ارسال سموم جونده‌کش‌ به مناطق زلزله زده
۶۳۲۲۱۷
۲۵ آبان ۱۳۹۶ - ۲۰:۱۲
۱۲۷۴۸
معاون‌ مرکز سلامت‌ محیط و کار وزارت بهداشت‌ گفت: به دلیل شرایط‌ آب و هوایی‌ کرمانشاه‌ و وجود ریزگردها ماسک‌های تخصصی‌ در اختیار گروه‌های هدف‌، تیم‌های بهداشتی‌ و امدادگران قرار گرفته است.
خبرگزاری ایسنا: معاون‌ مرکز سلامت‌ محیط و کار وزارت بهداشت‌ گفت: به دلیل شرایط‌ آب و هوایی‌ کرمانشاه‌ و وجود ریزگردها ماسک‌های تخصصی‌ در اختیار گروه‌های هدف‌، تیم‌های بهداشتی‌ و امدادگران قرار گرفته است.

محسن فرهادی اظهار کرد: تیم‌های تخصصی بهداشت محیط با ظرفیت‌ کامل‌ از همان ساعت اولیه‌ وقوع‌ زلزله‌ به منطقه‌ اعزام و پزشکانی از دانشگاه‌های علوم پزشکی کردستان‌، لرستان در منطقه‌ مستقر شدند و در حال حاضر از لحاظ نیروی کارشناس‌ هیچ کمبودی‌ نداریم و کنترل آب‌ شرب‌ تانکرهای‌ سیّار و ذخیره ثابت‌ به وسیله همکاران بهداشت محیط‌ انجام می‌شود و آب آشامیدنی‌ موجود در مناطق زلزله زده کاملاً سالم است.

وی ادامه داد: تهیه‌ غذای گرم و اسکان‌ افراد زلزله‌ زده به خوبی انجام شده است و همکاران ما با  تجهیزات کلرسنج‌، سلامتی آب آشامیدنی‌ را کنترل کرده‌ و در صورت بروز مشکل‌ سریعاً وارد عمل می‌شوند.همچنین سموم جونده‌کش‌ برای کنترل‌ حیوانات موذی‌ به منطقه‌ ارسال شده است و استان تهران‌ ۱۵۰ تا ۲۰۰ بشکه پرکلرین‌ به مناطق‌ زلزله‌ زده ارسال کرده است‌.

براساس گزارش وبدا،معاون‌ مرکز سلامت‌ محیط و کار وزارت بهداشت‌ اظهار کرد: به خاطر شرایط‌ آب و هوایی‌ کرمانشاه‌ و وجود ریزگردها ماسک‌های تخصصی‌ در اختیار گروه‌های هدف‌، تیم‌های بهداشتی‌ و امدادگران قرار گرفته است.
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
23:51 - 1396/08/25
کاش میوه و خوراکی های دیگه هم براشون تهیه و ارسال میکردن .
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج