جزئیات جدیدی از دنباله‌های آواتار منتشر شد
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
فرش مرتضوی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
دکتر نداف کرمانی 1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
دکتر نداف کرمانی 3
فرش مرتضوی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 4
فرش مرتضوی_ 4
دکتر نداف کرمانی 2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
فرش مرتضوی_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۶۳۷۷۹۶
۰۷ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۳
۵۵۴۰
برنامه‌های جیمز کامرون (James Cameron) برای دنباله‌های Avatar چند سالی است که موضوع بحث و صحبت است اما این کارگردان سرانجام از فیلم‌هایش صحبت به میان آورده که اولینِ آن‌ها یازده سال بعد از فیلم اصلی راهی سینماها خواهد شد. برای خواندن جزئیات بیشتر در ادامه با سینماگیمفا همراه باشید.
سینما گیمفا: برنامه‌های جیمز کامرون (James Cameron) برای دنباله‌های Avatar چند سالی است که موضوع بحث و صحبت است اما این کارگردان سرانجام از فیلم‌هایش صحبت به میان آورده که اولینِ آن‌ها یازده سال بعد از فیلم اصلی راهی سینماها خواهد شد. برای خواندن جزئیات بیشتر در ادامه با سینماگیمفا همراه باشید.
 
کامرون جزئیات جدیدی از دنباله‌های آواتار منتشر کرد 

کامرون در مصاحبه با مجله Vanity Fair درباره‌ی دنباله‌های این فیلم و همکاری مجددش با ستاره‌ی فیلم تایتانیک، کیت وینسلت (Kate Winslet) صحبت کرد:

 کیت خیلی از این قضیه هیجان‌زده است. چند روز تمرین کرد و دنیایی که ما خلق کرده‌ایم رو دید و نحوه‌ی کار ما رو مشاهده کرد و خیلی هیجان‌زده است. او نقش شخصیتی رو بازی می‌کنه که هم از مردم دریا و هم مردم صخره است. یکی از کارها‌یی که انجام داد این بود که خودش تمام قسمت‌های مربوط به آب را بازی کرده. و من بهش گفتم: اکی، ما باید بهت غواصی یاد بدیم.

کامرون همچنین اطلاعاتی درباره صحنه‌ای که اخیرا فیلمبرداری کرده‌اند که نه تنها بازیگران کوچکی را نشان می‌دهد بلکه زیر آب  به تصویر کشیده می‌شوند، منتشر کرد:

 بازیگرای دیگه باید سه چهار دقیقه‌ای رو زیر آب باشند. تقریبا در حال فیلمبرداری صحنه‌های زیر آب هستیم. هفته گذشته با ۶ نوجوان، نه ۵ تا، و یه بچه ۷ ساله یه صحنه رو فیلمبرداری کردیم که چند دقیقه‌ای رو زیر آب بودند و صحنه‌ی زیر آب رو با دیالوگ بازی کردند چون زبانی که صحبت می‌کنند زبان ایما و اشاره است.

این کارگردان همچنین درباره تاخیرهای فیلم صحبت کرد:

 بنظرم کارمون به تعویق نیفتاد. قسمت خوب ماجرا اینجاست که تونستیم تا نوشته شدن فیلمنامه، کار رو شروع کنیم. فیلمنامه کار ۴ سال طول کشید تا نوشته بشه و ما هم عملکرد خوبی داشتیم چون باید سیستم منظم و درستی بوجود بیاریم. ما وقتمون رو تلف نکردیم و شروع به توسعه تکنولوژی و طراحی کردیم. برای همین وقتی فیلمنامه‌ها تایید شدند همه چیز طراحی شده بود. تمامی شخصیت‌ها، مخلوقات و زمان و مکان‌ها آماده بودند.

بنظر می‌رسد کامرون برای فیلم‌های چهارم و پنجم خیلی حساسیت به خرج داده و به این توجه داشته که مخاطب قرار است بعد از فیلم‌های دوم و سوم این فیلم‌ها را به تماشا بنشیند.

    بگذارید اینجوری بگم که اگه آواتار ۲ و ۳ خیلی پولساز نباشند، سری ۴ و ۵ وجود نخواهند داشت. آن‌ها داستان‌های مرتبط با هم دارند. این ۵ فیلم، روایت منحصر به فردی خواهند داشت اما به نوع خود فیلم‌های شکل‌ گرفته‌ای هستند، و این برخلاف سه‌گانه ارباب حلقه‌ها، است که میشد گفت عیب نداره سال بعد یه قسمت بهتر میاد.

سم ورثینگتون، زویی سالدانا، جول دیوید مور، استفان لنگ، مت جرالد و سیگورنی ویوور بازیگرانی هستند که از زمان فیلم اصلی حضور داشته اند. کلیف کرتس و اونا چاپلین به دنباله‌های این فیلم ملحق می‌شوند. کامرون اخیرا گفته که کلونل مایلز کواریچ با بازی استفان لنگ در این ۴ دنباله حضور خواهد داشت و تبهکار اصلی کل داستان خواهد بود. فیلمبرداری آواتار ۲ و ۳ از ۲۵ سپتامبر ۲۰۱۷ رسما آغاز شده است.

اندکی بعد کامرون اعلام کرد که بازیگران جوان این دنباله که شامل خانواده سالی و بچه‌های متاینا ناوی که نزدیک صخره‌های دریایی زندگی می‌کنند، توسط کلیف کرتس هدایت می‌شوند. تنها بازیگری که در لایو-اکشن ظاهر می‌شود و نقش شخصیت غیر CGI را بازی می‌کند، جک چمپیون در نقش خاویار اسپایدر سوکارو است، نوجوانی که در پایگاه نظامی گیت به دنیا آمد و در اولین فیلم دیده شد.

کمپانی قرن ۲۰ فاکس و لایت‌استورم قبلا تاریخ اکران هر ۴ دنباله‌ی آواتار را اعلام کرده بودند. آواتار ۲ در تاریخ ۱۸ دسامبر ۲۰۱۸ و آواتار ۳ در تاریخ ۱۷ دسامبر ۲۰۲۱ راهی سینماها می‌شوند. سپس فیلمبرداری آواتار ۴ و ۵ آغاز خواهد شد که در تاریخ ۲۰ دسامبر ۲۰۲۴ و ۱۹ دسامبر ۲۰۲۵ اکران خواهند شد.

اولین سری آواتار که در سال ۲۰۰۹ اکران شد یکی از پر فروش‌ترین فیلم‌های جهان با باکس آفیس بیش از ۲‌.۷ میلیارد دلار باقی می‌ماند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش ریحان 1
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_1
فرش تارنگ_1
اپیلاسیون نانا 3
فرش تارنگ_3
شیرآلات زمانی_3
فرش ریحان 3
اپیلاسیون نانا 4
فرش ریحان 4
شیرآلات زمانی_4
فرش تارنگ_4
شیرآلات زمانی_2
اپیلاسیون نانا 2
فرش تارنگ_2
فرش ریحان 2
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
استیل رگال_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر
شفا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
فنی آتل_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
استیل رگال_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
قالیشویی ادیب_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
کالابرد_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی