مشکلات گوشی‌های گوگل پیکسل ۲ تمامی ندارند
۶۲۹۸۴۵
۲۱ آبان ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۱
۲۱۶۲ 
گوشی‌های گوگل پیکسل ۲ و گوگل پیکسل ۲ XL که مدتی است به بازار عرضه شده‌اند با سیل پایان‌ناپذیری از مشکلات کوچک و بزرگ مواجه شده‌اند. اغلب مشکلات این دو گوشی به گوشی بزرگتر یعنی گوگل پیکسل ۲ XL مربوط بود اما ظاهرا برادر کوچکتر این گوشی هم از این مشکلات دور نبوده و بعضی از کاربران را به دردسر انداخته است.
مجله دیجی کالا - اسماعیل دلخموش: گوشی‌های گوگل پیکسل ۲ و گوگل پیکسل ۲ XL که مدتی است به بازار عرضه شده‌اند با سیل پایان‌ناپذیری از مشکلات کوچک و بزرگ مواجه شده‌اند. اغلب مشکلات این دو گوشی به گوشی بزرگتر یعنی گوگل پیکسل ۲ XL مربوط بود اما ظاهرا برادر کوچکتر این گوشی هم از این مشکلات دور نبوده و بعضی از کاربران را به دردسر انداخته است.
 
 مشکلات گوشی‌های گوگل پیکسل ۲ تمامی ندارند
 
طبق گزارش‌های جدید بعضی از صاحبان گوشی گوگل پیکسل ۲ اعلام کرده‌اند میکروفون گوشی هنگام تماس تلفنی به شکل ناگهانی قطع می‌شود.

ظاهرا گوگل این مشکل را مربوط به خرابی نرم‌افزار داخلی گوشی دانسته و گزارش شده که این افراد می‌توانند گوشی خود را تعویض کنند.

در این میان یک نکته بامزه این است که بعضی از کاربران گزارش کرده‌اند این مشکل برای تعدادی‌شان از طریق فوت کردن در میکروفون برطرف شده است. به این شکل به بعضی از کاربران توصیه شده قبل از آنکه گوشی را تعویض کنند در میکروفونش فوت کنند.

باید به این نکته هم اشاره کنیم که تعدادی از صاحبان گوشی‌های جدید گوگل پیکسل ۲ قصد دارند یک شکایت دسته‌جمعی را از شرکت گوگل به ثبت برسانند و این شرکت را به دادگاه بکشند. گوشی‌های گوگل پیکسل ۲ و گوگل پیکسل ۲ XL را به ترتیب شرکت‌های HTC و LG تولید کرده‌اند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج