خوشحالی گوتزه از بازگشت به تیم ملی آلمان
۶۲۸۳۷۵
۱۸ آبان ۱۳۹۶ - ۰۰:۰۸
۹۵۳۵ 
ماریو گوتزه، ستاره بروسیا دورتموند، از اینکه با پشت سر گذاشتن مصدومیت، می تواند برای تیمش برای زردها و همین طور تیم ملی آلمان به میدان برود، اظهار خوشحالی کرد.
ورزش سه: ماریو گوتزه، ستاره بروسیا دورتموند، از اینکه با پشت سر گذاشتن مصدومیت، می تواند برای تیمش برای زردها و همین طور تیم ملی آلمان به میدان برود، اظهار خوشحالی کرد.

 گوتزه که گل قهرمانی آلمان در جام جهانی 2014 را به ثمر رساند، در فصول اخیر با مصدومیت های زیادی دست به گریبان بود و ر این فصل هم تنها در 7 بازی برای دورتموند از ابتدا به میدان رفت.
 
او که آماده است بعد از یک سال، اولین بازی ملی اش را جمعه شب در ومبلی مقابل تیم ملی آلمان انجام بدهد، امیدوار است بتواند در دیدارهای پیش رو برای مانشافت به میدان برود.
 
خوشحالی گوتزه از بازگشت به تیم ملی آلمان

گوتزه به خبرنگاران گفت:" بعد از جام کنفدراسیون ها و مقدماتی جام جهانی، ما شرایط خیلی خوبی داریم. خوشحالم که برگشتم و فکر می کنم در مسیر خوبی هستیم و دو آزمون سخت مقابل دو حریف دشوار داریم.
 
برای من مهم است که برای باشگاه و تیم ملی ام بازی کنم. خوشحالم که برگشتم، دوباره در بوندس لیگا بازی کردم و امیدوارم برای تیم ملی هم بازی کنم. من منتظر سال پیش رو هستم."
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج