والی: پرسپولیس مدعی اول قهرمانی است
۶۲۹۳۲۹
۲۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۱
۳۷۵۰ 
از نگاه مدافع تیم فوتبال فولاد خوزستان، پرسپولیس مدعی اول قهرمانی در لیگ برتر است.
خبرگزاری تسنیم: ایوب والی درباره شرایط فولاد در لیگ امسال و عملکرد این تیم در 11 بازی گذشته گفت: تیم ما امسال نسبت به سال‌های قبل تغییر کرده است. از تیم پارسال فقط پنج تا شش نفر ماندند و کادر فنی‌مان هم عوض شده است. ما با یک تیم جدید کار را شروع کردیم و فولاد نسبت به فصل گذشته جوان‌تر شده است. ما در بعضی از بازی‌ها نوسان داشتیم و از طرفی اول فصل هم زیاد مصدوم دادیم. هیچ وقت در این 11 بازی تیم کامل‌مان را در اختیار نداشتیم.

وی در ادامه یادآور شد: اگر تیم امسال ما را با سال‌های قبل قیاس کنیم، امسال عملکردمان تا این هفته از بازی‌ها بهتر از سال‌های گذشته بوده است. البته در اهواز امتیازاتی را از دست دادیم و می‌توانستیم الان شرایط بهتری در جدول داشته باشیم که متأسفانه نشد. البته اشتباهات داوری هم روی عملکرد ما تأثیرگذار بوده است، ضمن اینکه در بعضی از بازی‌ها هم خوب نبودیم.

بازیکن باتجربه تیم فوتبال فولاد خوزستان همچنین خاطر نشان کرد: شرایط کلی تیم ما خوب است و نیاز به فرصت داشتیم که بازیکنان هماهنگ شوند، اتفاقی که تا به اینجای لیگ محقق شده است. قطعاً هر چقدر هم رو به جلو می‌رویم تیم بهتر می‌شود.

والی در پاسخ به این پرسش که هدف فولاد در این فصل چیست، اظهار داشت: هدف ما این است که بهتر از سال‌های قبلی باشیم، چون فولاد در دو سه سال گذشته نتایج خوبی نگرفته است. ما امسال می‌خواهیم نتایج دو سه سال اخیر را جبران کنیم و در بین شش تیم بالای جدول قرار بگیریم.

مدافع تیم فوتبال فولاد خوزستان در مورد اینکه امسال کدام تیم شانس اول قهرمانی است،‌گفت: به نظرم پرسپولیس مدعی اول قهرمانی است.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج