باقری: ترسِ خدا، باعث شکایتم از سپنتا شد
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
لاله زار مال_1
ادیب_1
اپیلاسیون نانا 1
ادیب_3
اپیلاسیون نانا 3
لاله زار مال_3
لاله زار مال_4
ادیب_4
اپیلاسیون نانا 4
لاله زار مال_2
ادیب_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۶۳۴۲۷۹
۳۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۰
۹۷۴۰
علی اصغر باقری، نفر چهل و پنجم انتخابات شورای شهر یزد که شکایت او به دیوان عدالت اداری منجر به تعلیق عضویت سپنتا نیکنام شد با ارسال تکذیبه ای روند شکایتش از عضو زرتشتی شورای یزد را توضیح داد.
اعتمادآنلاین: علی اصغر باقری، نفر چهل و پنجم انتخابات شورای شهر یزد که شکایت او به دیوان عدالت اداری منجر به تعلیق عضویت سپنتا نیکنام شد با ارسال تکذیبه ای روند شکایتش از عضو زرتشتی شورای یزد را توضیح داد.
 
او اظهارات غلامعلی سفید، رئیس شورای شهریزد که اعلام کرده بود «نفر 45 شورای شهر یزد از جانب گروه افراطی مامور شکایت از سپنتا نیکنام شده بود» را تکذیب و گفت که به خاطر ترس از خدا شکایت کرده است.
 
باقری: از ترس خدا از سپنتا شکایت کردم 

او که در یزد به «جمعه نامه»هایش شهرت دارد در این تکذیبه طوماری را که 11 سال پیش در نماز جمعه یزد جمع‌آوری کرده، دلیل دلخوری غلامعلی سفید دانست و تاکید کرد: «در طول 38 سالی که نماز جمعه می روم شاید صدها طومار در موضوعات مختلف تهیه شده باشد و بنده حدود 11 سال پیش یکبار در تهیه طومار پیشنهادی، مشارکت داشتم که برکات زیادی داشت ولی به مذاق آقای سفید خوش نیامد.» علی اصغر باقری همپنین اظهارت رئیس شورای شهر یزد درباره اینکه او «علیه شخصیت‌های یزدی از جمله مرحوم صدوقی نیز در نماز جمعه مطلب پخش می‌کند» را تکذیب و از غلامعلی سفید خواست «یک مورد بیاورد که مطلبی علیه ایشان نوشته ام.»

 او قبل از انتخابات نیز به دنبال حذف نماینده زرتشتیان از شورای شهر بوده است. در این ویدئوی انتخاباتی، علی اصغر باقری که به «حسین الله کرم یزد» نیز شهرت دارد می گوید: «اسلامیت شورای شهر را باید جدی گرفت و نباید به اسلامیت شهر خدشه ای وارد شود. با توجه به اینکه اکثریت قریب به اتفاق مردم یزد مسلمان هستند و اقلیت هایی که هستند بعضا کمتر از یک درصد هستند لذا اینها هیچ جایگاهی ندارند که بخواهند در شورای شهر باشند. جدای از آن شورای محترم نگهبان هم اخیرا اعلام کرده که اینها حقی که در نامزدی شورای شهر باشند را ندارند و تبصره ای در مصوبه سال 1375 بوده که آن تبصره ملغی اعلام شده و با توجه به اصل 4 قانون اساسی هر کس عضویت اقلیت زرتشی را برای شورای شهر یزد را بپذیرد خودش مجرم است، آن کسی که رای را بشمارد نیز تخلف کرده و این قضیه باید تمام شده تلقی شود.»  

متن تکذیبه علی اصغر باقری:
 
موضوع: تکذیب مطالبی که مورخ 19 آبان 96 آقای غلامعلی سفید رئیس شورای اسلامی شهر در مصاحبه با اعتماد آنلاین به شماره 144944 علیه علی اصغر باقری مطرح و درج گردیده و دیگر رسانه ها بالتبع آن را پوشش داده اند.
 
با سلام: احتراماً اینجانب علی اصغر باقری در خصوص اتهامات کذبی که آقای غلامعلی سفید رئیس فعلی شورای اسلامی شهر یزد و رئیس سابق حزب منحله مشارکت یزد در مصاحبه با خبر اعتمادآنلاین بیان و در خبر شماره 144944 به تاریخ 19/8/96 آمده و دستمایه ای برای انعکاس این اکاذیب در دیگر رسانه ها بوده را تماماً تکذیب نموده و خواهان درج تکذیبیّه اینجانب بر اساس ماده 32 قانون مطبوعات در آن رسانه هستم.
 
توضیح اینکه اولا: همانطور که در حکم دیوان عدالت اداری پیداست طرف اصلی شکایت هیأت نظارت بر انتخابات استان یزد و فرمانداری یزد است و توقف فعالیت آقای سپنتا نیکنام تا تعیین تکلیف نهایی پرونده است. بنده از مسئولینی شکایت کرده که خلاف شرع و قانون عمل کردند و حتی خود آقای سفید در جلسه ماهیانه 7/7/96 در هتل ارگ تأیید کرد که تبصره یک ماده 26 قانون شوراها مجوزی برای ورود غیر مسلمان در شوراهای اسلامی نیست.
 
ثانیا: این شکایت بخاطر خودم بوده، بخاطر ترس از روزی است که در سوره 37  آیه 24 و سوره 76 آیه 10  و .. به آن متذکر شده ایم و اینجانب وابسته به هیچ گروه و جناحی نیستم و وابستگی به گروه افراطی که آقای سفید از آن نام بردند تداعی گر افراطیون فتنه88  است که شاید آقای سفید یادشان باشد چگونه با سبزپوشان در مسیر نماز جمعه یزد در حمایت از فتنه 88 سر و صدا به راه انداختند.
 
ثالثا: در خصوص طومار در طول 38 سالی که نماز جمعه می روم شاید صدها طومار در موضوعات مختلف تهیه شده باشد و بنده حدود 11 سال پیش یکبار در تهیه طومار پیشنهادی، مشارکت داشتم که برکات زیادی داشت ولی به مذاق آقای سفید خوش نیامد.
 
رابعا: بیش از 6 سال از فوت مرحوم حاج شیخ محمد علی صدوقی می گذرد یک مورد بیاورند که مطلبی علیه ایشان نوشته ام. در زمان حیاتشان هم اگر انتقادی از مسوولین وقت داشتم باز بنده را بخاطر بی غل و غش بودن قبول داشتند و یک روز که به ملاقات گلایه ای نزدشان رفته بودم بعدا یکی از نزدیکانشان به این مضمون گفت: آقای صدوقی گفتند من پشت سر این باقری نماز می خوانم ولی پشت سر بعضی از این تملق گوها که اینجا می آیند نمی توانم نماز بخوانم.
 
خامسا: بنده هیچگاه دنبال اختلاف نبوده بلکه معتقد به این بوده و هستم که مخاطب امر به معروف و نهی از منکر فقط مردم کوچه و بازار نیستند، بلکه مسئولینی که طبق قانون در برابر ملت مسئولند را باید در اولویت قرار داد و انحرافاتشان را تذکر داد و از آنها مطالبه گری داشت، بنده این رویه را در زمان آقای احمدی نژاد هم داشتم.
 
سادسا: این گفته آقای سفید: «ایشان از طرف جناح افراطی برای شکایت از آقای نیکنام مامور شده بود.»  کاملاً کذب بوده و اگر آقای سفید  دلیل و مدرکی دارند ارائه نمایند. باز تأکید دارم نفع من از این شکایت بخاطر ترس از روزی است که در سوره 37  آیه 24 و سوره 76 آیه 10  و .. به آن متذکر شده ایم و علی رغم تهدیدها تا آخرین نفس به پای آن می ایستم. بنده در تبلیغات انتخاباتی با شرکت در آن برنامه مناظره ای علی رغم اینکه به ضررم بود غیرقانونی بودن داوطلبی اقلیت دینی برای شورای اسلامی شهر یزد را اعلام کردم.
 
سابعا: آقای موسوی بیوکی رئیس مجمع نمایندگان یزد در جلسه ماهیانه 7/7//96 اعلام کرد: یک سال قبل از انتخابات آیت الله وافی، نماینده  محترم خبرگان رهبری استان یزد با ارسال نامه ای به آقای تابش رئیس قبلی مجمع نمایندگان استان توجه ایشان را به فرمایش مورخ 12/7/58 امام خمینی )ره( در خصوص شوراهای اسلامی جلب و ایشان هم نامه را به شورای نگهبان می فرستد که منجر به ابطال تبصره یک ماده 26 می گردد. لذا شکایت بنده هیچ تغییری در ماهیت موضوع نداشته چون یک امر غیر شرعی و غیرقانونی بواسطه سرپیچی بعضی مسئولین از قانون اتفاق افتاده بوده و آنها بر اساس قانون ابطال شده ای عمل کردند که همان قانون هم مجوزی برای ورود
 
غیرمسلمان در شورای اسلامی یزد که بیش از 99 درصد آنان مسلمان هستند نبود. لذا بی تفاوتی در برابر این اتفاق غیرقانونی موجب خسارتهای معنوی و مادی برای شهر یزد بود و این شکایت پیشگیرانه بار مسئولیت را از شانه بسیاری برداشت و از این جهت بنده ذی حق می باشم؛ منتهی فرهنگ بدی که وجود دارد و شهید مطهری هم به شدت از آن گلایه دارند این است که عده ای برای قطار در حال سکون احترام قائلند ولی هنگامیکه همان قطار حرکت کرد به سمت آن سنگ پرتاب می کنند! در پایان این جمله از مرحوم حاج شیخ محمد علی صدوقی را به آقای غلامعلی سفید نسبت به خودم گوشزد نمایم که می گفتن: « ازغیبتها می گذرم ولی از تهمت ها نمی گذرم.»

باتشکر
 
علی اصغر باقری
برچسب ها:
انتشار یافته: 27
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
11:29 - 1396/08/30
چی ؟؟ ترس از خدا ؟؟!! شما از تنها کسی که نمی ترسید از خداست ...
Iran, Islamic Republic of
11:35 - 1396/08/30
یعنی اینجور آدما اون دنیا چطور میخوان به خدا جواب پس بدن؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
11:36 - 1396/08/30
همیشه از خدا می ترسید یا فقط اینبار؟
Iran, Islamic Republic of
11:39 - 1396/08/30
اولا
ثانیا
ثالثا
رابعا
خامسا
سادسا
سابعا......
Iran, Islamic Republic of
11:53 - 1396/08/30
به نام خدا به کام خودا!!!!
Iran, Islamic Republic of
11:53 - 1396/08/30
خدا ا ز تقصیراتش نگذرد..
پاسخ ها
سعید اسماعیلی
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۳ - ۱۳۹۶/۰۸/۳۰
ان شاءالله
Iran, Islamic Republic of
12:11 - 1396/08/30
درود بر سپنتا که که ایرانی اصیل واصل ونصب دار میباشد
Iran, Islamic Republic of
12:14 - 1396/08/30
درود وسپاس اقای سپنتا که بعنوان یک ایرانی اصیل به مردم کرمانشاه کمک کردی
Iran, Islamic Republic of
12:36 - 1396/08/30
جانم فدایت سپنتا جان...چشم حسودانت کور
Iran, Islamic Republic of
12:43 - 1396/08/30
آقای باقری کار شما بسیار بسیار زشت بوده شما بر علیه آقای نیکنام شکایت نکردین در اصل بر علیه مردم یزد شکایت کردین و انتخاب مردم را زیر سوال بردین از خدا ترسیدم بهانه است شماها عادت کردین هر وقت کار زشتی انجام میدین پای دین و خدا را وسط میکشین تا اینجوری خودتون و دیگران را توجیه کنید آقای باقری شما که از خدا ترسیدین از آخرتتون هم بترسین.
Iran, Islamic Republic of
13:13 - 1396/08/30
یه کن از یانگوم یاد بگیر. مسلمان نیست ولی انسانه. شما که مسلمانی. چرا میخوای با خراب کردن دیگران بیای جلو. چه میخواد گیرت بیاد. واقعا که.
Iran, Islamic Republic of
13:19 - 1396/08/30
انسانیت برتر از هر دینه . خدا همه رو انسان خلق کرده نه مسلمان و مسیحی زرتشتی . اصل اول زندگی رو در نظر بگیر مومن
Iran, Islamic Republic of
13:29 - 1396/08/30
ترس از خدا واقعا مسخره س شما انسانییت روگذاشتی زیرپا رای ۲۱۰۰۰نفررونادیده گرفتی همه اشتباه کردن تویکی چشم بصیرت داشتی برو عمو بیشتر ازاین رویراعصاب دیگران راه نرو ....
Iran, Islamic Republic of
13:32 - 1396/08/30
آقای محترم به نوشته های خود رجوع کنید و بدقت بخوانید
از خود خواهید پرسید ، شما که اینقدر به قول خودتان در خوبی و خدا ترسی کم نظیر هستید چرا هموطن زرتشتی ما که به گفته شما فقط باید حداکثر از یک درصد جمعت زرتشتی ساکن در یزد بر خوردار است به شورا راه پیدا می کند و چرا شما که به باور خودتان باید از پشتوانه 99 درصدی بر خوردار باشی نفر چندم شدی ؟
اینجاست که باید از خدا ترسید و مردم را کودک نپنداری .
خداوندا در دلهای ما نور ایمان و صداقت و وجدان بتابان.
Iran, Islamic Republic of
13:34 - 1396/08/30
... چطور وقت رای دادن و شهید شدن زرتشتی ها در دفاع از کشور زمانِ جنگ و کمکهای خیرخواهانه و ... اونا اقلیت نیستن یهو اینجا جزو یه درصد شدن ؟؟؟ ِِِِِِ....به خدا 30 ساله با زرتشتی ها زندگی میکنم با جرات میگم از خودِ من مسلمان تر و خدا ترس ترند....
Iran, Islamic Republic of
13:43 - 1396/08/30
خدمت به مردم با هر دین و آیین و مسلکی پسندیده است . ترس از حضور یکنفر آن هم برای تصمیم گیری در امورات شهر دین واسلام را بخطر نمی اندازد . سیاسی بودن مساله پیداست و با اولا و سابعا شما مخفی نمیشه
Iran, Islamic Republic of
13:48 - 1396/08/30
تا حالا از نام معصومین برای پیشبرد کارهایتان سوء استفاده میکردید خواهشا خدا را هم وارد بازیهای سیاسی خود نکنید
United States
14:40 - 1396/08/30
اگه سپنتا هم مثل تو بود می گفت که به من چه کرمانشاه زلزله اومده اونا که زرتشتی نیستن ولی رفت تا کمک کنه
Iran, Islamic Republic of
14:57 - 1396/08/30
ماهم ساده باورمون شد زرتشتیان هم وطنان عزیز خوبی وقدیمی وبودن وهستن
Iran, Islamic Republic of
18:44 - 1396/08/30
..اگه سپنتا توی انتخابات ریاست جمهوری شرکت کنه با80درصدرای ریئس میشه
Iran, Islamic Republic of
19:11 - 1396/08/30
ای جااانم خدا بترسو برم چقد خدا بترس داریم ما نمیدونستیم
United States
19:45 - 1396/08/30
اگه یه کم ترس از خدا داشتی، به حسادتی که در وجودت رخنه کرده بود غلبه میکردی
Iran, Islamic Republic of
23:04 - 1396/08/30
وای اینا مردمو چی فرض کردن خداااااااا
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شرکت هوش و دانش سپهر_1
سفیر بار ساقدوش_1
گروه تولیدی نیلوفر_1
شرکت هوش و دانش سپهر_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
سفیر بار ساقدوش_3
سفیر بار ساقدوش_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
شرکت هوش و دانش سپهر_4
سفیر بار ساقدوش_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
شرکت هوش و دانش سپهر_2
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
تنورستان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
دکتر صالحی_فوتر موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
دندانپزشکی تاج _ فوترموبایل2
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
دندانپزشکی تاج _ فوتر2
قالیشویی بانو_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
شفا_فوتر
کلینیک النا_فوتر
فنی آتل_فوتر
دکتر صالحی_فوتر
آیلین_تزریق چربی
تنورستان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
روشا فارمسی_فوتر
ترجمه زندگی_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
اورانوس_فوتر2
پارسیان طب - فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
روانشناسی مرهم_ فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر