تصادف ون خودران در ساعات اول حرکت
۶۲۸۷۵۳
۱۹ آبان ۱۳۹۶ - ۰۲:۲۱
۹۶۴۵ 
ون خودران در ساعات اولیه حرکتش در لاس وگاس دچار سانحه شد.
خبرآنلاین: ون خودران در ساعات اولیه حرکتش در لاس وگاس دچار سانحه شد.

 شاتل آبی رنگ تنها نیم مایل حرکت بدون راننده خود را در منطقه توریستی نوادا آغاز کرده بود که دچار حادثه شد. کمپانی حمل و نقل Kelois و کمپانی فناورانه فرانسوی به نام Nayva مسوول پروژه هستند و در حال برگزاری اولین تست عمومی بودند که این اتفاق افتاد.

«جاس رادک» سخنگوی شهر گفت کامیون باری از یک کوچه وارد خیابان اصلی شد و به جلوی ون برخورد کرده و سپرش را شکست.
 
تصادف ون خودران در ساعات اول حرکت

پروژه ون خودران مجهز به 8 صندلی توسط کلویس و انجمن خودروی آمریکا / AAA مدیریت می شود که خوشبختانه در این حادثه به کسی آسیبی نرسید.

کمپانی‌های سازنده خودروهای خودران هنوز نتوانسته‌اند ایمنی و قابل اعتمادبودن استفاده از این فناوری را ثابت کنند و به همین خاطر مجوز عمومی برای استفاده از آنها در شهر به سختی صادر می‌شود.
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
04:48 - 1396/08/19
این دسته از خبرها به نظرم بسیار مهم هستش به این دلیل که با افکار غلط و سیاست های چرند کشوز ما و نوع سیستم آموزشی ما درآینده ای نزدیک دچار شوک های وسیع رفتار های اجتماعی می شویم دنیای ما آموزش را در راستای ابداعات و اتوماسیون و اتوماتیک کردن وسایل و ابزارآلات کاربردی و ارتقای فن آوری و دانش دنبال می کنند و به دنبال حذف و یا بکار گیری غیر مستقیم انسان در کنترل و استفاده از امکانات عمومی و خصوصی هستند و در کشور ما با بکارگیری غلط تحصیلات را درراستای ایجاد شغل دولتی و امن خود دنبال می کند با پیشرفت تکنو لوژی عملا تحصیلات در کشور ما معنا ندارد چون جای استخدام ربات ها عرصه را در دست می گیرند و نه نیاز به حقوق و بیمه و هزار زهر مار دیگر در حین خدمت و بازنشستگی و از کار در رفتن هم ندارند آن روز ها باید ما چکار کنیم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج