خاکپور: من هم کنار کریمی و خداداد می‌ایستم
۶۳۰۴۶۶
۲۲ آبان ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۰
۴۳۸۵ 
محمد خاکپور وقتی اخبار فوتبال ایران را در آن سوی دنیا شنید تصمیم گرفت کنار علی کریمی و خداداد عزیزی بایستد و مصاحبه ای در حمایت از آنها انجام بدهد.
ورزش سه: محمد خاکپور وقتی اخبار فوتبال ایران را در آن سوی دنیا شنید تصمیم گرفت کنار علی کریمی و خداداد عزیزی بایستد و مصاحبه ای در حمایت از آنها انجام بدهد. خاکپور البته وارد ریز ماجراهای فدراسیون فوتبال نشد و فقط پرسش هایی مطرح کرد. پرسش‌هایی درباره رفت و آمدهایی که در فدراسیون فوتبال و حتی کادر فنی تیم ملی وجود دارد و اغلب، رسانه ها به آن نمی پردازند. اتفاق های فوتبال به قدری خاکپور را تحت تاثیر قرار داده که او خود را صاحبنظر نمی داند. در حالی که سالها کاپیتان تیم ملی بوده و جزئی جدانشدنی از نسل محبوب 98 است.  

افشاگری علی کریمی علیه فدراسیون، بازتاب بسیاری در بین اهالی فوتبال داشت. خداداد عزیزی با تایید حرف‌های کریمی اعلام کرد در مناظره احتمالی او با مدیران فدراسیون فوتبال شرکت خواهد کرد. البته به سود کریمی و در کنار او. بعد از خداداد عزیزی، حالا نوبت به محمد خاکپور رسیده تا از آن سوی دنیا حمایت خود را از علی کریمی و صحبتهایش اعلام کند.

خاکپور که در زمان مربیگری‌اش در تیم امید هم بارها علی کفاشیان- رییس فدراسیون فوتبال وقت – را به چالش کشیده بود، این بار در حمایت از کریمی و خداداد می‌گوید:« صحبتهای علی کریمی و خداداد عزیزی را خواندم. به نظرم حرف‌های آنها عین واقعیت بود. متاسفانه اتفاق های عجیبی در فوتبال ایران رخ می‌دهد که مدیران فدراسیون هرگز راهکاری برای مقابله با آنها در نظر نمی‌گیرند. شاید هم علاقه‌ای به این کار ندارند و بهبود وضعیت فوتبال برای آنها اهمیت ندارد.» خاکپور که سالها کاپیتان تیم ملی ایران بود و البته جزئی جدانشدنی از نسل محبوب 98، انتقادهایی کلی به فدراسیون فوتبال وارد می‌کند:« نمی‌دانم چرا فدراسیون فوتبال مقابل رفتارهای غیر حرفه ای که در بدنه آن رخ می‌دهد، سکوت می‌کند. این را بارها دیده‌ام که توهین‌ها بی جواب مانده و کسی هم پی اش را نگرفته. یا انتخاب ها یا انتصاب هایی که صورت گرفته و کسی هم این پرسش را مطرح نکرده که برخی چرا اینقدر راحت رفتند و بعضی آقایان چرا آمدند؟ آیا تا به حال کسی فدراسیون را به چالش کشیده که چرا در کادر فنی تیم ملی اینقدر رفت و آمد وجود دارد؟ در فدراسیون فوتبال مدیریت معنایی ندارد. برخی همیشه و در همه حال هستند و آنهایی که بعضی اوقات حرف منطقی و خلاف صحبتهای روسا انجام می دهند، باید بروند.»

خاکپور هم از کریمی حمایت می‌کند:« من حرف های کریمی را تایید می‌کنم و می‌خواهم حمایت خودم را از او اعلام کنم. کریمی دلش برای فوتبال می‌سوزد و به نظرم تنها همین مساله باعث شده تا او انتقادهایی به زبان بیاورد. من سالها در فوتبال حضور داشتم؛ اما خودم را صاحبنظر نمی‌دانم. چون خیلی‌ها که رزومه‌ای نداشته‌اند، آمده‌اند و فوتبال ‌را در دست گرفته‌اند. کسی هم نمی‌پرسد از کجا آمده اند و چرا؟ من فقط دلم برای جوان‌هایی می‌سوزد که استعداد دارند و می‌خواهند رشد کنند؛ اما شرایط فوتبال ایران برای رسیدن آنها به هدف مهیا نیست.»

کاپیتان سابق تیم ملی صحبتهایش را اینگونه به پایان می‌برد:« حرف زدم، چون نمی‌توانستم ببینم این همه مشکل در فدراسیون فوتبال وجود دارد و فقط کریمی و خداداد صحبت می‌کنند. باید این فوتبال رشد کند؛ اما با این همه مشکل آیا امکانش وجود دارد؟ آیا با این مدیریت می‌توان به آینده امیدوار بود؟ پاسخ سوال مشخص است. به هیچ وجه، اما باز هم مثل همیشه امیدوارم مشکلات حل شود. چون پیشرفت فوتبال ایران آرزوی من و خیلی های دیگر است.»
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
15:49 - 1396/08/22
من‌هم‌پشت‌ایناهستم.اماآقایون‌وقت‌مناسبی‌روواسه‌این‌مسایل‌پیدانکردن.این‌قطاربازیاومنم‌پشت‌فلانی‌هستما‌درحال‌حاضرهیچ‌نفعی‌برای‌فوتبال‌نداره‌که‌هیچ‌.بلکه‌باعث‌برهم‌زدن‌تمرکزتیم‌ملی‌هم‌میشه.پس‌ازحضرات‌خواهشمندیم‌این‌قطاربازی‌روتاپایان‌جام‌جهانی‌تعطیل‌کنن‌تا بعد!!!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج