سوالات نمایندگان از وزرای نفت، خارجه و تعاون
۶۲۸۸۲۴
۱۹ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۴
۳۵۵۷ 
نمایندگان مجلس شورای اسلامی هفته آینده میزبان وزرای نفت، امور خارجه و تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای طرح سوالات پنج نفر از همکاران خود هستند.
خبرگزاری ایسنا: نمایندگان مجلس شورای اسلامی هفته آینده میزبان وزرای نفت، امور خارجه و تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای طرح سوالات پنج نفر از همکاران خود هستند.
 
 مجلس شورای اسلامی در هفته آینده با دعوت از علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی سوال محمدرضا پورابراهیمی رییس کمیسیون اقتصادی مجلس را در دستور کار دارد همچنین با حضور بیژن زنگنه وزیر نفت در جلسه علنی این هفته مجلس سوالات قوامی، کریمی قدوسی و شهریاری نمایندگان اسفراین، مشهد و زاهدان در دستور کار قرار خواهد گرفت. در این هفته سوال جهانبخش محبی‌نیا از وزیر امور خارجه نیز در دستور کار قرار دارد.

بررسی طرز کار قوه مجریه در ابلاغ و اجرای قوانین مصوب دائمی و آزمایشی و تهیه و تنظیم مقرره و ایین‌نامه‌های اجرایی مربوطه، رد تقاضای تحقیقت و تفحص از عملکرد شرکت دخانیات ایران و نحوه اجرای قانون اجرای سیاست‌های کلی اصل 44 قانون اساسی از دیگر برنامه‌های صحن علنی مجلس در این هفته است.

رسیدگی به چهار طرح و دو لایحه اعاده شده ازشورای نگهبان، بررسی هفت لایحه موافقت‌نامه همکاری بین‌المللی و پیوستن ایران به چند کنوانسیون جهانی و رسیدگی به هفت طرح و لایحه دیگر از دیگر دستورهای کاری مجلس در هفته پیش‌روست.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج