عاقبتی «ماهی سیاه کوچولو» را اجرا می‌کند
۶۲۸۸۶۷
۱۹ آبان ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۶
۲۷۴۹ 
محمد عاقبتی در جدیدترین فعالیت خود، نمایش «ماهی سیاه کوچولو» را آماده اجرا می‌کند.
خبرگزاری ایسنا: محمد عاقبتی در جدیدترین فعالیت خود، نمایش «ماهی سیاه کوچولو» را آماده اجرا می‌کند.

 محمد عاقبتی، بازیگر و کارگردان تئاتر بعد از نمایش «تنها خدا حق دارد بیدارم کند» که در رشت به روی صحنه رفت، در تازه‌ترین فعالیت خود مشغول تمرین نمایش «ماهی سیاه کوچولو» برای مخاطبان بالای 5 سال است.
 
عاقبتی «ماهی سیاه کوچولو» را اجرا می‌کند 

وی درباره زمان اجرای نمایش «ماهی سیاه کوچولو» در ایران گفت: این نمایش پیش از این در نیویورک و سانفرانسیسکو به زبان انگلیسی به روی صحنه رفته بود، اما با توجه به اینکه به تازگی تمرینات نمایش را شروع کردیم، هنوز سالن و زمان قطعی برای اجرا در نظر نگرفتیم. البته در حال رایزنی با تماشاخانه‌ها هستیم و به زودی نتیجه را همراه فهرست کامل بازیگران و عوامل اعلام رسمی نیز می‌کنیم.

بنابر این گزارش، «ماهی سیاه کوچولو» با نگاهی آزاد به همین داستان نوشته صمد بهرنگی توسط مهرنوش علیا به رشته تحریر درآمده است.

محمد عاقبتی کارگردان تئاتر و مدیر هنری گروه تئاتر، فارغ التحصیل پرفورمنس و هنرهای تعاملی و بورسیه تحقیقات از مدرسه  درام ییل و عضو آسیج و یونیما ایران است.

وی علاوه‌بر تولید اجراهایی برای مخاطبان بزرگسال، تا کنون نمایش‌های «تنها خدا حق دارد بیدارم کند»، «اسکلیک و بچه‌های پرواز»، «لیرشاه» و...را به برای مخاطبان جوان روی صحنه برده است.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج