درخواست آلمان از عربستان و ایران درباره لبنان
۶۲۸۹۹۵
۱۹ آبان ۱۳۹۶ - ۲۱:۵۹
۱۳۰۶۵ 
اسوشیتدپرس:
اسوشیتدپرس گزارش داد: آلمان روز جمعه از عربستان سعودی و ایران درخواست کرد در پی کناره گیری سعد حریری نخست وزیر لبنان، ثبات این کشور را تضعیف نکنند.
خبرگزاری ایرنا: اسوشیتدپرس گزارش داد: آلمان روز جمعه از عربستان سعودی و ایران درخواست کرد در پی کناره گیری سعد حریری نخست وزیر لبنان، ثبات این کشور را تضعیف نکنند.

استفن زیبرت سخنگوی دولت آلمان در برلین گفت: زیگمار گابریل وزیر امور خارجه آلمان روز پنجشنبه برای تاکید بر لزوم تامین و حفاظت از ثبات لبنان، با همتای سعودی خود تماس گرفته است.

وی افزود: هرگاه بحث لبنان به میان می آید، سخن گفتن از نقش ایران نیز ضروری می شود. آلمان به نفوذ تهران بر حزب الله و حمایت ایران از این گروه شبه نظامی شیعه، با نگرانی زیادی می نگرد.

به گفته زیبرت، البته آلمان از عربستان سعودی و ایران می خواهد که ثبات سیاسی لبنان را تضعیف نکنند.
انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
22:29 - 1396/08/19
آمریکا دست ازتوطعه بردارد نمیخواهد ازلبنان حمایت کند
Iran, Islamic Republic of
22:51 - 1396/08/19
آلمان خودش یکی از عوامل فتنست..
Iran, Islamic Republic of
00:03 - 1396/08/20
عربستان میکوشدتاقدرت نظامی ورهبری مسلمین جهان رادردست گیردیابه عبارتی که شباهتهانشان میدهدخودراابرقدرت کشورهای اسلامی نشان دهد؛؛بیشترین تلاش عربستان اززمانی شروع شده که عبدلفتاح السیسی رییس جمهورمصرشدوعربستان خاطرش ازمصرراحت شدکه دیگرمصرتلاشی برای رهبری اسلام نداردزیراالسیسی یک رهبرکاملااسراییلی وامریکایی است که باتلاش اسراییل روی کارآمدوعربستان فرصت رادیدومصرراتضعیف وخودرابه میان کشید
Iran, Islamic Republic of
04:53 - 1396/08/20
وزیر امور خارجه آلمان غلط زیادی کرده است مگر ما آسیایی ها اینقدر بدبخت و ذلیل شده ایم که یک کشور اروپایی که به بشر بیشترین خیانت های ریز و درشت را نموده برای ما تصمیم گیری نماید چرا سیاستمداران بی لیاقت آسیایی فضای چنین دخالت هایی را به چنین کشورها می دهند وچرا اروپایی فکر کرده اند از ما بیشتر می دانند سیاست را آسیایی ها بنا نمودند و صادر کردند حال چنین کشورهای قدرت طلب درس سیاست و فروتنی و خویشتن داری به مادیکته می کنند
Iran, Islamic Republic of
11:04 - 1396/08/20
آلمان به جای پندآموزی بهتر نیست دست از فتنه بازی های خود در خاورمیانه دست بکشد چراکه مردم خاورمیانه هرچه میکشند از دست این کافران هزاررنگ میکشند ..!
Iran, Islamic Republic of
11:28 - 1396/08/20
هدف واضخ وشفاف است تضیف حزب الله وحمله به ایران
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج