رفیعی نمی‌تواند به پرسپولیس بازگردد
۶۲۸۹۵۶
۱۹ آبان ۱۳۹۶ - ۱۹:۴۸
۱۵۶۱۹ 
رئیس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ می گوید که به دلیل اینکه رفیعی با باشگاه قطری قرارداد دارد، نمی تواند به عنوان بازیکن آزاد راهی پرسپولیس شود.
ورزش سه: باشگاه پرسپولیس به دلیل شکایت باشگاه ریزه اسپور ترکیه با محرومیت مهاجم خود و البته محرومیت از دو پنجره نقل و انتقالاتی مواجه شده است؛ با این حال و به دلیل اینکه حکم فیفا از شروع پنجره زمستانی فصل جاری اعمال خواهد شد، تا آن زمان سرخپوشان پایتخت می توانند مبادرت به جذب بازیکن آزاد کنند و مشکلی در این خصوص ندارند.

در همین راستا زمزمه هایی مبنی بر بازگشت سروش رفیعی به پرسپولیس در شبکه های اجتماعی شکل گرفته و تماس های زیادی هم با مسئولین سازمان لیگ در این خصوص گرفته می شود، که رئیس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ در مصاحبه ای به ابهامات موجود خاتمه داده است.

فریبرز محمودزاده رئیس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ در این رابطه می گوید: سوال های زیادی در اینباره از ما پرسیده می شود. در واقع پرسپولیس تا آغاز پنجره ی زمستانی مشکلی برای جذب بازیکن آزاد ندارد، اما این بازیکن نمی تواند یکی با شرایط سروش رفیعی باشد.

محمودزاده با تعریف دقیق بازیکن آزاد ادامه می دهد: « بازیکنی سهمیه آزاد فیفا قلمداد  می شود که قبل از اتمام پنجره نقل و انتقالات تابستانی، قراردادش را با باشگاهی که داشته فسخ کرده باشد. اگر مهلت پنجره تمام شود و بازیکن فسخ نکرده باشد، تا نیم فصل بازیکن آزاد نیست ولی به محض اینکه پنجره باز شود، بازیکن آزاد می شود.»

وی اینگونه صحبت هایش را خاتمه می دهد: « سروش رفیعی به دلیل اینکه در پنجره تابستانی با باشگاه قطری فسخ نکرده ، به همین دلیل نه به پرسپولیس و نه به هیچ تیم دیگری نمی تواند برود. البته رفیعی با شروع پنجره تابستانی می تواند به پرسپولیس برود که در آن زمان محرومیت پرسپولیس آغاز شده و عملا انتقال رفیعی به پرسپولیس امکان پذیر نیست.»
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج