دلیل افت عملکرد ایگواین در فصل جاری فاش شد
۶۳۰۴۷۸
۲۲ آبان ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۲
۳۹۳۰ 
برادر مهاجم آرژانتینی تیم فوتبال یوونتوس برای افت آمار گلزنی مهاجم سابق ناپولی در فصل جاری دلیل مهم را عنوان کرد.
خبرگزاری تسنیم: گونسالو ایگواین در فصول اخیر همواره جزو بهترین گلزنان سری A‌ بوده است اما در این فصل او جزو ضعیف‌ترین مهاجمان کالچو بوده و دلیل آن برای خیلی‌ها مبهم است.

اکنون برادر و مدیر برنامه‌های این مهاجم آرژانتینی یک عامل روانی مهم را دلیل افت عملکرد مهاجم سابق ناپولی دانسته است؛ وضعیت نه چندان رو به‌ راه مادرش که از یک سال پیش تا کنون در بستر بیماری بوده است.

نیکلاس ایگواین درباره وضعیت روانی برادرش که البته چند هفته‌ای است روند گلزنی را از سر گرفته و 3 گل مهم در دو بازی (مقابل میلان در سری A و مقابل اسپورتینگ لیسبون در لیگ قهرمانان اروپا) به ثمر رسانده است، به نشریه توتواسپورت گفت: فوتبال یک علم مطلق نیست و بازیکنان هم مانند دیگر کارگران نیستند که حرفه‌شان وضعیت ثابتی داشته باشد. آنها گاهی اوقات دچار افت می‌شوند و گاهی اوقات اوج می‌گیرند. همه چیز به موضوعی برمی‌گردد که در ذهن آنها می‌گذرد. آنها درگیر مسائل خانوادگی‌ای می‌شوند که می‌تواند روی عملکردشان تأثیر بگذارد. مثلاً خود ما درگیر وضعیت مادرمان هستیم که از تابستان سال 2016 بیمار بوده است.

برادر مهاجم یوونتوس ادامه داد: خوشبختانه، وضعیت او بهتر شده و الان خوب است اما او باید به صورت مرتب مورد معاینه قرار بگیرد. یک بازیکن حتی اگر بخواهد به مسائل غیرفوتبالی فکر نکند هم نمی‌تواند. متأسفانه در فوتبال هیچ کسی به اینکه شما هم خانواده دارید و نگران سلامتی اعضای خانواده‌تان هستید، توجه نمی‌کند.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج