طنز؛ اخبار هواشناسی آسمان سیاسی کشور
۶۳۸۲۹۱
۰۸ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۱
۵۱۲۳
هومن جعفری در ستون طنز روزنامه جهان صنعت نوشت: در این روزها آسمان سیاسی کشور صاف، شفاف، همراه با بارش پراکنده زنبیل و تهدید به افشاگری‌های ویدئویی، است.
هومن جعفری در ستون طنز روزنامه جهان صنعت نوشت: در این روزها آسمان سیاسی کشور صاف، شفاف، همراه با بارش پراکنده زنبیل و تهدید به افشاگری‌های ویدئویی، است. همچنین شنیده شده که به زودی یک جبهه پرفشار از سمت قوه قضاییه به سمت جناح راست سابق و زنبیل به دستان عزیز خواهد وزید که امکان دارد زنبیل و کاغذهای داخل زنبیل و حمل‌کننده زنبیل را با هم بردارد و ببرد به جایی که عرب نی انداخت!

آسمان سیاسی کشور در سمت مرکز و اعتدال همراه با آرامش محض، سخنرانی‌های بدون معنا، برنامه‌های صد روزه بدون حاصل، کلید‌های بدون قفل، قفل‌های بدون کلید، تدبیر بدون امید و امید بدون تردید همراه با لایه‌های سنگین و پراکنده‌ای از قدم زدن معاون اول با کفش روی موکت مردم در چادرهای زلزله‌زدگان در کرمانشاه است.

همچنین در سمت غرب و در مناطق زلزله‌زده، سرما و مسوولان دست به دست هم داده‌اند تا عرصه را بر مردم تنگ کنند و تلاش‌های مردم برای کمک به زلزله‌زدگان نیز همچنان با تدابیر مسوولان در حال خنثی‌سازی است اگر چه مردم کوتاه نیامده و به تلاش خود ادامه می‌دهند.

از سمت شرق نیز، احتمال پرتاب چند میکروفن و کتک خوردن استاندار و فرماندار توسط نمایندگان پایه میکروفن به دست، می‌رود که توصیه شده، مسوولان در چنین شرایطی، به لبخند زدن به سمت دوربین ادامه دهند.
برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج