایی ندارد، بحثی با شما نداریم و این لباس دو بار تایید رسمی فدراسیون فوتبال اسپانیا را در دل قرارداد رسمی جای داده و اکنون وقت لغو یا تغییر چیزی نیست، می‌توانید این لباس را انتخاب نکنید اما باید کل مبلغ پرداخت شده همچنین مبلغ مربوط به جریمه را بدهید. از طرفی آدیداس حق شکایت از وزیر ورزش یا هر شهروند اسپانیایی بابت توهین یا ضد تبلیغ علیه خود را محفوظ می‌داند.

در ادامه این بیانیه آمده است: آدیداس و RFEF (فدراسیون پادشاهی فوتبال اسپانیا) می خواهند روشن کنند که تولید و طراحی پیراهن تیم ملی فوتبال اسپانیا در طول جام جهانی 2018 در روسیه فراتر از هرگونه دغدغه سیاسی است، آدیداس بیش از 30 سال از حامیان تیم ملی اسپانیا بوده این که آدیداس را داخل مشکلات سیاسی اسپانیا جلوه دهید، کمال بی انصافی است.
علامت سه باند زرد رنگ، چیز جدیدی نیست که مقامات اسپانیایی امروز از آن شگفت زده شده باشند، پیراهن های قدیمی اسپانیا نیز این علامت را داشته و رنگ زرد و قرمز آن ربطی به کاتالونیا ندارد. مگر پرچم اسپانیا قرمز و زرد نیست و مگر کاتالونیا بخشی از اسپانیا نیست که اینگونه عصبانی شده‌اید؟ طراحی پیراهن فعلی خلاصه‌ای از شجاعت و خشم تیم اسپانیا با گرافیک قرمز، زرد و آبی متمایل به بنفش با رگه‌های الماسی است که بهترین ویژگی این تیم را نشان می دهد: سرعت، انرژی و سبک بازی شناخته شده آن. کیت اولیه اسپانیا نیز با شلوار آبی پررنگ و جوراب های سیاه و سفید تکمیل شده است.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج