تداوم تظاهرات بحرینی‌ها در حمایت از شیخ قاسم
۶۳۸۱۰۸
۰۸ آذر ۱۳۹۶ - ۰۰:۲۹
۳۸۱۵ 
راهپیمایی شهروندان بحرینی در حمایت از آیت‌الله شیخ عیسی قاسم رهبر معنوی انقلاب این کشور همچنان ادامه دارد.
خبرگزاری تسنیم: به نقل از رسانه‌های بحرینی، در پی وخامت حال آیت‌الله شیخ عیسی قاسم رهبر معنوی انقلاب بحرین و ادامه محاصره ظالمانه او توسط رژیم آل خلیفه، مناطق مختلف بحرین صحنه برگزاری راهپیمایی در حمایت از ایشان است.

 روز دوشنبه نیز شهروندان بحرینی برای اعلام حمایت از رهبر خود در برخی مناطق به خیابان‌ها آمدند.

علمای بحرین روز دوشنبه با صدور بیانیه‌ای با اشاره به وضعیت بسیار نگران‌کننده سلامتی آیت‌الله شیخ عیسی قاسم، از همه شهروندان این کشور خواستند که جمعه آینده در راهپیمایی‌های صلح‌آمیز شرکت کنند.

منابع محلی منطقه الدراز بحرین  روز یکشنبه خبر دادند که وضعیت سلامت آیت الله عیسی قاسم رو به وخامت رفته و وضعیت سلامتی او به‌شدت نگران‌کننده است.

منطقه الدراز محل سکونت آیت الله عیسی قاسم مرجعیت و رهبر شیعیان و انقلاب بحرین از خرداد 1395 و منزل ایشان مشخصاً از خرداد 1396 در محاصره نیروهای امنیتی آل‌خلیفه‌ قرار دارد و به‌علت این محاصره، بارها روند درمانی ایشان با مشکلات فراوان روبه‌رو شده است.

ابراهیم سرحان فعال حقوقی بحرین در گفت‌وگو با شبکه اللؤلؤه، اظهار داشت که حال آیت‌الله شیخ عیسی قاسم بسیار وخیم است و تاکنون هیچ اقدام لازمی برای درمان وی صورت نگرفته است.

سرحان گفت که از زمان محاصره آیت‌الله قاسم توسط رژیم آل خلیفه یعنی از بیش از 524 روز قبل تاکنون، هیچ‌گونه اقدامی برای درمان وی صورت نگرفته است.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج