بازگشت 820 هزار زائر اربعین به کشور
۶۲۸۴۹۶
۱۸ آبان ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۶
۷۴۲۴ 
فرمانده قرارگاه نیروهای مسلح و ناجا مستقر در مرز مهران با اشاره به بازگشت ۸۲۰ هزار زائر به کشور، گفت: ترافیک محور مهران به ایلام پرحجم و روان است.
خبرگزاری ایسنا: فرمانده قرارگاه نیروهای مسلح و ناجا مستقر در مرز مهران با اشاره به بازگشت ۸۲۰ هزار زائر به کشور، گفت: ترافیک محور مهران به ایلام پرحجم و روان است.
 
 سردار محسن فتحی‌زاده اظهار کرد: جریان بازگشت زائران اربعین که از روزهای گذشته آغاز شده، شدت گرفته است و ترددها پرحجم و روان ادامه دارد.

وی ادامه داد: از ابتدای صفر تاکنون ۸۲۰ هزار زائر به میهن اسلامی مراجعت کرده‌اند و در شب گذشته تا ساعت ۲۱ تعداد ۱۶۱ هزار نفر از هموطنان‌مان موفق مراجعه به کشور شده‌اند.

فرمانده قرارگاه نیروهای مسلح و ناجا گفت: تمهیدات لازم برای پذیرایی از زائران در پایانه‌های شلمچه، چذابه و مهران اندیشیده شده است.

وی با اشاره به پیش بینی افزایش حجم بازگشت زائران از بعد از ظهر امروز گفت: برای تسهیل در تردد زائران مسیر مهران به سمت ایلام را یکطرفه کردیم که با یک طرفه کردن این مسیر، تردد روان شده است.

فتحی‌زاده با اشاره به اینکه با هزار تیم عملیاتی پلیس راه، نظارت کامل بر مسیرهای تردد زائران داریم، گفت: یک طرفه بودن مسیر مهران به ایلام تا ۴۸ ساعت آینده ادامه می‌یابد و در صورتی که جریان تردد به حالت عادی بازگردد، مسیرها را دوطرفه خواهیم کرد در غیر این صورت بحث یکطرفه بودن این مسیر را تمدید خواهیم کرد .

وی در پایان به زائرانی که با خودروی شخصی قصد مراجعه به شهرهایشان را دارند توصیه کرده بعد از مراجعه به میهن چند ساعتی را استراحت کنند و سپس با آمادگی کافی پشت فرمان بنشینند
برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج