صادقیان سورپرایز احتمالی عثمانلی در استانبول
۶۴۰۴۶۱
۱۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۲
۵۹۱۶
رقابت های سوپرلیگ ترکیه امروز در حالی هفته چهاردهم خود را پشت سر می گذارد که در یکی از بازی های حساس عثمانلی اسپور با ستاره ایرانی خود در استانبول به میدان می رود.
ورزش سه: پیام صادقیان با درخششی که در مصاف با مالاتیااسپور در رقابت های جام حذفی ترکیه داشت امروز در فهرست 18 نفره عثمانلی اسپور برای جدال با باشاک شهیر قرار گرفته به امید این که برای دقایقی بتواند در ترکیب 11 نفره به میدان برود و دومین تجربه خود در سوپرلیگ را به ثبت برساند.

عثمانلی که در این فصل وضعیت چندان مطلوبی در جدول رده بندی ندارد و با کسب 11 امتیاز از 13 بازی در جمع کاندیداهای سقوط قرار گرفته بعد از دو نتیجه خوب در دربی آنکارا همچنین جام حذفی امیدوار است امروز با عبور از سد تیم قدرتمند و مدعی باشاک شهیر دوباره برای بقا و صعود در جدول امیدوار شود.

صادقیان سورپرایز احتمالی عثمانلی در استانبول
 
عرفان بوز سرمربی عثمانلی اسپور که هفته قبل از درخشش ستاره ایرانی خود به وجد آمده و مدعی شده بود صادقیان رفته رفته می تواند به مهره ای قابل اتکا در این تیم تبدیل شود هیچ بعید نیست در نیمه دوم بازی امروز که از ساعت 17 به وقت تهران در زمین باشاک شهیر در استانبول آغاز می شود برای دقایقی به پیام فرصت خودنمایی بدهد.

نکته جالب این که توئیتر باشگاه عثمانلی اسپور امروز در پیام صبح بخیری که برای طرفداران منتشر کرد از تصویر ستاره ایرانی بهره برد تا این شائبه رقم بخورد که صادقیان می تواند سورپرایز بزرگی برای طرفداران عثمانلی در بازی مهم امروز در استانبول باشد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج