رازهای عجیب و شگفت انگیز درباره مردان
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
اپیلاسیون نانا 1
لاله زار مال_1
ریزخور_1
سفیر بار ساقدوش_1
کلاسینو_1
لاله زار مال_3
اپیلاسیون نانا 3
کلاسینو_3
ریزخور_3
سفیر بار ساقدوش_3
سفیر بار ساقدوش_4
اپیلاسیون نانا 4
لاله زار مال_4
ریزخور_4
کلاسینو_4
کلاسینو_2
لاله زار مال_2
اپیلاسیون نانا 2
ریزخور_2
سفیر بار ساقدوش_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۶۲۸۰۸۲
۱۷ آبان ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۷
۳۷۰۹۰
حقایق زیادی درباره مردان وجود دارد. برخی از آن‌ها آنقدر عجیب هستند که به سختی می‌توان آن‌ها را باور کرد. مرد‌ها موجودات پیچیده‌ای هستند، هرچند به اندازه زن‌ها پیچیده نیستند، اما رازهایی که درباره آن‌ها می‌گوییم می‌تواند فکرتان را تغییر دهد.
برترین‌ها - ترجمه از الهام مظفری: حقایق زیادی درباره مردان وجود دارد. برخی از آن‌ها آنقدر عجیب هستند که به سختی می‌توان آن‌ها را باور کرد. مرد‌ها موجودات پیچیده‌ای هستند، هرچند به اندازه زن‌ها پیچیده نیستند، اما رازهایی که درباره آن‌ها می‌گوییم می‌تواند فکرتان را تغییر دهد. مرد‌ها هیجان دنبال کردن زن‌ها را دوست دارند و خودشان را در مسیریابی فوق العاده می‌دانند. با این حال هزاران راز درباره مردان فرهنگ‌های مختلف و بخش هایی از جهان وجود دارد که برخی از آن‌ها درمورد بیشترشان مشترک است.
 
وقتی صحبت از عشق و رابطه می‌شود، زنان و مردان متفاوت از هم رفتار می‌کنند. در حالی که زنان دقیقا می‌دانند که مردان چه می‌خواهند، مرد‌ها به حدس زدن و جزئیات مختصری از آنچه زنان می‌خواهند اکتفا می‌کنند. تفاوت‌های ما زیاد است، اما همین تفاوت‌ها پیوند میان زن و مرد را ارزشمند می‌کند. آیا تا به حال به این فکر کرده اید که چرا مرد‌ها کوررنگ هستند و زن‌ها نیستند؟ یا چرا مرد‌ها از نظر فنی و کارهای دستی بهتر از زنان هستند؟ احتمالا این روش دنیاست برای اینکه به ما نشان دهد ما همواره به هم نیاز داریم. هنوز هم به این فکر می‌کنید که این راز‌ها چیست؟ پس این مطلب را دنبال کنید.

مرد‌ها کوررنگ هستند

شاید (اگر مرد هستید) تا به حال متوجه نشده باشید، اما دختر یا همسرتان بهتر از شما رنگ‌ها را تشخیص می‌دهد. به این دلیل که زنان در واقع رنگ‌های بیشتری نسبت به مردان می‌بینند. یادتان باشد دفعه بعدی که درباره یک رنگ باهم اختلاف نظر پیدا کردید احتمالا شما اشتباه می‌کنید و شاید نیاز باشد عذرخواهی کنید. طبق تحقیقات، مرد‌ها نسبت به زن‌ها در تشخیص رنگ ضعیف‌تر عمل می‌کنند. تحقیقی که توسط دانشگاه مریلند انجام شد، نشان داد که توانایی دیدن رنگ قرمز فقط در کروموزوم ایکس یافت می‌شود. این یعنی زنان در شناسایی رنگ‌ها بهتر عمل می‌کنند.
 
رازهای عجیب و شگفت انگیز درباره مردان 
 


مرد‌ها عاشق رهبری هستند

ممکن است بگویید مردان امروزی بیشتر به زنان تحصیل کرده و بااعتماد به نفس علاقه دارند. طبق تحقیقاتی که در آمریکا روی ۵۶۰۰ نفر انجام شد، ۹۰ درصد مردان با اینکه زنان به آن‌ها پیشنهاد بیرون رفتن بدهند مشکلی نداشتند. اما بیشتر مردان هنوز ترجیح می‌دهند در رابطه شریک غالب باشند. هر چند پیشنهاد دادن یک دختر، هر مردی را سرحال و مغرور می‌کند، اما آن‌ها ترجیح می‌دهند خودشان غالب و حاکم بر رابطه باشند.
 
رازهای عجیب و شگفت انگیز درباره مردان
 

 
مردان فریبکار ضریب هوشی پایین تری دارند

فریبکار و حقه باز کلماتی هستند که زنان به شوهران بی وفا و دروغگوی خود نسبت می‌دهند. طبق تحقیقات دانشمندان، مردان خیانتکار ضریب هوشی پایین تری دارند. طبق تحقیقی که در مدرسه علوم سیاسی و اقتصادی لندن انجام شد، مردان باهوش زنان خود را کمتر فریب می‌دهند. این نظریه بیان می‌کند که در مورد وفاداری و صداقت، مردانی که زنان خود را فریب می‌دهند و به آن‌ها خیانت می‌کنند به احتمال زیاد احمق‌تر هستند.
 
رازهای عجیب و شگفت انگیز درباره مردان 
 


مرد‌ها یک سوم عمرشان را در حال نگاه کردن به زن‌ها هستند

ممکن است خنده دار به نظر برسد، اما این حقیقت از نظر علمی درباره مردان ثابت و آزمایش شده است. طبق این بررسی، مردان نزدیک به ۴۳ دقیقه در روز را صرف نگاه کردن به ۱۰ زن مختلف می‌کنند. این یعنی ۲۵۹ ساعت یا حدود ۱۱ روز در سال. این نظرسنجی که روی ۳۰۰۰ نفر انجام شد نشان داد که این اتفاق بیشتر در سوپرمارکت‌ها می‌افتد. دفعه بعدی که به سوپرمارکت محله تان رفتیدسعی کنید بیشتر مراقب نگاه دیگران باشید.

رازهای عجیب و شگفت انگیز درباره مردان 
 


مردان شش بار در روز دروغ می‌گویند

طبق تحقیقات انجام شده مردان شش بار در روز دروغ می‌گویند. این میزان دو برابر بیشتر از زنان است. مردان در مورد اینکه کجا هستند، چه کار می‌کنند و با چه کسی بودند حتی اگر نیاز نباشد دروغ می‌گویند.
 
رازهای عجیب و شگفت انگیز درباره مردان 
 


مردان بیشتر مستعد سرطان هستند

سرطان پروستات دومین سرطان شایع در مردان بعد از سرطان ریه است. در آمریکا، سرطان ریه در درجه اول قرار دارد و مردان بیشتری را نسبت به زنان می‌کشد. در حالی که از هر شش مرد یک مرد سرطان پروستات دارد، اما از هر سی و شش مرد یک نفر در اثر این سرطان می‌میرد. طبق تحقیقات، تشخیص و پیشگیری‌های اولیه می‌تواند به شکست این بیماری کمک کند؛ بنابراین اگر چکاپ‌های پزشکی را نادیده می‌گرفتید وقت آن است که سری به پزشکتان بزنید.

رازهای عجیب و شگفت انگیز درباره مردان 
 


قراردادن لپتاپ روی ران باعث ناباروری می شود

این راز شگفت انگیز، اما واقعی است. قرار دادن لپ تاپ روی پا، تعداد اسپرم‌ها را کاهش می‌دهد. پس اگر تصمیم دارید روزی پدر شوید لپتاپ را به جای پا روی میزتان قرار دهید. طبق تحقیقات، اسپرم‌ها نمی‌توانند در دمای بیشتر از دمای بدن زنده بمانند. قرار دادن لپتاپ روی ران اسپرم‌ها را در خطر گرمای بیش از حد قرار می‌دهد و تعدادشان را کاهش می‌دهد.

رازهای عجیب و شگفت انگیز درباره مردان 
 


مرد‌ها شش ماه از عمرشان را در حال اصلاح صورتشان هستند

طبق تحقیقات دانشمندان، مردان به طور متوسط شش ماه از عمرشان را (بستگی به طول عمرشان) در حال تراشیدن ریش خود هستند. آن‌ها تقریبا هر روز قبل از رفتن به محل کار ریش خود را اصلاح می‌کنند. اگر فکر می‌کنید زنان زمان بیشتری صرف آراستن خود می‌کنند می‌توانید یک بار منتظر دوستتان که در حال تراشیدن ریشش است بمانید.
 
رازهای عجیب و شگفت انگیز درباره مردان 
 


مردان کچل قوی‌تر و جذاب‌تر هستند

تا به حال به این فکر کرده اید که چرا بروس ویلیس این قدر جذاب است؟ یک تحقیق به تازگی نشان داده که مردان میانسالی که به طور طبیعی طاس می‌شوند جذاب‌تر به نظر می‌رسند. چیزی که زمانی نشان دهنده ریزش موی ژنتیکی و سالخوردگی بود اکنون نشانه قوی، جذاب و باهوش بودن است. اگر مردی با موی بلند هستید باید فکری به حال خودتان کنید، چون این روز‌ها کچلی پرطرفدارتر است.

رازهای عجیب و شگفت انگیز درباره مردان 
 


سیگار کشیدن موجب ناتوانی جنسی در مردان می شود

این یکی جای شک ندارد. هرچه بیشتر سیگار بکشید ناتوان‌تر می‌شوید. اگر سیگاری هستید و می‌خواهید در اتاق خواب سیگار بکشید، ممکن است مجبور شوید سیگار را ترک کنید. تحقیقات جدید نشان می‌دهد که سیگار کشیدن می‌تواند یکی از دلایل ناتوانی جنسی باشد.

رازهای عجیب و شگفت انگیز درباره مردان 
 


میانگین قد مردان ۱۱.۴ سانتیمتر از میانگین قد زنان بلندتر است

همه ما زوج‌های عجیبی که مرد بسیار بلندتر از زن است را دیده ایم. به هرحال زیبایی در چشم بیننده است و نمونه‌های زیادی از این زوج‌ها در روابط هالیوود هم وجود دارد. طبق تحقیقات میانگین قد مردان ۱۱.۴ سانتیمتر بلند از میانگین قد زنان است. دلیل اینکه زنان به دنبال مردان بلندتر هستند احتمالا ژنتیکی است. اما آیا زنانی که با مردان کوتاه‌تر از خود هستند ممکن است واقعا عاشق همسر خود نباشند؟ مطالعاتی که درباره اولویت‌های قد مردان و زنان انجام شد این کلیشه را تایید کرد و مردان نسبت به زنان با انعطاف بیشتری نسبت به قد برخورد می‌کنند.
 
رازهای عجیب و شگفت انگیز درباره مردان
 

 
مرد‌ها با سرعت کمتری با زنان راه می‌روند

مرد‌ها وقتی عاشق زنی شوند همه چیز را حرکت آهسته می‌بینند. سرعت راه رفتن یک شخص به طور طبیعی انرژی مورد نیاز او برای حرکت را حداقل می‌کند و با وزن و طول پا‌ها ارتباط دارد. این یعنی مردان به طور طبیعی سریع‌تر از زنان راه می‌روند. طبق تحقیقات انجام شده در دانشگاه سیاتل، مرد‌ها و زن‌ها نباید با هم راه بروند. زیرا اگر این کار را کنند، یک نفر باید انرژی بیشتری مصرف کند و از آنجا که پیاده روی طولانی یکی از کارهای عاشقانه است می‌توانید تصور کنید که وقتی تصمیم می‌گیرید با هم راه بروید یک نفر چه زجری را باید تحمل کند.
 
رازهای عجیب و شگفت انگیز درباره مردان
 

 
مرد‌ها هم می‌توانند شیر دهند

حتما این را تجربه نکرده اید، اما مرد‌ها می‌توانند مثل زن‌ها شیر دهند، با این تفاوت که مردان تحت شرایط خاصی شیر می‌دهند. اما آیا این پدیده به صورت طبیعی اتفاق می‌افتد؟ بله، و این اتفاق درمورد انسان از هر پستاندار دیگری محتمل‌تر است. با این حال نیاز نیست بترسید، بعید است که بدنتان شروع به تولید شیر کند. مردان و زنان هر دو غدد پستانی دارند، تفاوت در شیردهی با تاثیرات هورمونی دوران بلوغ و پس از بارداری ایجاد می‌شود. در مردان، سطح هورمون‌ها به طور طبیعی هرگز به سطحی که برای شیردهی نیاز است نمی‌رسد، اما در صورت فراهم شدن هورمون ها، شیردهی مردان هم کاملا ممکن است.
 
رازهای عجیب و شگفت انگیز درباره مردان
 

 
مردان دو برابر زنان عرق می‌کنند

اگر فکر می‌کردید که دلیل بوی وحشتناک زیر بغلتان در پایان روز این است که هنوز یک محصول زیبایی مناسب پیدا نکرده اید، اشتباه می‌کنید. مرد‌ها دو بربر زن‌ها عرق می‌کنند. عجیب است که زن‌ها غدد عرق بیشتری دارند، اما کمتر از مردان عرق می‌کنند، زیرا غدد عروقی مردان عرق بیشتری تولید می‌کند.

رازهای عجیب و شگفت انگیز درباره مردان 
 


مردان بیشتر مستعد خودکشی هستند

طبق تحقیقات زنان سه برابر بیشتر از مردان اقدام به خودکشی می‌کنند، اما مردان در خودکشی چهار برابر موفق‌تر از زنان عمل می‌کنند. بیش از نیمی از خودکشی‌های آمریکا با اسلحه انجام می‌شود و اسلحه اولین انتخاب مردان است. زنان سم را به اسلحه ترجیح می‌دهند و نیمی از موارد، مصرف بیش از حد دارو را انتخاب می‌کنند که کمتر منجر به مرگ می‌شود. مطالعات خودکشی نشان می‌دهد برای جلوگیری از خودکشی باید تفاوت‌های متناقض مردان و زنان را در نظر بگیریم.
 
رازهای عجیب و شگفت انگیز درباره مردان 
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 29
در انتظار بررسی:4
Iran, Islamic Republic of
13:34 - 1396/08/17
بمیرند به درک... موجودی که سگ وفادارتره ازش!!!
پاسخ ها
آرش
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۷ - ۱۳۹۶/۰۸/۲۰
اگه شوهرت یا نامزدت تو رو ول کرده رفته بقیه مردا چه گناهی کردن خب
Iran, Islamic Republic of
13:41 - 1396/08/17
تو کدوم گاو نری رو دیدی شبر بده یا کدوم خروسو دیدی تخم بذاره
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۷
خودت داری میگی حیوون مگه انسان ها حیوونند
Iran, Islamic Republic of
14:11 - 1396/08/17
واای مردم از خنده.واقعا مردا این همهههه ساعت نگاه به زن ها میکنن.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۰ - ۱۳۹۶/۰۸/۱۷
یه آرایشگر مرد روبروی مغازه ما هستش فکر کنم این بنده خدا روزی 5 ساعت به زن ها نگاه کنه اصلاً به هیچکی رحم نمیکنه تا جای که چشم کار میکنه نگاه زن ها و دختر ها میکنه حتی بعضی وقتها شده که موی طرف رو ول میکنه میره چشم چرونی.
Iran, Islamic Republic of
15:26 - 1396/08/17
بابا فقط بوریس ویلیس بخاطر پولداری و شهرتش جذابه
وگرنه من کچل کجا جذاب هستم یا دوست کچلترم اون یکی مصطفا
کلاه گیس میذاره بهش میگن تورو خدا هیچ وقت کلاه گیست رو برندار
آخه واقعا ....
Iran, Islamic Republic of
20:43 - 1396/08/17
همین کم مونده شیر هم بدیم
پاسخ ها
نسیم
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۳
هاهاها کاملأ درسته
Iran, Islamic Republic of
21:29 - 1396/08/17
چرت و پرت،، مجبورید این مطالب رو ترجمه کنید
Iran, Islamic Republic of
23:31 - 1396/08/17
خیلی بامزه ای . اشکالی که نداره کچلی
Iran, Islamic Republic of
08:18 - 1396/08/18
خدایی با این وضعی که دارن این همه اعتماد به نفس واسه چیه, تازه اصلا هم راز نبود همه میدونن, در مورد مردای ایرانی قطعا دو سوم عمرشونو دارن چشم چرونی میکنن
Iran, Islamic Republic of
16:05 - 1396/08/18
بی نام 15:26 بانمکی هم یه نوع جذابیه دیگه, از من گفتن جذابی خودتو دسته کم نگیر
Iran, Islamic Republic of
19:01 - 1396/08/18
مشکل از کوررنگی میست مشکل از وسواس فوق العاده زیاد زنهاس
Iran, Islamic Republic of
19:05 - 1396/08/18
زنها نود درصد عمرشون رو پشت آینه میگذرونن
پاسخ ها
رویا
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۳
اگه زن باشی میفهمی که افتخار زن بودن یعنی چی
Iran, Islamic Republic of
19:09 - 1396/08/18
آها حالا فهمیدم موضوع از چه قراره،جناب نویسنده یه بز بوده
United Arab Emirates
20:52 - 1396/08/18
کاربر شماره یک:به دعای گربه سیاه بارون که هیچ بارون اسیدی هم نمیباره
Iran, Islamic Republic of
22:29 - 1396/08/18
مردهاروبایدمردانه شناخت و مردانه قضاوت کرد مشکل نشناختن ویانپذیرفتن تفاوت بین زنها ومردهاست این مطلب یک راهنمای خوب در این مورد ه ، ممنون از آگاهی دادنهایی به این صورت
Iran, Islamic Republic of
09:38 - 1396/08/19
کاملا حق با کامنت 15:26 هستش . این پول و موقعیت اجتماعی هستش که این کچل ها رو خوش تیپ میکنه
Iran, Islamic Republic of
00:36 - 1396/08/20
من نمیدونم این مردان کچل جذابن رو اولین بار کی گفت؟بگیرمش فلفل میریزم دهنش.کی گفته کچل جذابه؟این مردا بااعتماد بنفس میخوان عیباشونم تو ذهن ما خانوما حسن و زیبایی جلوه بدن همش تبلیغ.مرد کچل جذاب نیست
Iran, Islamic Republic of
13:14 - 1396/08/21
مرد کچل جذاب ترنیس امابعضی موارد نشون میده ک مردای کچل هم میتونن جذاب بشن.مثل امیرآقایی خودمون ک کچله اماجذابه واقعا
Iran, Islamic Republic of
09:47 - 1397/08/20
مردا همیشه دنبال زنها میفتن
Iran, Islamic Republic of
09:47 - 1397/08/20
مردا همیشه دنبال زنها میفتن
Iran, Islamic Republic of
14:44 - 1397/08/23
واقعأ که خیلی راست گفت مردا همیشه دروغ میگن و دنبال زنا هستن با اینکه زنا به مردا افتخار نمیدن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
دکتر نائبی_1
عارفی_1
خرید باکس 1
شیرآلات زمانی_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
ادیب_1
سوییچ ایران_1
ادیب_3
خرید باکس 3
دکتر نائبی_3
شیرآلات زمانی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
عارفی_3
سوییچ ایران_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
سوییچ ایران_4
شیرآلات زمانی_4
خرید باکس 4
دکتر نائبی_4
عارفی_4
ادیب_4
عارفی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
ادیب_2
دکتر نائبی_2
سوییچ ایران_2
شیرآلات زمانی_2
خرید باکس 2
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
کالازم_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
انجمن پرستاری ایران_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
شاخه نبات_ فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
اورانوس_فوترموبایل2
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی
تنورستان_فوتر
کلینیک النا_فوتر
اورانوس_فوتر2
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
آیلین_فوتر کاشت ابرو
تدبیرکالا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
انجمن پرستاری ایران_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
رستوران باغ بهشت _فوتر
کالازم_فوتر
شفا_فوتر