کره شمالی، سفر ترامپ به آسیا را جنگ طلبانه خواند
۶۲۹۴۶۹
۲۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۷
۶۲۸۶ 
کره شمالی سفر ترامپ به آسیا را صرفا یک سفر تجاری و جنگ طلبانه خواند و اعلام کرد که واشنگتن قصد دارد با ترسناک خواندن پیونگ یانگ تنش بین المللی ایجاد کند.
خبرگزاری ایسنا: کره شمالی سفر ترامپ به آسیا را صرفا یک سفر تجاری و جنگ طلبانه خواند و اعلام کرد که واشنگتن قصد دارد با ترسناک خواندن 'پیونگ یانگ' تنش بین المللی ایجاد کند.

در این بیانیه که توسط خبرگزاری رسمی کره شمالی منتشر شده آمده است: ترامپ با سفر به کشورهای اطراف کره شمالی قصد دارد پیونگ یانگ را از دستیابی به تسلیحات دفاعی و هسته ای بازدارد البته این چیزی جز یک سفر تجاری نیست که قصد دارد برای تسلیحات کشورش بازاریابی کند و از این راه پول زیادی به جیب بزند.

بیانیه می افزاید: ترامپ در سفر خود به آسیا ماهیت واقعی خود را به عنوان نابود کننده صلح و ثبات در جهان نشان داد و خواستار جنگ هسته ای با شبه جزیره کره شد.

بیانیه کره شمالی می گوید: آنچه را که نمی توان در این سفر نادیده گرفت این واقعیت است که ترامپ با تکرار اظهارات سخیف خود در مجمع عمومی سازمان ملل متحد مبنی بر نابود کردن کره شمالی، قصد دارد ضمن تضعیف وحدت ملی کشور مالی و اتحاد بین ملت و دولت، با لولوخورخوره خواندن پیونگ یانگ، جامعه جهانی را علیه ما تحریک کند در حالی که اظهارات بی معنی وی به طور کامل به دور ایدئولوژی نظام ما است.

بیانیه وزارت خارجه کره شمالی می افزاید: او در این سفر به 'برتری قاطع قدرت آمریکا' و 'صلح از طریق قدرت' افتخار می کرد اما باید به او یاداوری کرد که موضع حزب کمونیست کره شمالی دفاع از حاکمیت و حقوق خود و تلاش برای توسعه از طریق حفظ تعادل واقعی با ایالات متحده است.

این بیانیه می افزاید: درس های تاریخی دهه های گذشته از جمله سابقه طولانی حزب کمونیست کره شمالی، شکست امریکا در جنگ کره در سال 1950 ، حادثه جاسوسی 'Pueblo' و حادثه هواپیمای شناسایی 'EC-121'و سایر حوادث دیگر به روشنی نشان می دهد آمریکا نباید ما را دستکم بگیرد یا ما را بیازماید.

بیانیه کره شمالی اورده است: داشتن سلاح هسته ای توسط کره شمالی یک انتخاب اصلح و اجتناب ناپذیر برای دفاع از حاکمیت، کرامت ملی و حقوق مردم است و مانع از افزایش تهدیدات ایالات متحده و حرکت خصمانه او علیه پیونگ یانگ خواهد شد.

این بیانیه تاکید می کند اظهارات ترامپ هرگز نمی تواند ما را بترساند یا مانع پیشرفت ما شود بلکه باعث افزایش توان ما و مشوق توسعه اقتصادی و هسته ای خواهد شد و باعث می شود در تکمیل فرایند هسته ای شدن تسریع کنیم.

دونالد ترامپ رییس جمهور آمریکا در سفر دوره ای خود به کشورهای ژاپن، کره جنوبی و چین تاکید کره بود که دوران تعامل با کره شمالی به سر رسیده است و جهان باید برای خلع سلاح هسته ای این کشور تلاش کند.

او از کشورهای چین و روسیه خواسته بود که در فرایند خلع سلاح هسته ای کره شمالی به امریکا کمک کنند.

ترامپ گفته بود کره شمالی قدرت ما را دست من نگیرد و سعی نکند مارا بیازماید، او همچنین با برجسته کردن تهدیدات کره شمالی چندین میلیارد دلار قرار داد با کشورهای ژاپن و کره جنوبی امضا کرد.
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
23:14 - 1396/08/20
ایکاش اندکی فقط اندکی از مغز ترامپ رو مسؤلین ما داشتند!!!!!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج