ارسال پیامک تبلیغاتی توسط اپراتورها ممنوع شد
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
دکتر ولدخانی_1
دکتر استرکی_1
دکتر ولدخانی_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر استرکی_3
دکتر ولدخانی_4
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر ولدخانی_2
دکتر استرکی_2
اپیلاسیون نانا 2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۶۴۱۰۸۹
۱۳ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۲
۶۵۸۸
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از ایجاد کمیته اجرایی اینترنت کودک خبر داد و گفت: از همراه اول، ایرانسل و رایتل خواسته شده تنها تبلیغات خدمات خود را برای مردم ارسال کنند.
خبرگزاری تسنیم: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از ایجاد کمیته اجرایی اینترنت کودک خبر داد و گفت: از همراه اول، ایرانسل و رایتل خواسته شده تنها تبلیغات خدمات خود را برای مردم ارسال کنند.

محمدجواد آذری جهرمی در نشست خبری امروز خود درباره وظایف مهم این وزارتخانه اظهارداشت: حوزه اشتغال و آماده سازی زمینه های لازم در این خصوص و استفاده از ظرفیت جوانان و عملیاتی شدن این موضوع، پروژه شبکه ملی اطلاعات و دولت الکترونیک از جمله مباحث و وظایف مهم این وزارتخانه است.

وی ادامه داد: توسعه شبکه ملی اطلاعات در سه فاز انجام شده و چرخ ایجاد آن به حرکت درآمده و بهره برداری شده که اثراتی مثل فعالیت شرکت های کسب و کار نوپا، اشتغال زایی و جنب و جوش در این زمینه ناشی از اجرای این سند است.

جهرمی خاطر نشان کرد: در سه هفته گذشته مرکز ملی فضای مجازی، سندی به وزارتخانه ابلاغ کرده که برای رسیدن به این سند و اهداف آن باید چه اقداماتی انجام شود، برهمین اساس اقدامات در این زمینه آغاز شده است.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات افزود: نگاه ها به شبکه ملی اطلاعات مثبت و منفی است اما با توجه به همه این شرایط در حال حاضر سندی که حاصل خرد جمعی مجووعه است تهیه شده است. سه ماه اول به فاز شناخت و تبیین اختصاص یافته و در ادامه نیز به سمت عملیاتی شدن حرکت خواهد کرد.

وی یادآور شد: در حوزه پیام رسان های داخلی اقداماتی آغاز شده و در حوزه مصوبات شورای عالی فضای مجازی نیز حساب ویژه ای باز شده که بحث مهم دیگر که در این مدت پیگیری شد، بحث اینترنت کودک بود از اینرو باید از اکوسیستم های تولید محتوا در حوزه اینترنت کودک حمایت شود که کمیته ای اجرایی با حضور نمایندگان ذیربط ایجاد شده و در حال هماهنگی آن هستیم.

جهرمی اذعان داشت: یکی از حوزه های مهم بحث تعرفه است و نظام تعرفه گذاری خدمات ثابت در کشور با مشکلاتی همراه بود و نظام فعلی امکان رشد و تحقق اهداف را نداشت، اما با مصوبه جدید سعی در اصلاح این روند و گسترش و بزرگ شدن بازار شد.

وی ادامه داد: در زمینه بحث توسعه خدمات روستایی، طی صد روز نصب یک هزار دستگاه خودپرداز، حمایت از صنایع دستی و کسب و کار، بررسی برای حل معضل اشتغال در این مناطق و توسعه خدمات در دستور کار است.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در زمینه بحث آزادسازی اظهار داشت: پروانه دو اپراتور پستی صادر شده که در هفته آینده آغاز به کار خواهند کرد. وی با اشاره به اقداماتی که در زمینه بهبود کیفیت خدمات به مردم ارائه شده، گفت: روند جلوگیری از ارسال پیامک های مزاحم برای مردم آغاز شد و البته اشکالاتی در این زمینه وجود دارد.

جهرمی افزود: در این خصوص از همراه اول، ایرانسل و رایتل خواسته شده تنها تبلیغات خدمات خود را برای مردم ارسال کنند زیرا ارسال پیامک تبلیغاتی از سوی اپراتورها در چارچوب قوانین نیست و تذکرات لازم در این خصوص به اپراتورها داده شده و در آینده نیز پیگیری خواهد شد.

وی با تاکید بر شناسایی و رفع موانع از جلوی پای کسب و کارهای نوپا، گفت: عمده درخواست کسب و کارهای نوین رفع موانع فعالیت است و این قشر درخواست حمایتی ندارد. در حال حاضر این کسب و کارها با دو مشکل اساسی مواجه هستند که شامل نحوه ثبت - انحلال و همچنین سود نظام بانکی است که ضریب ریسک سرمایه گذاران برای کسب و کارهای نوپا را افزایش داده است.

وزیر ارتباطات و فن آوری اطلاعات یادآور شد: کمیته ای مشترک میان وزارت ارتباطات، دادستانی و پلیس تشکیل شده تا موانعی که بر سر راه این کسب و کارهای نو پا قرار دارد رفع شود و وظیفه این وزارتخانه تشکیل این کمیته و شفاف سازی در این بخش بود که این روند در حال انجام است و تاکنون مشکلات در این زمینه بررسی و پیگیری شده است.

جهرمی خاطر نشان کرد: هفته گذشته یک کلیپ تبلیغاتی از سوی یکی از این شرکت ها ارائه شد که با برخوردهای متفاوت همراه شد، از اینرو کسب و کارهای نوین باید مراقب حفظ موارد اخلاقی در فعالیت و تبلیغات خود باشند.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
17:19 - 1396/09/13
همش حرف مفت به هیچ حرف اینا چه چپ و چه راست اعتمادی نیست
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
سفیر بار ساقدوش_1
استخدام_3
شیرآلات زمانی_3
سفیر بار ساقدوش_3
سفیر بار ساقدوش_4
شیرآلات زمانی_4
استخدام_4
شیرآلات زمانی_2
سفیر بار ساقدوش_2
استخدام_2
شفا_فوترموبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
شاخه نبات_ فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
کلینیک النا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر ساختمان
شاخه نبات_ فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
فنی آتل_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
دکتر عارفی - فوتر
کلینیک النا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
کیان برنا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر