باقری: ترسِ خدا، باعث شکایتم از سپنتا شد
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
لاله زار مال_1
سفیر بار ساقدوش_1
کلاسینو_1
ریزخور_1
دکتر نداف کرمانی 1
زمردی_داخلی1
اپیلاسیون نانا 1
لاله زار مال_3
کلاسینو_3
ریزخور_3
اپیلاسیون نانا 3
زمردی_داخلی3
دکتر نداف کرمانی 3
سفیر بار ساقدوش_3
کلاسینو_4
دکتر نداف کرمانی 4
اپیلاسیون نانا 4
ریزخور_4
سفیر بار ساقدوش_4
زمردی_داخلی4
لاله زار مال_4
ریزخور_2
زمردی_داخلی2
اپیلاسیون نانا 2
سفیر بار ساقدوش_2
دکتر نداف کرمانی 2
لاله زار مال_2
کلاسینو_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۶۳۴۲۷۹
۳۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۰
۹۷۱۷
علی اصغر باقری، نفر چهل و پنجم انتخابات شورای شهر یزد که شکایت او به دیوان عدالت اداری منجر به تعلیق عضویت سپنتا نیکنام شد با ارسال تکذیبه ای روند شکایتش از عضو زرتشتی شورای یزد را توضیح داد.
اعتمادآنلاین: علی اصغر باقری، نفر چهل و پنجم انتخابات شورای شهر یزد که شکایت او به دیوان عدالت اداری منجر به تعلیق عضویت سپنتا نیکنام شد با ارسال تکذیبه ای روند شکایتش از عضو زرتشتی شورای یزد را توضیح داد.
 
او اظهارات غلامعلی سفید، رئیس شورای شهریزد که اعلام کرده بود «نفر 45 شورای شهر یزد از جانب گروه افراطی مامور شکایت از سپنتا نیکنام شده بود» را تکذیب و گفت که به خاطر ترس از خدا شکایت کرده است.
 
باقری: از ترس خدا از سپنتا شکایت کردم 

او که در یزد به «جمعه نامه»هایش شهرت دارد در این تکذیبه طوماری را که 11 سال پیش در نماز جمعه یزد جمع‌آوری کرده، دلیل دلخوری غلامعلی سفید دانست و تاکید کرد: «در طول 38 سالی که نماز جمعه می روم شاید صدها طومار در موضوعات مختلف تهیه شده باشد و بنده حدود 11 سال پیش یکبار در تهیه طومار پیشنهادی، مشارکت داشتم که برکات زیادی داشت ولی به مذاق آقای سفید خوش نیامد.» علی اصغر باقری همپنین اظهارت رئیس شورای شهر یزد درباره اینکه او «علیه شخصیت‌های یزدی از جمله مرحوم صدوقی نیز در نماز جمعه مطلب پخش می‌کند» را تکذیب و از غلامعلی سفید خواست «یک مورد بیاورد که مطلبی علیه ایشان نوشته ام.»

 او قبل از انتخابات نیز به دنبال حذف نماینده زرتشتیان از شورای شهر بوده است. در این ویدئوی انتخاباتی، علی اصغر باقری که به «حسین الله کرم یزد» نیز شهرت دارد می گوید: «اسلامیت شورای شهر را باید جدی گرفت و نباید به اسلامیت شهر خدشه ای وارد شود. با توجه به اینکه اکثریت قریب به اتفاق مردم یزد مسلمان هستند و اقلیت هایی که هستند بعضا کمتر از یک درصد هستند لذا اینها هیچ جایگاهی ندارند که بخواهند در شورای شهر باشند. جدای از آن شورای محترم نگهبان هم اخیرا اعلام کرده که اینها حقی که در نامزدی شورای شهر باشند را ندارند و تبصره ای در مصوبه سال 1375 بوده که آن تبصره ملغی اعلام شده و با توجه به اصل 4 قانون اساسی هر کس عضویت اقلیت زرتشی را برای شورای شهر یزد را بپذیرد خودش مجرم است، آن کسی که رای را بشمارد نیز تخلف کرده و این قضیه باید تمام شده تلقی شود.»  

متن تکذیبه علی اصغر باقری:
 
موضوع: تکذیب مطالبی که مورخ 19 آبان 96 آقای غلامعلی سفید رئیس شورای اسلامی شهر در مصاحبه با اعتماد آنلاین به شماره 144944 علیه علی اصغر باقری مطرح و درج گردیده و دیگر رسانه ها بالتبع آن را پوشش داده اند.
 
با سلام: احتراماً اینجانب علی اصغر باقری در خصوص اتهامات کذبی که آقای غلامعلی سفید رئیس فعلی شورای اسلامی شهر یزد و رئیس سابق حزب منحله مشارکت یزد در مصاحبه با خبر اعتمادآنلاین بیان و در خبر شماره 144944 به تاریخ 19/8/96 آمده و دستمایه ای برای انعکاس این اکاذیب در دیگر رسانه ها بوده را تماماً تکذیب نموده و خواهان درج تکذیبیّه اینجانب بر اساس ماده 32 قانون مطبوعات در آن رسانه هستم.
 
توضیح اینکه اولا: همانطور که در حکم دیوان عدالت اداری پیداست طرف اصلی شکایت هیأت نظارت بر انتخابات استان یزد و فرمانداری یزد است و توقف فعالیت آقای سپنتا نیکنام تا تعیین تکلیف نهایی پرونده است. بنده از مسئولینی شکایت کرده که خلاف شرع و قانون عمل کردند و حتی خود آقای سفید در جلسه ماهیانه 7/7/96 در هتل ارگ تأیید کرد که تبصره یک ماده 26 قانون شوراها مجوزی برای ورود غیر مسلمان در شوراهای اسلامی نیست.
 
ثانیا: این شکایت بخاطر خودم بوده، بخاطر ترس از روزی است که در سوره 37  آیه 24 و سوره 76 آیه 10  و .. به آن متذکر شده ایم و اینجانب وابسته به هیچ گروه و جناحی نیستم و وابستگی به گروه افراطی که آقای سفید از آن نام بردند تداعی گر افراطیون فتنه88  است که شاید آقای سفید یادشان باشد چگونه با سبزپوشان در مسیر نماز جمعه یزد در حمایت از فتنه 88 سر و صدا به راه انداختند.
 
ثالثا: در خصوص طومار در طول 38 سالی که نماز جمعه می روم شاید صدها طومار در موضوعات مختلف تهیه شده باشد و بنده حدود 11 سال پیش یکبار در تهیه طومار پیشنهادی، مشارکت داشتم که برکات زیادی داشت ولی به مذاق آقای سفید خوش نیامد.
 
رابعا: بیش از 6 سال از فوت مرحوم حاج شیخ محمد علی صدوقی می گذرد یک مورد بیاورند که مطلبی علیه ایشان نوشته ام. در زمان حیاتشان هم اگر انتقادی از مسوولین وقت داشتم باز بنده را بخاطر بی غل و غش بودن قبول داشتند و یک روز که به ملاقات گلایه ای نزدشان رفته بودم بعدا یکی از نزدیکانشان به این مضمون گفت: آقای صدوقی گفتند من پشت سر این باقری نماز می خوانم ولی پشت سر بعضی از این تملق گوها که اینجا می آیند نمی توانم نماز بخوانم.
 
خامسا: بنده هیچگاه دنبال اختلاف نبوده بلکه معتقد به این بوده و هستم که مخاطب امر به معروف و نهی از منکر فقط مردم کوچه و بازار نیستند، بلکه مسئولینی که طبق قانون در برابر ملت مسئولند را باید در اولویت قرار داد و انحرافاتشان را تذکر داد و از آنها مطالبه گری داشت، بنده این رویه را در زمان آقای احمدی نژاد هم داشتم.
 
سادسا: این گفته آقای سفید: «ایشان از طرف جناح افراطی برای شکایت از آقای نیکنام مامور شده بود.»  کاملاً کذب بوده و اگر آقای سفید  دلیل و مدرکی دارند ارائه نمایند. باز تأکید دارم نفع من از این شکایت بخاطر ترس از روزی است که در سوره 37  آیه 24 و سوره 76 آیه 10  و .. به آن متذکر شده ایم و علی رغم تهدیدها تا آخرین نفس به پای آن می ایستم. بنده در تبلیغات انتخاباتی با شرکت در آن برنامه مناظره ای علی رغم اینکه به ضررم بود غیرقانونی بودن داوطلبی اقلیت دینی برای شورای اسلامی شهر یزد را اعلام کردم.
 
سابعا: آقای موسوی بیوکی رئیس مجمع نمایندگان یزد در جلسه ماهیانه 7/7//96 اعلام کرد: یک سال قبل از انتخابات آیت الله وافی، نماینده  محترم خبرگان رهبری استان یزد با ارسال نامه ای به آقای تابش رئیس قبلی مجمع نمایندگان استان توجه ایشان را به فرمایش مورخ 12/7/58 امام خمینی )ره( در خصوص شوراهای اسلامی جلب و ایشان هم نامه را به شورای نگهبان می فرستد که منجر به ابطال تبصره یک ماده 26 می گردد. لذا شکایت بنده هیچ تغییری در ماهیت موضوع نداشته چون یک امر غیر شرعی و غیرقانونی بواسطه سرپیچی بعضی مسئولین از قانون اتفاق افتاده بوده و آنها بر اساس قانون ابطال شده ای عمل کردند که همان قانون هم مجوزی برای ورود
 
غیرمسلمان در شورای اسلامی یزد که بیش از 99 درصد آنان مسلمان هستند نبود. لذا بی تفاوتی در برابر این اتفاق غیرقانونی موجب خسارتهای معنوی و مادی برای شهر یزد بود و این شکایت پیشگیرانه بار مسئولیت را از شانه بسیاری برداشت و از این جهت بنده ذی حق می باشم؛ منتهی فرهنگ بدی که وجود دارد و شهید مطهری هم به شدت از آن گلایه دارند این است که عده ای برای قطار در حال سکون احترام قائلند ولی هنگامیکه همان قطار حرکت کرد به سمت آن سنگ پرتاب می کنند! در پایان این جمله از مرحوم حاج شیخ محمد علی صدوقی را به آقای غلامعلی سفید نسبت به خودم گوشزد نمایم که می گفتن: « ازغیبتها می گذرم ولی از تهمت ها نمی گذرم.»

باتشکر
 
علی اصغر باقری
برچسب ها:
انتشار یافته: 27
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
11:29 - 1396/08/30
چی ؟؟ ترس از خدا ؟؟!! شما از تنها کسی که نمی ترسید از خداست ...
Iran, Islamic Republic of
11:35 - 1396/08/30
یعنی اینجور آدما اون دنیا چطور میخوان به خدا جواب پس بدن؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
11:36 - 1396/08/30
همیشه از خدا می ترسید یا فقط اینبار؟
Iran, Islamic Republic of
11:39 - 1396/08/30
اولا
ثانیا
ثالثا
رابعا
خامسا
سادسا
سابعا......
Iran, Islamic Republic of
11:53 - 1396/08/30
به نام خدا به کام خودا!!!!
Iran, Islamic Republic of
11:53 - 1396/08/30
خدا ا ز تقصیراتش نگذرد..
پاسخ ها
سعید اسماعیلی
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۳ - ۱۳۹۶/۰۸/۳۰
ان شاءالله
Iran, Islamic Republic of
12:11 - 1396/08/30
درود بر سپنتا که که ایرانی اصیل واصل ونصب دار میباشد
Iran, Islamic Republic of
12:14 - 1396/08/30
درود وسپاس اقای سپنتا که بعنوان یک ایرانی اصیل به مردم کرمانشاه کمک کردی
Iran, Islamic Republic of
12:36 - 1396/08/30
جانم فدایت سپنتا جان...چشم حسودانت کور
Iran, Islamic Republic of
12:43 - 1396/08/30
آقای باقری کار شما بسیار بسیار زشت بوده شما بر علیه آقای نیکنام شکایت نکردین در اصل بر علیه مردم یزد شکایت کردین و انتخاب مردم را زیر سوال بردین از خدا ترسیدم بهانه است شماها عادت کردین هر وقت کار زشتی انجام میدین پای دین و خدا را وسط میکشین تا اینجوری خودتون و دیگران را توجیه کنید آقای باقری شما که از خدا ترسیدین از آخرتتون هم بترسین.
Iran, Islamic Republic of
13:13 - 1396/08/30
یه کن از یانگوم یاد بگیر. مسلمان نیست ولی انسانه. شما که مسلمانی. چرا میخوای با خراب کردن دیگران بیای جلو. چه میخواد گیرت بیاد. واقعا که.
Iran, Islamic Republic of
13:19 - 1396/08/30
انسانیت برتر از هر دینه . خدا همه رو انسان خلق کرده نه مسلمان و مسیحی زرتشتی . اصل اول زندگی رو در نظر بگیر مومن
Iran, Islamic Republic of
13:29 - 1396/08/30
ترس از خدا واقعا مسخره س شما انسانییت روگذاشتی زیرپا رای ۲۱۰۰۰نفررونادیده گرفتی همه اشتباه کردن تویکی چشم بصیرت داشتی برو عمو بیشتر ازاین رویراعصاب دیگران راه نرو ....
Iran, Islamic Republic of
13:32 - 1396/08/30
آقای محترم به نوشته های خود رجوع کنید و بدقت بخوانید
از خود خواهید پرسید ، شما که اینقدر به قول خودتان در خوبی و خدا ترسی کم نظیر هستید چرا هموطن زرتشتی ما که به گفته شما فقط باید حداکثر از یک درصد جمعت زرتشتی ساکن در یزد بر خوردار است به شورا راه پیدا می کند و چرا شما که به باور خودتان باید از پشتوانه 99 درصدی بر خوردار باشی نفر چندم شدی ؟
اینجاست که باید از خدا ترسید و مردم را کودک نپنداری .
خداوندا در دلهای ما نور ایمان و صداقت و وجدان بتابان.
Iran, Islamic Republic of
13:34 - 1396/08/30
... چطور وقت رای دادن و شهید شدن زرتشتی ها در دفاع از کشور زمانِ جنگ و کمکهای خیرخواهانه و ... اونا اقلیت نیستن یهو اینجا جزو یه درصد شدن ؟؟؟ ِِِِِِ....به خدا 30 ساله با زرتشتی ها زندگی میکنم با جرات میگم از خودِ من مسلمان تر و خدا ترس ترند....
Iran, Islamic Republic of
13:43 - 1396/08/30
خدمت به مردم با هر دین و آیین و مسلکی پسندیده است . ترس از حضور یکنفر آن هم برای تصمیم گیری در امورات شهر دین واسلام را بخطر نمی اندازد . سیاسی بودن مساله پیداست و با اولا و سابعا شما مخفی نمیشه
Iran, Islamic Republic of
13:48 - 1396/08/30
تا حالا از نام معصومین برای پیشبرد کارهایتان سوء استفاده میکردید خواهشا خدا را هم وارد بازیهای سیاسی خود نکنید
United States
14:40 - 1396/08/30
اگه سپنتا هم مثل تو بود می گفت که به من چه کرمانشاه زلزله اومده اونا که زرتشتی نیستن ولی رفت تا کمک کنه
Iran, Islamic Republic of
14:57 - 1396/08/30
ماهم ساده باورمون شد زرتشتیان هم وطنان عزیز خوبی وقدیمی وبودن وهستن
Iran, Islamic Republic of
18:44 - 1396/08/30
..اگه سپنتا توی انتخابات ریاست جمهوری شرکت کنه با80درصدرای ریئس میشه
Iran, Islamic Republic of
19:11 - 1396/08/30
ای جااانم خدا بترسو برم چقد خدا بترس داریم ما نمیدونستیم
United States
19:45 - 1396/08/30
اگه یه کم ترس از خدا داشتی، به حسادتی که در وجودت رخنه کرده بود غلبه میکردی
Iran, Islamic Republic of
23:04 - 1396/08/30
وای اینا مردمو چی فرض کردن خداااااااا
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
دکتر نائبی_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
خرید باکس 1
شیرآلات زمانی_1
عارفی_1
سوییچ ایران_1
شیرآلات زمانی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
عارفی_3
سوییچ ایران_3
خرید باکس 3
دکتر نائبی_3
شیرآلات زمانی_4
عارفی_4
خرید باکس 4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
دکتر نائبی_4
سوییچ ایران_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
دکتر نائبی_2
عارفی_2
سوییچ ایران_2
خرید باکس 2
شیرآلات زمانی_2
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
شفا_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
زمردی_فوتر موبایل اصلی
شاخه نبات_ فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
دکتر عارفی - موبایل فوتر
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
پارسیس_فوتر ساختمان
رستوران پارسیان_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
زمردی_فوتر اصلی
شاخه نبات_ فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی ادیب_فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
شفا_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
کلینیک النا_فوتر