حمودی: پیکان پتانسیل کسب سهمیه آسیا را دارد
۶۲۹۳۲۲
۲۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۶
۲۶۲۲ 
مدافع تیم فوتبال پیکان گفت: اگر برای پیکان حاشیه درست نشود مطمئناً این تیم می‌تواند در بین چهار تیم بالای جدول قرار بگیرد.
خبرگزاری تسنیم: علی حمودی درباره شرایط تیم پیکان اظهار داشت: تیم ما وضعیت خوبی دارد و تمرینات را به صورت منظم دنبال می‌کنیم. خدا را شکر نتایج خوبی گرفتیم و از لحاظ تکنیکی و تاکتیکی در شرایط خوبی به سر می‌بریم. امیدوارم که این روند را در بازی‌های آینده هم ادامه دهیم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا پیکان می‌تواند مدعی قهرمانی یا گرفتن سهمیه باشد، گفت: پیکان وقتی به لیگ برتر آمد خیلی‌ها گفتند که شاید دوباره سقوط کند، ولی در نهایت تیم ما مقام ششم را کسب کرد. امسال هم تلاش می‌کنیم که در بین تیم‌های بالای جدول باشیم و به این باور رسیده‌ایم که می‌توانیم به سهمیه لیگ قهرمانان برسیم. البته از حالا نمی‌خواهیم در مورد قهرمانی حرف بزنیم یا به این موضوع فکر کنیم.

مدافع تیم فوتبال پیکان در خاتمه خاطرنشان کرد: ما ترجیح می‌دهیم که بازی به بازی جلو برویم. دو سال پیش کسی تصور نمی‌کرد که استقلال خوزستان قهرمان شود، ولی این اتفاق افتاد. هدف ما این است که سهمیه آسیا بگیریم و اگر برای پیکان حاشیه درست نشود مطمئناً این تیم می‌تواند در بین چهار تیم بالای جدول قرار بگیرد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج