کاریکاتور؛ مسکن مهر یا تابوت مردم؟!
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
استخدام_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر ولدخانی_1
دکتر ولدخانی_3
استخدام_3
اپیلاسیون نانا 3
اپیلاسیون نانا 4
دکتر ولدخانی_4
استخدام_4
اپیلاسیون نانا 2
دکتر ولدخانی_2
استخدام_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۶۳۱۵۲۴
۲۴ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۴
۱۰۰۱۸
در حاشیه زلزله کرمانشاه و تخریب مسکن مهر، راضیه درزی این کارتون را در روزنامه شرق منتشر کرد.
خبرآنلاین: در حاشیه زلزله کرمانشاه و تخریب مسکن مهر، راضیه درزی این کارتون را در روزنامه شرق منتشر کرد.
 
کاریکاتور؛ مسکن مهر یا تابوت مردم؟! 
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 17
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
12:11 - 1396/08/24
نهایت بی شرمیه که تو این آشوب بازار یکی بخواد به نفع جناح یا اصلا سیاسی بازی کنن آقای نقققققاش از 15000 خانه تخریبی شما فقد تعداد کمی از ساختمانهای مسکن مهر رو دیدی ثالثا از این تعدادم که تعداد فوتی ها فقط 2 نفر بوده . جمع کنید بابا وسط دعوا نرخ تایین نکنید ترو خدا بس کنید مثلا شما انسانید.
پاسخ ها
بدون نام
United States
۱۴:۱۷ - ۱۳۹۶/۰۸/۲۴
فقط 2 نفر؟؟؟؟؟ عکس های مسکن مهر سرپل رو دیدی شما؟؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۷ - ۱۳۹۶/۰۸/۲۴
همین اعتراض ها علیه مسکن مهر باعث میشه که دیگه از اینجور خونه ها برای مردم نسازن. توقع دارین سکوت کنیم؟
مونتلا
United Arab Emirates
۱۵:۳۹ - ۱۳۹۶/۰۸/۲۴
ببین احمدی نژاد کشور ما رو نابود کرد و روحانی آبروی کشور ما رو برد حالم از این جناح بازی امسال شماها بهم میخوره الان احمدی نژاد چه گلی به سر ما زده این خانه های مسکن مهر به قشر متوسط جامعه رسید نه فقیر هر کی پول داد و داشت توانست خانه دار بشه نه اون کارگر بدبختی که نان یک ماه زندگیشو نداره و به بدبختی شکم زن و بچه شو سیر میکنه لطفا رگ سیاسیتون رو این جاها باد نکنید
Iran, Islamic Republic of
12:24 - 1396/08/24
با سلام وتشکراز مدیریت سایت که نظرات را منعکس می کند کاریکاتور فوق توهین به بقیه استانها و مردمشان که دراین مسکنها زندگی میکنند و ثانیا دولت قبل این خدمت را به محرومین کرد و طرح آورد و اجرا کرد اما شما سیاه نمایی میکنید و قضیه را وارونه جلوه میکنید مسکن روستایی و مسکن مهر ناجی جان مردم است کو چشم بصیرت که رخ یار ببیند ....
Iran, Islamic Republic of
12:43 - 1396/08/24
گیردادی مسکن مهر روحانی وعده اشتغال دادی حداقل احمدی نژاد یادگاری از خودش گذاشت حالا در مدیریتش اشکال داشت گناه احمدی نژاد نیست پیمانکاران ناشی بودند
پاسخ ها
بدون نام
United States
۱۴:۱۷ - ۱۳۹۶/۰۸/۲۴
شما خوبی فقط
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۹ - ۱۳۹۶/۰۸/۲۴
مسکن مهرویران میشه میگن احمدی نژاددرجریان نبوده!!!!اختلاس میلیاردی میشه میگن احمدی نژاد درجریان نبوده!!!!محمودخاوری فرارمیکنه کانادامیگن احمدی نژاددرجریان نبوده !!!تحریم پشت تحریم بازاحمدی نژادتوباغ نبوده!!!بادادن یارانه چندرگازگرانی10برابری آوردمیگن کاراحمدی نژادنبوده!!!!یکی نیست بگه پس رئیس جمهورمملکت آنموقع کی بوده!!!!!؟؟؟؟چقدرملت ساده لوحن
Iran, Islamic Republic of
12:53 - 1396/08/24
خانم ناحسابی
لطفا اختلافات سیاسی رو بذار کنار
در مسکن مهر فقط دو نفر کشته شده اند
چرا الکی بزرگش میکنی
مقالات مستدل کیهان رو بخون

اگر غرض نداری روشن میشی
Iran, Islamic Republic of
13:12 - 1396/08/24
قابل توجه منتقدان مسکن مهر اولااسکلت بنا مستحکم وسر جایش استوار است .واواری برسرمردم نداشته .دوما مثل اینکه قدرت زلزله حدود ۷ونیم ریشتر بوده !!!!
Iran, Islamic Republic of
13:16 - 1396/08/24
صبح روز دوشنبه درحالی که خبر زلزله 7/3ریشتری شب قبل، ملت را عزادار کرده بود و انتظار آن بود که کمک‌رسانی به زلزله‌زدگان دغدغه اصلی دولت باشد، آقای جهانگیری، معاون اول رئیس‌جمهور در اولین واکنش نسبت به فاجعه یاد شده گفت:«بیشتر خانه‌های تخریب شده در استان کرمانشاه متعلق به مسکن مهر بوده است»! و توضیح نداد در حالی که فقط چند ساعت از وقوع زلزله گذشته و بیشترین ساعات آن نیز در تاریکی شب سپری شده است جناب معاون از کجا به این نتیجه قطعی رسیده‌اند که«بیشترین خانه‌های تخریب شده متعلق به مسکن مهر بوده است»؟!

اما سایت‌ها و روزنامه‌های زنجیره‌ای حامی دولت، از اظهارات آقای جهانگیری خط ماموریت را دریافت کردند! و آوار سنگینی از دروغ را بر سر ملت و مجروحان و جان‌باختگان سرازیر کردند که چه نشسته‌اید‌؟ همه این فاجعه زیر سر دولت احمدی‌نژاد بوده است!

یکی خطاب به احمدی‌نژاد نوشت؛ آشی که تو پختی، مسکن مهر دقیقا مصداق روشن سوء مدیریت دولتی است که میان‌مایگان در ایران ساختند»!
دیگری با تیتر درشت « قصر اندوه»! نوشت،«دومین مجموعه مسکن مهر در سرپل ذهاب در برابر زمین لرزه مقاومت نکرد»! روزنامه دولتی ایران نوشت «وضعیت مسکن مهر در سر پل ذهاب بدتر از بقیه جاهاست»!
آن دیگری اساس زلزله را به مسکن مهر نسبت داد با تیتر درشت«زلزله مسکن مهر»!
تیترهایی نظیر«بی‌مهری‌های مسکن مهر»
«افتخار هشت ساله دولت مهرورز به قبرستان تبدیل شده است»!
«با وجود مسکن مهر هر زلزله‌ای در ایران«زلزله مهر» خواهد بود»!
«پروژه ده ساله مسکن مهر، تابوت‌هایی برای ساکنانش خواهد شد»!
«مسکن مهر به جای آنکه محل آرامش مستضعفان باشد به محل دفن آنها تبدیل شد»!

گفتنی است شبکه فارسی زبان بی‌بی سی، ارگان رسمی دولت انگلیس هم با استناد به اظهارات جهانگیری همان خط خبری که معاون رئیس‌جمهور کلید زده و روزنامه‌ها و سایت‌های زنجیره‌ای پی‌گرفته بودند! با جدیت دنبال کرد!

*رئیس‌جمهور در ستاد بحران استان گفت«وقتی به سر پل ذهاب رفتیم دیدیم که چگونه خانه‌های مردم که در کنار خانه‌های مسکن مهر بود حتی شیشه‌هایش هم نشکسته بود اما خانه‌های مسکن مهر تخریب شده بودند»! و از این طریق اذهان را به سوی ساختمان‌های مسکن مهر توجه داد و گفت:«دولت مطمئنا این مسائل را دنبال کرده و مقصران را شناسایی و به مردم معرفی خواهد کرد»!

*و اما مدیر روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی کرمانشاه که نزدیکترین و ذیصلاح‌ترین مسئول دولتی برای اظهار نظر در این ماجرا بوده است آب پاکی را روی دست آقایان ریخت و رسما اعلام کرد«تعداد افراد فوت شده در مسکن مهر استان کرمانشاه ۲ نفر بوده است»

+باید به خاطر ایشان آورد که ۵۳۷۱ واحد مسکن مهر در استان کرمانشاه در تاریخ ۱۹ بهمن ماه ۱۳۹۴ از سوی مسئولان محترم دولت یازدهم و با حضور معاون وزیر راه کابینه ایشان افتتاح شده است. بنابراین بر فرض صحت نظر دولت محترم درباره مسکن مهر، اگر به قول آقای رئیس‌جمهور قرار به«شناسایی مقصران و معرفی آنان باشد» باید مسئولان دولت یازدهم و مخصوصا مسئولان وزارت راه و شهرسازی که شناخته شده نیز هستند با عنوان مقصر به مردم معرفی شوند! شایسته نیست که هنگام افتتاح ۵۳۷۱ واحد مسکن مهر با آن عکس یادگاری بگیرند و حال که به قول خودشان دچار آسیب شده، گناه آن را به دیگران نسبت بدهند!

+فرموده‌اند«ببینید خانه‌هایی که مردم ساخته‌اند حتی شیشه‌هایش هم نشکسته ولی خانه‌های مسکن مهر تخریب شده است»! که باید گفت؛
اولا؛ به قول خود جناب رئیس‌جمهور«۱۱ هزار خانه روستایی و ۴۵۰۰ مسکن شهری تخریب شده است»و سهم مسکن مهر در این میان ۲ فوتی بوده است. خب! بفرمائید ۴۲۸ کشته و ۷۸۱۷ مجروح دیگر فاجعه زلزله کرمانشاه کجا ساکن بوده‌اند؟!
ثانیا؛ به یقین دولت محترم فراموش نکرده است یکی از ساختمان‌های ویران شده، بیمارستان تازه‌ساز اسلام‌آباد غرب است که نه به دست مردم بلکه توسط دولت یازدهم ساخته و اواخر فروردین ماه ۹۶ با حضور وزیر محترم بهداشت افتتاح شده بود!

*پرسشی هم از شورای عالی امنیت ملی، آیا ایجاد دلهره و ترس از تخریب احتمالی مسکن و فرو ریختن آوار بر سرشان که روزنامه‌های زنجیره‌ای آن را در شیپور‌های فریب خود می‌دمند«خلاف مصالح و منافع ملی»نیست؟! «مسکن مهر تابوت ساکنان آن است»! «از همین حالا باید تمامی ساکنان مسکن مهر در سراسر کشور تخلیه شوند»! «بعید نیست در آینده مسکن مهر شاهد آنچه در موصل و حلب دیدیم باشیم».

ظاهرا کسانی که درباره زلزلهکرمانشاه اظهار نظر کرده‌اند حتی زحمت یک مراجعه دم دستی برای شناخت علمی زلزله را نیز به خود نداده‌اند وگرنه درباره زلزله‌ای با این شدت ویرانگری اینگونه سخن نمی‌گفتند!
Iran, Islamic Republic of
13:30 - 1396/08/24
با سلام
باعث تاسفه که بعضیها معنی زلزله هفت و سه دهم ریشتر را نمیفهمند
Iran, Islamic Republic of
13:31 - 1396/08/24
.... این هنرمند.به جای کمک وهمدردی داره بادروغ بافی نمک روزخم میپاشه.بی غیرت.
اگه جرات داری نظرمو ثبت کن
Iran, Islamic Republic of
13:33 - 1396/08/24
حرفها وکارهای شماها حتی ارزش جواب دادن هم نداره
Iran, Islamic Republic of
14:16 - 1396/08/24
باز احمدی نژاد با طرحش چند ملیون نفرو خونه دار کرد.روحانی چیکار کرد.مسکن مهر نداد که هیچ اشتغالزایی هم نکرد.....بعدشم کدوم مسکن مهری تو زلزله طلفات جانی داشته .هر چی طلفات جانی بوده مال خونه های معمولی بوده .انقد سو استفاده سیاسی نکنید ...
Iran, Islamic Republic of
14:32 - 1396/08/24
اقای احمدی نژاد جواب بده
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
انجمن پرستاری ایران_1
دکتر نائبی_1
شیرآلات زمانی_1
سفیر بار ساقدوش_1
دکتر نائبی_3
سفیر بار ساقدوش_3
انجمن پرستاری ایران_3
شیرآلات زمانی_3
شیرآلات زمانی_4
سفیر بار ساقدوش_4
انجمن پرستاری ایران_4
دکتر نائبی_4
شیرآلات زمانی_2
دکتر نائبی_2
انجمن پرستاری ایران_2
سفیر بار ساقدوش_2
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
شفا_فوترموبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی بانو_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
کلینیک النا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
دکتر عارفی - فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
شفا_فوتر
فنی آتل_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_تزریق چربی
آیلین_فوتر کاشت ابرو
کیان برنا_فوتر