ترکاشوند: اکثر طلب‌ها را صاف کرده‌ایم!
۶۳۴۹۰۱
۰۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۶
۲۹۵۷
معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس، گفت: ما تمام برنامه‌ها را به صورت شفاف انجام دادیم و کارها تمام شده است.
خبرگزاری فارس: ترکاشوند در گفت‌وگو با رادیو تهران در مورد اینکه آیا بحث صدور مجوز حرفه‌ای برای پرسپولیس حل شده است یا خیر، گفت: ما تمام برنامه‌ها را به صورت شفاف انجام دادیم و کارها تمام شده است.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا تأییدیه از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا آمده است یا خیر، گفت: تأییدیه را فدراسیون فوتبال خودمان می‌دهد نه AFC. بارها خود تاج صحبت کرده و صدور مجوز حرفه‌ای را فدراسیون انجام می‌دهد.

ترکاشوند در مورد اینکه نفتی‌ها قبول نمی‌کنند که از آسیا حذف شده‌اند، گفت: صدور مجوز حرفه‌ای جزو الزامات AFC بوده است اما به فدراسیون هر کشور واگذار کرده است.

معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس در مورد اینکه چقدر از طلب‌ها صاف شده  است، گفت: اکثر طلب‌ها را صاف کرده‌ایم فقط یکسری مانده که تحت بررسی قرار دارد که خیلی مبلغ پایینی است آن مبلغی که گفته می‌شود زیاد است مربوط به اداره مالیات می‌شود که تحت بررسی مجدد قرار دارد. در این دو سالی که ما آمدیم باشگاه حسابرسی شده و بدهی مالیاتی نداشتیم بلکه آن بدهی‌ها مربوط به سال‌های قبل است که تقاضای بررسی مجدد کرده‌ایم.

وی در مورد اینکه برخی طلبکاران می‌گویند طلب آنها پرداخت نشده است، گفت: یکسری افراد بودند که شکایت کرده بودند ما با برخی از آنها صحبت کردیم و حل شد. یکسری هم فراخوان دادیم که آمدند به طور مثال خود کاشانی عضو هیأت مدیره با دایی تماس گرفت و این کار در باشگاه به صورت جمعی انجام می‌شود.

ترکاشوند در مورد اینکه جعفرپور بازیکن سابق این تیم شکایت کرده و گفته است باشگاه می‌خواهد نیمی از طلب او را بدهد، گفت: به او اعلام کردیم باید بیاید و کارها را انجام دهد، اینکه گفته شده نیمی از طلب را می‌خواهیم بدهیم در جریانش نیستم چون چند روزی نبودم.

معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس در مورد اینکه وضعیت برانکو چه می‌شود، گفت: جدیداً صحبتی با او نداشته‌ایم آنقدر حاشیه‌ها زیاد بوده که درگیر آنها بودیم. شخصاً به دستور طاهری دو بار با برانکو صحبت کردم و به توافقاتی رسیدیم که منوط به آینده شد. امروز هم هیأت مدیره جلسه دارد تا تکلیف مدیرعامل باشگاه را مشخص کند و پس از آن در مورد کادر فنی صحبت شود.

وی در مورد اینکه وضعیت رفتن یا ماندن بیرانوند و حواشی به وجود آمده در مورد او چه خواهد شد، گفت: روز گذشته با او جلسه داشتم و تذکرات لازم را دادیم. بیرانوند اصلیتی به ما نزدیک است و ما لرها یک مقدار ساده هستیم و بابت فشارها واکنش نشان می‌دهیم از هواداران می‌خواهم که گذشته را فراموش کنند چون ما بازی‌های حساسی داریم. بیرانوند هم قول داد که رفتارش را تغییر داده و به ما اعلام کرد از فردا بیرانوند دیگری را خواهید دید.

ترکاشوند در مورد اینکه گفته است قراردادش مشخص نبوده، گفت: اصلاً چنین چیزی نبوده من خودم قرارداد او را بسته‌ام و هیچ دخل و تصرفی در آن نشده است. پس از جلسه روز گذشته به بیرانوند گفتیم سال‌های سال در پرسپولیس است و از رفتارش عذرخواهی کرد.

معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس در مورد استعفای طاهری، گفت: طاهری قرار بود روز گذشته وزیر را ببیند اما موفق نشد و من هم امروز شنیدم که با استعفای او موافقت شده است. زمانی که طاهری نبود گرشاسبی موقتاً کارها را انجام می‌داد و باید دید امروز هیأت مدیره در مورد مدیرعامل چه تصمیمی می‌گیرد.

وی در مورد اینکه آیا طاهری ناراحتی داشت یا بازنشسته بود، گفت: باید از خود طاهری بپرسید به هر حال باشگاه به این بزرگی مشکلاتی هم دارد. طاهری بازنشسته بوده است مانند خیلی‌ها که بازنشسته‌اند و کار می‌کنند.

ترکاشوند در پایان در مورد اینکه وضعیت پرسپولیس برای نیم‌فصل چطور خواهد شد و آیا می‌تواند بازیکنی بگیرد یا خیر، گفت: ما به رأی CAS اعتراض کردیم و احتمال تجدیدنظر وجود دارد.
برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج